صفحه 30 از 36 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 353

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط haniyeh_a98 نمایش پست ها
    سلام
    من رشته فیزیک دانشگاه علم و صنعت قبول شدم و میخوام حتما در یکی از دانشگاههای تاپ10 پذیرش بشم
    زبانم خیلی خوبه و برنامه ریزی هم دارم برای رسیدن به هدفم سوالی که دارم اینه که ایا از دانشگاه علم و صنعت میشه درصورت داشتن معدل بالا و رزومه عالی امیدی به گرفتن پذیرش برای تاپ10 داشت؟
    اگه نه من چیکار میتونم انجام بدم که بتونم به دانشگاه شریف یا تهران انتقالی بگیرم؟
    علاوه بر معدل بالا و نمره تافل و gre و gre subject بالا دیگه چه کاهایی باید انجام بدم؟
    لطفا راهنماییم کنید
    دوست عزیز سلام؛ چرا نشه؟؟ علم و صنعت یکی از دانشگاه های مطرح ایران هست... ولی تاپ10 خیلی خیلی رقابتی هست... بهترین بچه های دانشگاه شریف هم اصلا نمیتونن خیلی به این تاپ10 ها امیدوار باشن ... کلا شدنی هست ولی خب حساب احتمالات هست... شما تلاشتونو بکنید حتما موفق میشید از یه دانشگاه مطرح دنیا پذیرش بگیرید... ولی کاملا شانسی هست... اگه مقالات خوب و رزومه ی خوبی داشته باشید اصولا از دانشگاه های نسبتا خوب میتونید پذیرش بگیرید. دانشگاه علم و صنعت در رنکینگ های جهانی (مثل QS و Times) جایگاه خوبی رو بین دانشگاه های ایرانی داره... ولی دانشگاه فقط بخشی از ماجراست؛ مقالات، نمره زبان، موضوع تحقیقات، پیدا کردن استاد، SOP، ریکام و... همه ی این ها رو باید با هم داشته باشید
    در ضمن در مقطع ارشد انتقالی به هیچ وجه وجود نداره (راستی من خودمم علم و صنعت ارشدمو گرفتم ولی صنایعی هستم و از فیزیک خبر ندارم)
    موفق باشید و بازم تبریک
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

معدل کارشناسی فیزیک 17.5 دانشگاه دولتی دامغان
    ارشد 17 خوارزمی
    هر دو دوره جزوه 10 درصد برتر
    ielts 6.5
    شانس برای پذیرش فوا فاند کجا بیشتره ؟

سلام.
    معدل کارشناسی 12:30 دانشگاه دولتی
    معدل ارشد 17:25 گرایش اطلاعات کوانتومی. دانشگاه غیرانتفاعی
    ایلتس 7
    مقاله یک isi
    شانسی دارم؟ کجا واسم بهتره؟
    سپاس

سلام
    معدل کارشناسی در گرایش اتمی و مولکولی در دانشگاه مازندران ۱۳/۸
    و کارشناسی ارشد در گرایش حالت جامد در دانشگاه سمنان ۱۸/۵۵ (بدون احتساب نمره پایان نامه)
    یک مقاله ISI در زمینه نانو مواد در یکی از مجلات الزویر دادم
    دارم آیلتس میخونم و هنوز امتحان ندادم
    میخوام بدونم شرایطی هست در کشوری که بتونم دکتری بخونم و درآمد هم داشته باشم؟
    چون باتوجه متاهل بودن نمیتونم هزینه کنم برای درس خوندن
    مرسی

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس فیزیک حالت جامد از دانشگاه صنعتی شاهرود هستم. معدل دوره کارشناسی 15/85 و ارشد 16/21، 3 تا مقاله داخلی کنفرانسی، یک مقاله علمی ترویجی و یک مقاله ISI دارم، 2 تا مقاله دیگه هم دارم که به زودی میتونم سابمیتش کنم، اما هنوز مدرک زبانو نگرفتم و 2 سال هم از فارغ التحصیلیم میگذره
    کسی میتونه راهنماییم کنه کدوم کشور شرایط بهتری داره برای پذیرش؟ فول فاند هم میخوام

