صفحه 28 از 36 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 353

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Junior Member adk1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Theoretical Physics

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

وضعیت مقالاتتون چطور هست؟ به چه گرایشی علاقه دارید؟

Junior Member MARAL_oo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Marzieh94 نمایش پست ها
    دوستان عزیز خواهش میکنم اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه حتما من ممنون میشم.
    من مهندسی شیمی امیرکبیر دارم و توی اون خوب بودم. معدل 18 و رنک خوب و پروژه خوب. ولی میخوام مستر یا دکترا فیزیک اقدام کنم. فیزیک تئوری و استروفیزیک و تئوری ریسمان و این صحبت ها.
    نمیدونم چیکار کنم یا چی بگم که استاد راغب بشه منو بگیره. نمیدونم gre فیزیک بدم یا نه، میترسم پر بشه و اینا.
    دوستان به شدت به توصیه هاتون نیازمندم. مرسی
    من خودم کوچکتر از اونى هستم که بتونم راهنمايى جامعى بهتون بکنم
    ولى بنظر من حتما روى gre و تافلتون حساااابى کار کنيد.هر رشته اى که باشيد

من مهندسی شیمی امیرکبیر دارم و توی اون خوب بودم. معدل 18 و رنک خوب و پروژه خوب. ولی میخوام مستر یا دکترا فیزیک اقدام کنم. فیزیک تئوری و استروفیزیک و تئوری ریسمان و این صحبت ها.
    نمیدونم چیکار کنم یا چی بگم که استاد راغب بشه منو بگیره. نمیدونم gre فیزیک بدم یا نه، میترسم پر بشه و اینا.
    به نظر من اگه توی رشته خودتون ادامه بدین با توجه به رزومه تون + نمره زبان بالا خیلی شانس بیشتری دارید و برای پیداکردن شغل در آینده هم گزینه های بیشتری خواهید داشت.
    چون این گرایش های که شما علاقه دارین نسبت به زمینه های کاربردی و تجربی بازار کار خیلی کمتری دارن.

موفق باشید.

Junior Member

سلام بچه ها من ذهنم واقعا درگیره می خوام بدونم من با این شرایط شانس گرفتن پذیرش دارم
    لیسانس فیزیک از دانشگاه فردوسی مشهد:معدل 12.47
    کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه خیام مشهد:معدل 15.70
    آیلتس:7
    مقاله ندارم
    قصد دارم مستر دوباره بخونم،می خواستم بدونم شانس گرفتن پذیرش از دانشگاهی مثله بن تو آلمان و دارم؟
    معدل ارشدم آیا نکته مثبت حساب میشه واسه اپلای کردنم یا نه؟
    ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

Junior Member

دوست عزیز من اگر جای شما باشم با این زمینه و علاقه‌م حتماً می‌رم استروکمیستری می‌خونم که بسیار فیلد بین‌رشته‌ای و فعالی هست. به عنوان نمونه به همین فلوشیپی که تازه باز شده نگاه کنید:

http://www.europah.eu/ بورسیه‌ی ماری‌کوری با فاند بسیار مناسب از طرف اتحادیه اروپاست.

واقعاً اگر زمینه‌ی شیمی دارید بهتره ازش استفاده کنید و به این شکل وارد فیزیک بشید. در دپارتمان‌های استرونومی هم دنبال مباحث star formation و interstellar medium بگردید معدلتون خوبه حتماً پیدا می‌کنید

Junior Member

سلام می خواستم بدونم با این نمرات چه رنک دانشگاهایی در امریکا شانس دارم؟ تافل 94 و جی ار ای وربال 139 کوانت 155 و رایتینگ 2.5 سابجکتم هنوز نیومده. لیسانس معدل 15.15 و فوق 17.67 یک مقاله کنفرانسی هم دارم . ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2016 نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم با این نمرات چه رنک دانشگاهایی در امریکا شانس دارم؟ تافل 94 و جی ار ای وربال 139 کوانت 155 و رایتینگ 2.5 سابجکتم هنوز نیومده. لیسانس معدل 15.15 و فوق 17.67 یک مقاله کنفرانسی هم دارم . ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سلام.
    شرايطتون متوسط هست.
    رنك زير ١٠٠ كه تقريبا شانس زيادي نيست.
    بايد بين ١٠٠ تا ٢٠٠ ببينيد كجا اين شرايط مور قبولشون هست.

