صفحه 9 از 52 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : PR Card

فکرتون‌رو خیلی مشغول این فرم نکنید، در فرودگاه ظرف چند دقیقه کارهاش رو انجام خواهید داد.

بله همان عکس ویزا را استفاده می کنند، البته اگر دوست داسته باشید می تونید موقع لندینگ در فرودگاه عکس جدید بدید.

اون اعداد شاید خیلی قابل اتکا نباشه. من برای خودم و خانواده ام در همون محدوده زمانی اومد اما خیلی ها رو می شناسم که بسیار دیرتر براشون اومد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture shiraz university 0711

سلام دوستان
    من تو سایت که چک می کنم ،نوشته که شما در ......... تاریخ وارد کانادا شدین و الان permanet resident
    هستین. اون قسمت statue هم نوشته complite . ایا این به اون معناست که کارت pr هم صادر شده ، یا ربطی به اون نداره؟
    کد:0711
    فایل نامبر اول : مارچ 2010 ، فایل نامبر دوم: آگوست 2010، اینپراسس واقعی: 17 فوریه

نقل قول نوشته اصلی توسط darya30 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو سایت که چک می کنم ،نوشته که شما در ......... تاریخ وارد کانادا شدین و الان permanet resident
    هستین. اون قسمت statue هم نوشته complite . ایا این به اون معناست که کارت pr هم صادر شده ، یا ربطی به اون نداره؟

نه همسفر گرامی، ربطی به کارت PR نداره. اون چیزی که Complete خورده پروسه مهاجرت شماست. البته به اطلاعات اون داخل مثل همیشه اعتماد صد در صدی نمیشه کرد.
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

Junior Member

سلام دوستان
    در مورد PR چند تا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید:
    1. آیا مدت اعتبارش از زمان لندینگ 5 ساله؟
    2. جهت تمدید حداقل 2 سال از 5 سال باید در خاک کانادا باشیم؟
    3. چند بار میشه تمدید کرد و اعتبار هر بار تمدیدی 5 ساله؟
    4. درسته که میگن باید در هر سال حداقل 6 ماه در کانادا باشیم تا اون مدت حساب بشه و اگه بله منظور از سال، سال میلادیه یا از زمان لندینگ به مدت یکسال؟
    با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pakoo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد PR چند تا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید:
    1. آیا مدت اعتبارش از زمان لندینگ 5 ساله؟
    2. جهت تمدید حداقل 2 سال از 5 سال باید در خاک کانادا باشیم؟
    3. چند بار میشه تمدید کرد و اعتبار هر بار تمدیدی 5 ساله؟
    4. درسته که میگن باید در هر سال حداقل 6 ماه در کانادا باشیم تا اون مدت حساب بشه و اگه بله منظور از سال، سال میلادیه یا از زمان لندینگ به مدت یکسال؟
    با سپاس
    بله همه نکاتی که گفتید تقریبا صحیح است. مورد چهارم یک مقدار جزئیات بیشتر دارد که در تاپیک مربوطه میتوانید ببینید. آن برای حساب شدن برای سیتزن شیپ است و ظاهرا سال میلادی حساب میشود.

Junior Member

من 12 مارچ تو مونترال لند کردم هنوز پی آرم نیومده می ترسم عکسم مشکل داشته باشه آخه عکس مال مدیکالم هست که حدود 11 ماه ازش گذشته. بخاطر مدرسه پسر باید برگردم ایران . می خواستم ببینم ایمیل می شه روند پرونده رو پیگیری کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط nama10 نمایش پست ها
    من 12 مارچ تو مونترال لند کردم هنوز پی آرم نیومده می ترسم عکسم مشکل داشته باشه آخه عکس مال مدیکالم هست که حدود 11 ماه ازش گذشته. بخاطر مدرسه پسر باید برگردم ایران . می خواستم ببینم ایمیل می شه روند پرونده رو پیگیری کرد.
    با سلام

باهاشون تلفنی تماس بگیرید و سوال کنید. اینا مشکلات این چنینی رو با پست اطلاع میدن نه ایمیل. پروسه گرفتن کارت هم واسه خودش عالمیه. من 5 روز پیش از شما لند کردم و مثل شما منتظرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nama10 نمایش پست ها

دوست عزیز
    من 8 مارچ اند کردم و امروز که چک کردم . دیدم اصلا ادرس را وارد نکردندو خانم گفت 45 روز دیگه از الان که ادرس را دادی باید صبر کنی. حالا من واسه 28 اپریل هم بلیط برگشت دارم.واقعا نمی دونم چی کار کنمو ادرس را هم داده بودم . اما وارد نکردند.
    فایل نامبر اول : مارچ 2010 ، فایل نامبر دوم: آگوست 2010، اینپراسس واقعی: 17 فوریه

نقل قول نوشته اصلی توسط darya30 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من 8 مارچ اند کردم و امروز که چک کردم . دیدم اصلا ادرس را وارد نکردندو خانم گفت 45 روز دیگه از الان که ادرس را دادی باید صبر کنی. حالا من واسه 28 اپریل هم بلیط برگشت دارم.واقعا نمی دونم چی کار کنمو ادرس را هم داده بودم . اما وارد نکردند.
    به اطلاعات ECAS هیچ اعتباری نیست. اگر می خواهید اطمینان پیدا کنید که مشکلی هست یا نیست، باید باهاشون تماس بگیرید. من هم مثل شما هستم، اون چیزی که توی ECAS می بینم با اون چیزی که خودشون می بینند فرق داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

باهاشون تماس گرفتم. گفتن ادرس نداریم و از الان که ادرس دادین 45 روز طول می کشه