صفحه 35 از 36 نخستنخست ... 252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 353

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط arezou_sh نمایش پست ها
    ممنون به خاطر پاسخ تون
    اینکه فرمودید دانشجوهای قوی بیشتر از نظر مقاله و زبان است؟
    من یک مقاله isi از پایان نامه ام نزدیک به چاپ دارم
    و در حال نوشتن یک مقاله دیگر خارج از پایان نامه ولی در حیطه ی فیزیک استم
    مدارک مهارت فنی حرفه ای در زمینه ICDL درجه یک و دو هم دارم
    نه صرفا مقاله. متاسفانه جفت معدل هاتون پایینه و از دانشگاه خاصی هم فارق التحصیل نشدین که اساتید بشناسن. مثلا اساتید کانادا شریف و امیرکبیر و تهران رو میشناسن.
    ولی من نمیگم تلاش نکنین. شما اقدام کنین و ایمیل بزنین به امیدخدا جواب بدن.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

سلام . میخوام بدونم برای کدوم کشورها بهتره که اقدام کنم

کارشناسی فیزیک هسته ای رو با معدل 14.55 تموم کردم البته با همین معدل جز استعدادهای درخشان دانشگاه شدم و در رشته حالت جامد در دانشگاه پذیرش شدم اما انصراف دادم و از طریق کنکور پذیرش گرفتم.
    کارشناسی ارشد رو علوم و فناوری نانو - نانو فیزیک رو با معدل 16.45 بدون پایان نامه و معدل 17.01 با پایان نامه تموم کردم که بازم جز استعداد های درخشان در ارشد بودم اما دیگه ادامه ندادم.
    دوتا مقاله ISI هم دارم که هم از پایان نامه و یک موضوع مرتبط با پایان نامه استفاده کردم .
    هم کارشناسی و هم ارشد رو دانشگاه رازی بودم .
    بعد از ارشد دو سال امریه اموزش پرورش گرفتم و سابقه دو سال تدریس تو مدرسه رو دارم .

زبان انگلبسی هم در حال کار کردن هستم. میخوام بدونم احتمال پذیرش دارم برای فاند گرفتن یا نه ؟ اگه نه که هزینه سرسام اور کلاس های زبان و ازموناش رو ندم .

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    من سال سوم- آخر (سه ساله تموم میکنم) رشته فیزیک مهندسی دانشگاه سمنان هستم
    می خواستم بدونم برای دکتری مستقیم شانسی برای فول فاند توی دانشگاه های برتر آمریکا هست؟
    اینم یه خلاصه از کارم:
    معدل کل لیسانس: 19.19
    رشته لیسانس: فیزیک مهندسی
    دانشگاه لیسانس: دانشگاه سمنان
    مدرک زبان انگلیسی: آیلس 7
    GRE General: هنوز شرکت نکردم ولی نمره بالا گرفتن خیلی برام سخت نیست چون زبانم خوبه
    GRE Subjective:
    هنوز شرکت نکردم
    مقالات خارجی: 2 مقاله ISI
    پروژه کارشناسی: طراحی سیستم ایزولاسیون دمای داخلی رک سرور بود که ثبت اختراع داخلی شد

کنفرنس خارجی: 1 بار
    (سابقه مدال مسابقات بین المللی اختراعات و چند عنوان ثبت اختراع داخلی- مقام مسابقات رباتیک داخلی و....) همچنین سابقه چندین سال مدیریت عاملی توی شرکتهای مختلف خصوصی رو هم دارم.

تعداد توصیه نامه ها: 5

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که شانسم برای دانشگاه های خوب آمریکا برای دکتری مستقیم چقدره؟ و آیا فول فاند و پزیشن هم ممکن است میتونم بگیرم؟

Junior Member Rosamund آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics- IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط ariamr نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    می خواستم بدونم برای دکتری مستقیم شانسی برای فول فاند توی دانشگاه های برتر آمریکا هست؟
    اینم یه خلاصه از کارم:
    GRE General: هنوز شرکت نکردم ولی نمره بالا گرفتن خیلی برام سخت نیست چون زبانم خوبه
    GRE Subjective:
    هنوز شرکت نکردم
    پروژه کارشناسی: طراحی سیستم ایزولاسیون دمای داخلی رک سرور بود که ثبت اختراع داخلی شد