Junior Member

سلام دوستان
    بنده كارشناسي مكانيك دارم از دانشگاه سراسري. اما علاقه زيادي به ادامه تحصيل توي رشته فيزيك توي مقاطع بالاتر دارم. براي همين قصد دارم براي ارشد فيزيك اپلاي كنم. ميخاستم بدونم چقد شانس دارم. چند كورس تخصصي فيزيك انلاينم گذروندم توي كورسرا و اي دي اكس.
    معدل كارشناسي: ١٥.٩
    تافل:٩٤
    ازمون جي اري سابجكت ندادم اما دارم اماده ميشم.

Junior Member

سلام به دوستان با تجربه

من دنبال بورس هستم اروپا یا کانادا با این رزومه

(معدل کارشناسی 14.5 معدل ارشد 15.75 دانشگاه سراسری ، دو مقاله کنفرانسی داخلی و خارجی ، یک مقاله ISI ، سابقه تدریس دروس فیزیک در دانشگاه سراسری و غیرانتفاعی، ثبت اختراع (تولید قطعه) ، آیلتس 6 که میخوام به 6.5 یا 7 برسونم.

ولی دو مشکل عمده دارم
    1- داشتن بچه کوچک
    2- گپ 8 ساله بعد از دفاع ارشد (1389) البته بعد فارغ التحصیلی 3-2 سال تدریس پاره وقت و همکاری با بنیاد نخبگان داشتم

به تجربه شما چقدر شانس دارم برای بورس دکتری یا همون شغلهایی که توسایت دانشگاهها میزنن دارم. توقعم دانشگاههای تاپ نیست ولی گرفتن بورس و فاند برام مهمه بخاطر هزینه های زندگی.(که هزینه ها رو پوشش بده) اروپا یا کانادا ؟ کجا تمرکز کنم

Junior Member phys1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک نظری

سلام بچه ها
    من لیسانس اتمی مولکولی از دانشگاه مازندران با معدل 12.8 و فوق لیسانس فیزیک نظری از علوم تحقیقات تهران با معدل 18.76
    دانشجوی انصرافی دکترای فیزیک علوم تحقیقات تهران هستم. آزمون جامع دادم اما بعدش رها کردم
    تعداد هشت مقاله ISI و هفت مقاله کنفرانس داخلی دارم
    آزمون تاقل یا آیلتس شرکت نکردم
    به نظر شما چقدر شانس دارم در دانشگاه های انور پذیرش بگیرم و البته فاند هم به من تعلق بگیره؟

Junior Member phys1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک نظری

نقل قول نوشته اصلی توسط phys1 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من لیسانس اتمی مولکولی از دانشگاه مازندران با معدل 12.8 و فوق لیسانس فیزیک نظری از علوم تحقیقات تهران با معدل 18.76
    دانشجوی انصرافی دکترای فیزیک علوم تحقیقات تهران هستم. آزمون جامع دادم اما بعدش رها کردم
    تعداد هشت مقاله ISI و هفت مقاله کنفرانس داخلی دارم
    آزمون تاقل یا آیلتس شرکت نکردم
    به نظر شما چقدر شانس دارم در دانشگاه های انور پذیرش بگیرم و البته فاند هم به من تعلق بگیره؟
    دوست دارم در فیزیک نظری گرانش و کیهانشناسی ادامه بدم

سلام به همه دوستان. من چندجا برای دکتری اپلای کردم به جز یکیشون که دعوت به مصاحبه شدم بقیه خبری نشده هنوز. من کارشناسی فیزیک از دانشگاه رازی با معدل 13.33 و ارشد تربیت معلم تبریز با معدل 18.78 دارم و 3 تا کنفرانس داخلی و یدونه بین المللی دارم یه دونه سخنرانی دارم توی دوره ارشدم هم کلا شاگرد اول بودم.1 سال دانشگاه آزاد تدریس کردم و 3 سال هم دبیرستان. آیا شانسی برای پذیرش هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)