صفحه 15 از 36 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 353

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط mitaya نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس فیزیک از صنعتی اصفهان دارم ولی معدلم خیلی خوب نیس متاسفانه تو دو تا درس هم مردود شدم معدلم ۱۵ هستش الان فارغ اتحصیلم در واقع معدلم بخاطر این دو تا درس اومد پایین وگرنه نمره های خیلی عالیم دارم از خیلی درسا بقیشم متوسط مثلن همه ریاضیام بالای ۱۸ هستش و انحراف معیارم زیاده!!! زبانم خوبه و میتونم خودمو آماده کنم برای آبان سال آینده حالا میخام بدونم با این شرایط میتونم اپلای کنم اگر میتونم برای آمریکا امکانش هست آیا درسته ک میگن جی ار ای سابجکت معدلو تا حدود زیادی جبران میکنه؟ اگر امریکا نمیتونم برای اروپا میتونم؟ برای اروپا ک جی ار ای نداره چطوری معدلمو جبران کنم؟ و ی سوال دیگه اینکه آیا مقاله میتونه کمکم کنه چ مقاله ای در چ سطحی و موضوع از کجا گیر بیارم؟؟؟؟؟ برای مسترینگ یا دکترا مستقیم کدومش؟؟؟؟ اگه بهم پاسخ بدید خیلی ممنون میشم واقعا ماه هاست درگیرممم

سلام
    ببین من در جایگاه راهنمایی نیستم خودمم درمیون راهم، ولی خیلی رو معدلت گیر نداشته باشو حرص اونو نخور. معدل 15 برای لیسانس فیزیک خیلی معدل بدو داغونی نیست اونم ازون دانشگاه. الان تمرکزتو بزار رو کارایی که از دستت بر میاد. اگر خیلی رو رنک وسواس نداشته باشی با نمره تافلو جی ار ایی خوب میتونی پذیرش بگیری. من توی دوستام معدلای پایین تر ازینم فول فاند گرفتن امریکا.
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTD

سلام من فارغ التحصیل ارشد مکانیک امیرکبیر هستم با معدل 16.6. دو تا ISI دارم. معدل لیسانسم 15.60 از دانشگاه تبریز.
    تافلم 99 است. رشته ام طراحی کاربردی و پایان نامه ام در مورد مدل سازی خرابی و فرآیند ساخت مواد مرکب بوده. دوستان پیشنهادی دارین؟ از کدوم دانشگاه در اروپا یا استرالیا شانس گرفتن پذیرش با فاند دارم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط razisave نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیل ارشد مکانیک امیرکبیر هستم با معدل 16.6. دو تا ISI دارم. معدل لیسانسم 15.60 از دانشگاه تبریز.
    تافلم 99 است. رشته ام طراحی کاربردی و پایان نامه ام در مورد مدل سازی خرابی و فرآیند ساخت مواد مرکب بوده. دوستان پیشنهادی دارین؟ از کدوم دانشگاه در اروپا یا استرالیا شانس گرفتن پذیرش با فاند دارم؟
    ممنون
    فک میکنم این فروم مربوط به رشته فیزیک هست. شما برای فیزیک که نمیخواید اقدام کنید؟

Junior Member

دانشگاه سراسري خوارزمی تهران
    رشته فيزيك اتمي
    معدل ارشد 16.54
    معدل کارشناسی 14.88
    آیلتس : 6.5
    جي آر اي هنوز شركت نكردم ولي ميتونم نمره 800 اينا تو جنرال و متوسط تو سابجكت بيارم
    به نظر شما ميتونم از آمريكا پذيرش به همراه فاند بگيرم؟مستقيم براي دكترا ميخوام اقدام كنم.
    رشته هاي مورد نظر براي ادامه تحصيلمم : ماده چگال تجربی- فيزيك پزشكي- فيزيك مهندسي- به طور كلي فيزيك كاربردي هر شاخه اي
    ممنون ميشم اگه كمكم كنين. دانشگاه خاصي هم اگه پيشنهاد كنين ممنون ميشم
    در مورد دانشگاههای استرالیا و یا اروپا هم لطفا راهنمایی کنید. ممنون

Member Irannezhad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc. Of Solid State Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sphy نمایش پست ها
    دانشگاه سراسري خوارزمی تهران
    رشته فيزيك اتمي
    معدل ارشد 16.54
    معدل کارشناسی 14.88
    آیلتس : 6.5
    جي آر اي هنوز شركت نكردم ولي ميتونم نمره 800 اينا تو جنرال و متوسط تو سابجكت بيارم
    به نظر شما ميتونم از آمريكا پذيرش به همراه فاند بگيرم؟مستقيم براي دكترا ميخوام اقدام كنم.
    رشته هاي مورد نظر براي ادامه تحصيلمم : ماده چگال تجربی- فيزيك پزشكي- فيزيك مهندسي- به طور كلي فيزيك كاربردي هر شاخه اي
    ممنون ميشم اگه كمكم كنين. دانشگاه خاصي هم اگه پيشنهاد كنين ممنون ميشم
    در مورد دانشگاههای استرالیا و یا اروپا هم لطفا راهنمایی کنید. ممنون
    سلام دوست عزیز.
    معدل ارشدتون مناسب ولی برای کارشناسی پایین است که می تونید با نمره جی آر ای خوب اون رو جبران کنید.
    برای پذیرش دکترا با فاند یکی از مهمترین فاکتورها داشتن مقالات خوب هست و داشتن ریکام از اساتید.
    اگر موارد بالا رو مد نظر قرار بدید میتونید اونوقت به پذیرش گرفتن در امریکا یا اروپا فکر کنید.
    با آرزوی موفقیت.
    LOVE Is All We Need

