صفحه 26 از 36 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 353

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط MARAL_oo نمایش پست ها
    بله ممنون اون لینکهایی رو که برام گذاشتین رو کامل خوندم . ممنونم.
    از این موضوع که باید یه شهر دیگه باشم خب مشکلی نیست من 99 درصد شیرازم .
    تا حدودی متوجه شدم .
    فقط می شه بفرمایید حدود شهریه تقریبا چقدر هست؟چون ما اونقدرها پولدار نیستیم که بخوایم 10 میلیون هزینه کنیم آخرشم معلوم نشه چی بشه.هرچند می دونم اگه پدر و مادزم بدونن حتما هرچقدر هزینه لازم باشه رو فراهم می کنن اما خب من دوست ندارم تو زحمت بیفتن.و ااینکه گفتین درخواستم رو حتما باید برای مهمانی یدم ''و نه انتقالی'' . درسته؟؟ولی اینطور که یادم هست تو شیوه نامه مهمانی درج شده بود که امکان انتقال دانشجوی مهمان به دانشگاه شریف وجود ندارد . اینطور نیست؟
    درهرصورت،فرمودین که درخواست اولیه رو که توی اردیبهشت ماه ارسال می کنیم رو باید مهمانی بزنم یا انتقالی؟؟
    از اینکه بهم جواب دادید واقعا متشکرم.خیلی لطف کردید.ان شالله به زودی دانشجوی شریف بشین.
    سلام
    نمی دونم بعد مهمانی شهریه میگیرن یا نه ولی شریف نوشته بعد از اینکه انتقال داده شد با شما ماننند یک دانشجویعادی دانشگاه شریف رفتار میشه(درسته دیگه تو اون لینک هایی که گذاشتم اینو نوشته دیگه؟؟؟)
    بستگی داره به تعداد واحد ها و اگه لینکی که دادم بهتونو بخونید چون 15 واحد بیشتر نمیشه بردارید انگاری (فک کنم)هر واحد نظری تقریبا 100 هزار تومن که میشه یک ملیونو و پانصد هزارتومن البته فک کنم می تونید 12 واحد ها هم بردارید که میشه یک ملیون و دویصد هزار تومن
    اگر هم شهریه ثابت داشته باشه (مظمن نیستم داره یا نداره)حدود یک ملیون هم اون
    میشه حدودا ترمی دو میلیون و نیم (اگر 15 واحد نظری بردارید اگر کمتر واحد بردارید مثلا 12 تا کمتر میشه )
    راستی خوابگاه هم شهریه باید دو برابر بدید اگر بخواید خوابگاه 4 نفره بردارید هزینه اش دویسته که شما باید 400 بدید ترمی(یادم نیس اطلاعات ولی فک کنم این مال خوابگاه 4 نفره بود خوابگاه با تعداد نفر بیشتر فک کنم داشته باشه که احتمالا هزینه اش کمتره )
    راستی بعضی ویدیو کلاس درس شریف هم تو اینترنت هست می تونید ببیندی اگه دوست داشتید یکی از اون جا ها که این ویدیو ها رو می تونید پیدا کنید اینجاس
    http://maktabkhooneh.org/

انشالله موفق باشید

Junior Member MARAL_oo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط monew75 نمایش پست ها
    سلام
    نمی دونم بعد مهمانی شهریه میگیرن یا نه ولی شریف نوشته بعد از اینکه انتقال داده شد با شما ماننند یک دانشجویعادی دانشگاه شریف رفتار میشه(درسته دیگه تو اون لینک هایی که گذاشتم اینو نوشته دیگه؟؟؟)
    بستگی داره به تعداد واحد ها و اگه لینکی که دادم بهتونو بخونید چون 15 واحد بیشتر نمیشه بردارید انگاری (فک کنم)هر واحد نظری تقریبا 100 هزار تومن که میشه یک ملیونو و پانصد هزارتومن البته فک کنم می تونید 12 واحد ها هم بردارید که میشه یک ملیون و دویصد هزار تومن
    اگر هم شهریه ثابت داشته باشه (مظمن نیستم داره یا نداره)حدود یک ملیون هم اون
    میشه حدودا ترمی دو میلیون و نیم (اگر 15 واحد نظری بردارید اگر کمتر واحد بردارید مثلا 12 تا کمتر میشه )
    راستی خوابگاه هم شهریه باید دو برابر بدید اگر بخواید خوابگاه 4 نفره بردارید هزینه اش دویسته که شما باید 400 بدید ترمی(یادم نیس اطلاعات ولی فک کنم این مال خوابگاه 4 نفره بود خوابگاه با تعداد نفر بیشتر فک کنم داشته باشه که احتمالا هزینه اش کمتره )
    راستی بعضی ویدیو کلاس درس شریف هم تو اینترنت هست می تونید ببیندی اگه دوست داشتید یکی از اون جا ها که این ویدیو ها رو می تونید پیدا کنید اینجاس
    http://maktabkhooneh.org/

