صفحه 36 از 36 نخستنخست ... 2627282930313233343536
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 353 , از مجموع 353

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

سلام دوست عزیز

دانشگاهی که در آن تحصیل کرده اید تنها یکی از شرایطی است که برای پذیرش از دانشگاههای خوب لازم است. معدلها و مقاله های منتشر شده و برنامه ای که برای دوره دکتری دارید و اگر لازم باشد نمره GRE ... اینها همه فاکتورهای مهمی هستند. از دید من تفاوت معنی داری بین دانشگاه تهران و شریف در رشته شما نباید باشد ولی وجود استادهای شناخته شده که بتوانند توصیه نامه قوی برای شما بنویسند مهم است و موضوعی است که باید به ان توجه بفرمایید.

به سوال شما مستقیم برگردم من فکر نمیکنم - یعنی تقریبا مطمین هستم - دانشگاه لیسانس شما تاثیر منفی بر پذیرش شما نخواهد داشت وقتی شرایط دیگر را داشته باشید.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    یک سوال دیگه هم داشتم، من دانشگاه لیسانسم غیر انتفاعی هست(مهندسی پزشکی) ولی ارشد امسال دانشگاه تهران رتبه ام میرسه(رشته فیزیک) ولی میخوام سال بعد شریف قبول بشم. اینکه لیسانس غیر انتفاعی بوده مشکل ساز نمیشه یا شانسم رو کم نمیکنه احیانا؟ معدلم کم نیست، ۱۸ هست.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

دانشگاهی که در آن تحصیل کرده اید تنها یکی از شرایطی است که برای پذیرش از دانشگاههای خوب لازم است. معدلها و مقاله های منتشر شده و برنامه ای که برای دوره دکتری دارید و اگر لازم باشد نمره GRE ... اینها همه فاکتورهای مهمی هستند. از دید من تفاوت معنی داری بین دانشگاه تهران و شریف در رشته شما نباید باشد ولی وجود استادهای شناخته شده که بتوانند توصیه نامه قوی برای شما بنویسند مهم است و موضوعی است که باید به ان توجه بفرمایید.

به سوال شما مستقیم برگردم من فکر نمیکنم - یعنی تقریبا مطمین هستم - دانشگاه لیسانس شما تاثیر منفی بر پذیرش شما نخواهد داشت وقتی شرایط دیگر را داشته باشید.

HTH
    متشکرم بابت راهنمایی تون متوجه شدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Physics

دوستان قبل از اپلای حتما با دانشکده ارتباط بگیرید تا پول الکی ندید
    الان از دانشگاه مریلند این ایمیل رو گرفتم

Thank you for your interest in the Ph.D. program in the UMBC Department of Physics. Unfortunately, U.S. government sanctions restrict access of Iranian citizens to certain research areas. Because some of the research in our department falls under those restrictions, and graduate students have access to the laboratories where that research is taking place, our department is not currently accepting students with Iranian citizenship.

Matthew PeltonChair, Graduate Admissions Committee
    UMBC Department of Physics

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)