Junior Member DANIEL7PHOENIX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پشت کنکوری

سلام دوستان .... من نمی تونم موضوع جدید ایجاد کنم . پس ببخشین که اینجا مطرحش کردم ... رشته تجربی دارم می خونم ... نقطه قوتم فیزیکه ... برادرم هم هوش مصنوعی شریف خونده و الان آمریکاس ...ایشون قبلا پیشنهاد دادن کنکور ریاضی بخونم که برم شریف فیزیک بخونم و بعدش اپلای کنم . خودم الان مرددم .حالا سوال من اینه ...آیا تحت هیچ شرایطی ی داوطلب رشته تجربی نمی تونه بره شریف ؟ حتی اگه رتبه اش زیر 100 باشه ؟؟؟؟ حتی اگه پزشکی تهران بیاره نمی تونه بره شریف ؟؟؟؟ درسام خیلی خوبن ... فیزیک رو در حد 90 درصد به بالا قوی ام . البته من گفته ام که مرددم وگرنه از الان واسه ریاضی می خوندم ...

چهار ماهه که واسه تجربی می خونم واسه همین مرددم و نمی خوام ریاضی بخونم ...اما آیا امکان داره به نحوی اگه تو تجربی رتبه ام زیر صد بشه نرم پزشکی و برم شریف فیزیک بخونم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DANIEL7PHOENIX نمایش پست ها
    سلام دوستان .... من نمی تونم موضوع جدید ایجاد کنم . پس ببخشین که اینجا مطرحش کردم ... رشته تجربی دارم می خونم ... نقطه قوتم فیزیکه ... برادرم هم هوش مصنوعی شریف خونده و الان آمریکاس ...ایشون قبلا پیشنهاد دادن کنکور ریاضی بخونم که برم شریف فیزیک بخونم و بعدش اپلای کنم . خودم الان مرددم .حالا سوال من اینه ...آیا تحت هیچ شرایطی ی داوطلب رشته تجربی نمی تونه بره شریف ؟ حتی اگه رتبه اش زیر 100 باشه ؟؟؟؟ حتی اگه پزشکی تهران بیاره نمی تونه بره شریف ؟؟؟؟ درسام خیلی خوبن ... فیزیک رو در حد 90 درصد به بالا قوی ام . البته من گفته ام که مرددم وگرنه از الان واسه ریاضی می خوندم ...

چهار ماهه که واسه تجربی می خونم واسه همین مرددم و نمی خوام ریاضی بخونم ...اما آیا امکان داره به نحوی اگه تو تجربی رتبه ام زیر صد بشه نرم پزشکی و برم شریف فیزیک بخونم ؟
    دوست عزیز شما باید کنکور ریاضی شرکت کنید امکان انتقال از دانشگاه های دیگه به شریف معمولا خیلی کمه ضمن اینکه شما اگر تجربی شرکت کنید کلا قید شریف رو بزنید برای فیزیک شریف هم باید رتبه ی شما حدود 500 تا 1000 بشید که زیاد سخت نیست موفق باشید
    ضمنا یه سر به سایت کانون بزنید این صفحه:
    http://www.kanoon.ir/Public/Superior...ed.aspx?type=2
    آخرش هم مثل سریالای داخلی خیلی خوبه.....

Junior Member

سلام بچه ها من ذهنم واقعا درگیره می خوام بدونم من با این شرایط شانس گرفتن پذیرش دارم
    لیسانس فیزیک از دانشگاه فردوسی مشهد:معدل 12.47
    کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه خیام مشهد:معدل 15.70
    آیلتس:7
    مقاله ندارم
    قصد دارم مستر دوباره بخونم،می خواستم بدونم شانس گرفتن پذیرش از دانشگاهی مثله بن تو آلمان و دارم؟
    معدل ارشدم آیا نکته مثبت حساب میشه واسه اپلای کردنم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)