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک/ نانوفیزیک

سلام دوستان. فوق نانو فیزیکم. می خوام برای امریکا و فاند کامل اقدام کنم. رنک دانشگاه زیاد مهم نیست.
    1- کاملا علاقه مند به فیزیک!
    1- معدل لیسانس بین 13 تا 14
    2- معدل فوق 16
    3- نمره تافل 80
    4- جی ار ای سابجکت 780
    5- مقاله ای اس ای ندارم ولی چند تا کنفرانسی داخلی
    6- روی فیزیک محاسبات و برنامه نویسی تسلط خوبی دارم.
    7- پایان نامه مرتبط به کوانتم فوتونیک
    شانسی هست. با این معدل پایین حداقل جی ار ای سابجکت چقدر باید باشه. در مورد جنرال چی؟
    لطف کنید راهنمایی کنید. ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadshafiei نمایش پست ها
    سلام دوستان. فوق نانو فیزیکم. می خوام برای امریکا و فاند کامل اقدام کنم. رنک دانشگاه زیاد مهم نیست.
    1- کاملا علاقه مند به فیزیک!
    1- معدل لیسانس بین 13 تا 14
    2- معدل فوق 16
    3- نمره تافل 80
    4- جی ار ای سابجکت 780
    5- مقاله ای اس ای ندارم ولی چند تا کنفرانسی داخلی
    6- روی فیزیک محاسبات و برنامه نویسی تسلط خوبی دارم.
    7- پایان نامه مرتبط به کوانتم فوتونیک
    شانسی هست. با این معدل پایین حداقل جی ار ای سابجکت چقدر باید باشه. در مورد جنرال چی؟
    لطف کنید راهنمایی کنید. ممنون
    سلام دوست عزیز.
    کاملا علاقه مند به فیزیک هستی که معدلت بین ۱۳ و ۱۴ شده؟ کاش دانشگاه های لیسانس و فوق لیسانستون رو هم ذکر می کردید.
    به هر حال با نمره پایین زبان و جی آر ای که دارید و بدون مقاله به نظرم اصلا شانس پذیرش با فاند ندارید.

پیشنهاد من این هست که روی این مواردی که گفتم کار کنید بعدش می تونید با فاند پذیرش بگیرید.

با آرزوی موفقیت.
    LOVE Is All We Need

Junior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی، ممنون میشم در مورد شانس پذیرش من نظر بدهید.

1) مقطع تحصیلی و دانشگاه:
    الف) فوق لیسانس دانشگاه زنجان معدل: 17.59 ب) لیسانس : پیام نور زنجان معدل : 16.62

2) رشته: فیزیک- اتمی-مولکولی

3) نمره زبان: فعلا برای IELTS آماده میشم

4)تعداد مقاله و نوع: یک مقاله چاپ شده، یک کنفرانس داخلی و یک کنفرانس خارجی

5) کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: کشورهای اروپایی : ایتالیا، آلمان، هلند، اتریش و ...

6) گرفتن فاند کامل برام مهمه.

سلام
    من فیزیک حالت جامد در دانشگاه مازندران میخونم...معدل کارشناسیم خوب نیست.(13.5)
    اگه بتونم ارشد دانشگاه شریف با معدل نسبتا بهتری باشم .با نمره زبان نسبتا خوبی واسه بورسیه دانشگاه سئول شانسم چقده؟؟البته واسه دکتری.
    لطفا راهنماییم کنید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط narges1369119 نمایش پست ها
    سلام
    من فیزیک حالت جامد در دانشگاه مازندران میخونم...معدل کارشناسیم خوب نیست.(13.5)
    اگه بتونم ارشد دانشگاه شریف با معدل نسبتا بهتری باشم .با نمره زبان نسبتا خوبی واسه بورسیه دانشگاه سئول شانسم چقده؟؟البته واسه دکتری.
    لطفا راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز.
    دانشگاه خوبی درس می خونید.از وجود دکتر نوذری استفاده کنید.

تا وقتی فارغ بشید از لیسانس؛باز تلاش کنید معدلتون رو بیارید بالا.
    شما اگر ارشد بتونید دانشگاه شریف بخونید با معدل بالا می تونید به دانشگاههای بهتر از سئول هم فکر کنید و پذیرش بگیرید.
    نکته ی بعدی اینکه وقی میگید: معدل نسبتا خوب و نمره زبان خوب؛معیارهای خوبی نیستن!شما بهتره با اعداد و رقم صحبت کنید.

مقاله+معدل+توصیه نامه+نمره زبان :همه ی اینها ملاک هایی هستند که کمیت اونها و کیفیتشون میتونه سرنوشت ساز باشه.
    با آرزوی موفقیت.
    LOVE Is All We Need

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)