انشالله موفق باشید
    دستتون درد نکنه واقعا
    خيلى زحمت کشيديد.
    ممنونم واقعا

Junior Member

سلام دوستان . من یه ارشد حالت جامد دارم و یه ارشد ماده چگال . می خوام بدونم واسه پذیرش گرفتن برای دکترا سن هم مطرحه یا خیر ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط psaeidi نمایش پست ها
    سلام دوستان . من یه ارشد حالت جامد دارم و یه ارشد ماده چگال . می خوام بدونم واسه پذیرش گرفتن برای دکترا سن هم مطرحه یا خیر ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    خیر. سن در پذیرش مطرح نیست. هرچند اگر بین تحصیل فاصله افتاده باشه، باید توضیح بدید که مشغول به چه کارهایی بودید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

مرسی بابت راهنماییتون
    متشکرم

Junior Member

یه سوال دیگه هم دارم
    من معدل لیسانسم 13.13 و معدل ارشد اولم 15.84 و معدل ارشد دومم بالای 17 است . با این شرایط شانس پذیرش از دانشگاه های آمریکا و کانادا رو دارم ؟

Junior Member

دوستان عزیز خواهش میکنم اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه حتما من ممنون میشم.
    من مهندسی شیمی امیرکبیر دارم و توی اون خوب بودم. معدل 18 و رنک خوب و پروژه خوب. ولی میخوام مستر یا دکترا فیزیک اقدام کنم. فیزیک تئوری و استروفیزیک و تئوری ریسمان و این صحبت ها.
    نمیدونم چیکار کنم یا چی بگم که استاد راغب بشه منو بگیره. نمیدونم gre فیزیک بدم یا نه، میترسم پر بشه و اینا.
    دوستان به شدت به توصیه هاتون نیازمندم. مرسی

Junior Member

سلام
    من فارغ ااتحصیل فیزکم
    معدل لیسانسم 15 از دانشگاه سراسری و معدل ارشد 17 از دانشگاه سراسری است . اول آبان تافل میدم و احتمالا اول دی gre. استادم میگه تافل بالاتر 95 میاری.
    من میخوام تو کانادا فیزیک پزشکی بخونم به نظرتون با این شرایط شانس گرفتن پذیرش و فاند از دانشگاه های خوب کانادا رو دارم

Junior Member

در ضمن من میتونم واسه فال 2017 اقدام کنم

Junior Member MARAL_oo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دیتابیس برای رشته فیزیک در مقاطع phd,ms

نقل قول نوشته اصلی توسط eli77 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجو ترم 4 هستم
    معدلم الان 14 است
    از دانشگاه تهران
    مي خواستم بدونم شانس گرفتن پذيرش از دانشگاهاي امريكا براي من چجوريه؟
    چه كارايه ديگه اي بكنم تا شرايطم بهتر بشه.(اين قسمت رو خواهشن جواب بده يكي)
    تو قسمتي كه بچه ها در صورت پذيرفته شدن نام دانشگاهها رو مي نويسم ديدم با معدل 14.5 از رشته فيزيك تونستن واسه master پذيرش بگيرن
    مي شه دوستاني كه از فيزيك پذيرش گرفتن كمي بيشتر توضيح بدن؟
    ممنون.
    تا مى تونيد معدلتون رو بالا ببريد. معدلتون الان تقريبا پايين محسوب مى شه اما هنوزم شانس داريد.
    معدل فوقتون اگر ايران باشيد قطعا بالاتر خواهد شد ، اما خيلى چيزا مى تونه شانستون رو بالا ببره. مثل نمره gre طبق گفته هاى m.arash
    نمره تافل بالاى 100 نمره خوبى محسوب مى شه و نمره بالاى 110 تقريبا عالى.
    مقاله هاى خوب توى ژورنالهاى معتبر هم خيلى مفيده. به ريکامنديشن هاى خوب هم فکر کنين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)