صفحه 13 از 36 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 353

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Member Irannezhad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc. Of Solid State Physics

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط cjtarlan نمایش پست ها
    سلام یکی بهم کمک کنه.من لیسانس فیزیک ۱۵.۳۰ دولتی دارم.میخوام بدونم واسه ادامه تحصیل واسه ارشد برم یا دکترا؟ راستش آرزومه.زبانم بد نیست امتحان ندادم کتابای ۵۰۴ و ۱۱۰۰ رو خوندم ۴۰۰ تافل هم همینطور لیسینیگم هم بد نیست .چیکار کنم.راستی من واسه رفتن حتما فاند میخوام.یکی بگه چیکار کنم ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز.

احساس میکنم یک مقدار دست پاچه هستی!اصلا استرس نداشته باش.

اگر برایتون فاند مهم هست به نظرم برای دکترا اقدام کنید چون برای ارشد خیلی سخت فاند میدن.البته اگه روزمه ی خوبی داشته باشید و نمرات زبان و جی آر ای شما هم خوب باشه برای ارشد هم میتونید فاند بگیرید.

با آرزوی موفقیت.
    LOVE Is All We Need

نمره gre subject برای فیزیک چقدر برای دانشگاه های کانادا مهمه؟ حتی اگه جزو شرایط نباشه داشتن نمره بالا چقد روی رزومه تاثیر میگذاره؟من معدل کارشناسیم 15.28 و ارشدم 16.90 هست. چه نمره ای باید بیارم تا معدلم رو پوشش بده. ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    نمره gre subject برای فیزیک چقدر برای دانشگاه های کانادا مهمه؟ حتی اگه جزو شرایط نباشه داشتن نمره بالا چقد روی رزومه تاثیر میگذاره؟من معدل کارشناسیم 15.28 و ارشدم 16.90 هست. چه نمره ای باید بیارم تا معدلم رو پوشش بده. ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده.

دوست عزیز:

اینکه نمره جی آر ای برای دانشگاهی مهم هست یا نیست رو از سایت دانشگاه و مدارک لازم برای پذیرش میشه فهمید و یک چیز کلی نیست که برای کل دانشگاه ها صدق کنه.اگر جزو شرایط و مدارک لازم برای دنشگاهی نباشه مخصوصا برای امریکا یا کانادا اگر داشته باشید امتیاز مثبتی براتون محسوب میشه.حداقل های این نمره بسته به خود دانشگاه داره.در ضمن معدلتون پایین نیست و با همین به شرطی که رزومه خوبی داشته باشید از دانشگاه های متوسط میتونید پذیرش بگیرید.

با آرزوی موفقیت.
    LOVE Is All We Need

Junior Member

سلام دوستان عزیز. من PhD فوتونیک دارم! به نظر دوستان وارد در این حیطه با این رزومه برای یک PhD جدید اقدام کنم بهتره یا برای PostDoc?

معدل کارشناسی: 14
    معدل ارشد: 18
    معدل دکتری 18.5

11 مقاله ISI با ایمپکت میانگین 1.5

1 مقاله کنفرانس بین المللی

7 مقاله کنفرانس داخلی

ضمنا سطح زبانم خوبه و نگرانی از این بابت ندارم. تا دو سه ماه امتحان میدم.

مرسیییی

مرسی مرسی

Junior Member LoveOfPHYSICS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gravity

سلام دوستان با شرایط زیر من از کجا می تونم پذیرش همراه با فاند بگیرم

معدل کارشناسی 14.10
    GRE-subject 900
    gre-general Q:175-V:165-W:3.5
    TEOFL:105
    مقاله ندارم

یه مدل تئوری برای پارامتر زمان دارم(کوانتومی) استادا اینجا تحویل نمی گیرن و موندم چیکار کنم و اینو چجوری مطرح کنم.دقیق نیس ولی خیلی از شرایط منطقی رو پوشش می ده و از اصل تطابق و اصل کاملیت پیروی می کنه
    الان ارشد اختر فیزیک تبریز می خونم

خواهشا برای 2015 بنده رو راهنمایی کنین که شانس دارم یا واسه دکترا برم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط LoveOfPHYSICS نمایش پست ها
    سلام دوستان با شرایط زیر من از کجا می تونم پذیرش همراه با فاند بگیرم

معدل کارشناسی 14.10
    GRE-subject 900
    gre-general Q:175-V:165-W:3.5
    TEOFL:105
    مقاله ندارم

یه مدل تئوری برای پارامتر زمان دارم(کوانتومی) استادا اینجا تحویل نمی گیرن و موندم چیکار کنم و اینو چجوری مطرح کنم.دقیق نیس ولی خیلی از شرایط منطقی رو پوشش می ده و از اصل تطابق و اصل کاملیت پیروی می کنه
    الان ارشد اختر فیزیک تبریز می خونم

خواهشا برای 2015 بنده رو راهنمایی کنین که شانس دارم یا واسه دکترا برم
    سلام دوست عزیز.

از اونجایی که برای ارشد فاند سخت میدن و چون شما هم معدلت پایین هست اما چون نمره تافل و جی آر ای شما خوبه پیشنهاد میکنم که برای دکترا اپلای کنی معدل ارشدتو ببری بالا و مقاله هم داشته باشی تا از دانشگاه های رنک بالا بتونی پذیرش بگیری.اما با این روزمه برای ارشد بعید میدونم جایی بتونی با فاند پذیرش بگیری.ولی شاید بتونی از دانشگاههای رنک پایین با این شرایط برای ارشد اونم بدون فاند پذیرش بگیری.پس من توصیه میکنم برای دکترا و با رزومه ی قوی اقدام کنی اگر دنبال فاند هستی.

با آرزوی موفقیت.
    LOVE Is All We Need

Junior Member

سلام
    من 10 سال از ارشدم گذشته.کارشناسی باهنر کرمان 16.33.ارشد دولتی بیرجند16.80.مقاله ندارم گرایش ذرات بنیادی. تو این 10 سال تدریس فیزیک داشتم .برای PHD می خواهم اقدام کنم.
    راهنمایی کنید آیا امیدی برای گرفتن فاند هست و اگر هست چه کار باید کرد؟دارم زبان میخونم..خواهشا جواب بدین
    ویرایش توسط zpm : January 14th, 2015 در ساعت 07:46 PM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zpm نمایش پست ها
    سلام
    من 10 سال از ارشدم گذشته.کارشناسی باهنر کرمان 16.33.ارشد دولتی بیرجند16.80.مقاله ندارم گرایش ذرات بنیادی. تو این 10 سال تدریس فیزیک داشتم .برای PHD می خواهم اقدام کنم.
    راهنمایی کنید آیا امیدی برای گرفتن فاند هست و اگر هست چه کار باید کرد؟دارم زبان میخونم..خواهشا جواب بدین
    سلام دوست عزیز.

خیلی خوبه که بعد از ۱۰ سال دوباره میخواهید علاقتون دنبال کنید و فیزیک رو ادامه بدید.
    معدلتون نسبتا خوبه.اما چون مقاله ندارید راستش برای دکترا خیلی سخت شاید بتونید پذیرش بگیرید.البته بچه های ذرات توی ارشد خیلی سخت میتونن مقاله بدن.اگر نمره زبان و جی آر ای بالایی داشته باشید میتونید رو پذیرش با فاند حساب کنید.

از قسمت ویکی همین سایت مطالبی که نیاز داری و کاری که باید انجام بدی رو میتونی مطالعه کنی.اگر سوالی بود بپرس.

با آرزوی موفقیت.
    LOVE Is All We Need

Junior Member

من امسال كنكور دادم و دبيري فيزيك قبول شدم و بشدت مصمم هستم كه خارج از كشور درس بخونم.
    آيا بعد از اينكه ارشدم رو در يك دانشگاه سراسري گرفتم (نه دانشگاه فرهنگيان و دبيري) ، ميتونم بعد از آزاد كردن مدرك ليسانسم از آموزش پرورش،
    واسه دكتراي خارج از كشور پذيرش بگيرم؟؟؟
    منظور كلي من از اين سوال اينه كه، آيا ليسانس من كه "دبيري فيزيك" هست، در رزومه و پذيرش، اخلالي ايجاد نميكنه؟؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rezau98 نمایش پست ها
    من امسال كنكور دادم و دبيري فيزيك قبول شدم و بشدت مصمم هستم كه خارج از كشور درس بخونم.
    آيا بعد از اينكه ارشدم رو در يك دانشگاه سراسري گرفتم (نه دانشگاه فرهنگيان و دبيري) ، ميتونم بعد از آزاد كردن مدرك ليسانسم از آموزش پرورش،
    واسه دكتراي خارج از كشور پذيرش بگيرم؟؟؟
    منظور كلي من از اين سوال اينه كه، آيا ليسانس من كه "دبيري فيزيك" هست، در رزومه و پذيرش، اخلالي ايجاد نميكنه؟؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز.

راستش چون شما دبیری هستید من اطلاع زیادی از شرایط اون ندارم.و امیدوارم دوستان دیگه اگر اطلاعی دارن بیان و نظر بدن و کمک کنن.

اما نمیدونم چون دبیری هستید و تعهد خدمت به آموزش و پرورش دارید به این سادگی و با پرداخت پول مدرکتون رو آزاد میکنن یا اینکه حتما باید سالهایی که به عنوان تعهد خدمت براتون مشخص کردن رو بگذرونید.

در این خصوص خود دانشگاهتون هم میتونه کمک کنه و بهتون راهنمایی بده.

علی الاصول اگر مشکلی نباشه و بتونید مدرکتون رو آزاد کنید و ارشد هم دانشگاهی غیز از دبیری و... بخونید برای دکترا مانعی ایجاد نخواهد شد تا در خارج از کشور ادامه تحصیل دهید.

اگر رزومه ی خودتون رو هم قرار میدادید بهتر می شد بهتون کمک.چون عنوان این بخش همین هست.

با آرزوی موفقیت.
    LOVE Is All We Need

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)