(سابقه مدال مسابقات بین المللی اختراعات و چند عنوان ثبت اختراع داخلی- مقام مسابقات رباتیک داخلی و....) همچنین سابقه چندین سال مدیریت عاملی توی شرکتهای مختلف خصوصی رو هم دارم.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که شانسم برای دانشگاه های خوب آمریکا برای دکتری مستقیم چقدره؟ و آیا فول فاند و پزیشن هم ممکن است میتونم بگیرم؟
    سلام دوست عزیز.
    من نظر خودم رو عرض میکنم شما نظر سایر دوستان رو هم جویا بشید.
    به نظر من، بله. شما معدل خیلی عالی دارید؛ اما GRE برای ایالات متحده بسیار مهمه، هرچه نمره بهتری در این آزمون به دست بیارید شانس شما بالاتر می‌ره. برای همین توصیه من اینه که تمام تلاشتون رو روی گرفتن یک نمره خیلی خوب در این آزمون متمرکز کنید. اگر موفق به این کار بشید به نظر من احتمال گرفتن پذیرش برای دایرکت پی اچ دی با فاند کامل بالاست.
    با این حال، گرفتن پذیرش برای مستر (ارشد) از یک دانشگاه خوب و پس از اون، ادامه در یک دانشگاه بهتر در مقطع دکترا هم بسیار خوبه.

پیروز باشید.
    !Truth Resists Simplicity

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

طبق تجربه تئوری -یعنی تجربه حاصل از تحقیق و مطالعه و پیگیری طولانی مدت در امر پذیرش- خدمتتون عرض میکنم، شما شانستون برای دانشگاههای آمریکا کاملا بالاست مخصوصا اینکه پروگرم های دکترای مستقیم زیادی در کشور آمریکا وجود داره، اما اینکه بتونید از دانشگاههای مطرح و تاپ پذیرش بگیرید، با فرض یک نمره مناسب و متناسب در GRE (یعنی بالای 320) کاملا به اون مقالات شما بستگی داره، یعنی یکی سطح ژورنال و یکی هم موضوع مقاله، به نظر من حتی اگر یکی از مقاله های شما سطح مناسبی داشته باشند شما شاید بتونید حتی به رنک زیر 50 یا بهتر فکر کنید.
    سلام دوستان عزیز،
    اینم یه خلاصه از کارم:
    GRE Subjective:
    هنوز شرکت نکردم

96 nine or six

سلام دوستان عزیز،
    اینم یه خلاصه از کارم:
    GRE Subjective:
    هنوز شرکت نکردم

جی آر ای امتحان بسیار سختی هست و نمره ۷ در آیلتس معمولی
    بقیه کارهاتون خوبه، اینکه مستر بتونین فول فاند بگیرین شاید

اینکه در سال سوم لیسانس هم مدیریت چند شرکت را داشته باشید کمی مشکوکه. مشکل از شرکت بوده یا شما.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosamund نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    من نظر خودم رو عرض میکنم شما نظر سایر دوستان رو هم جویا بشید.
    به نظر من، بله. شما معدل خیلی عالی دارید؛ اما GRE برای ایالات متحده بسیار مهمه، هرچه نمره بهتری در این آزمون به دست بیارید شانس شما بالاتر می‌ره. برای همین توصیه من اینه که تمام تلاشتون رو روی گرفتن یک نمره خیلی خوب در این آزمون متمرکز کنید. اگر موفق به این کار بشید به نظر من احتمال گرفتن پذیرش برای دایرکت پی اچ دی با فاند کامل بالاست.
    با این حال، گرفتن پذیرش برای مستر (ارشد) از یک دانشگاه خوب و پس از اون، ادامه در یک دانشگاه بهتر در مقطع دکترا هم بسیار خوبه.

پیروز باشید.
    ممنونم از نظرتون، بله برای GRE اقدام کردم که سابجکت شرکت کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    جی آر ای امتحان بسیار سختی هست و نمره ۷ در آیلتس معمولی
    بقیه کارهاتون خوبه، اینکه مستر بتونین فول فاند بگیرین شاید

اینکه در سال سوم لیسانس هم مدیریت چند شرکت را داشته باشید کمی مشکوکه. مشکل از شرکت بوده یا شما.
    مستر شنیدم که فاند نمیدن معمولا- اگر هم بدن خیلی کمه مبلغش و جوابگوی زندگی نیست.
    شرکتهایی که مدیرعامل بودم دانشبنیان بودن و از دل همون دوتا مقاله درومدن.
    مقاله ها توی نیچر و آی تریپل ای چاپ شدن

سلام دوستان ببخشید برای دانشگاه های امریکا ایا بین دانشگاه تهران و دانشگاه شریف تفاوتی هست از لحاظ شانس پذیرش گرفتن؟ منظورم این هست که برای امریکا کدوم یکی بیشتر شناخته شده هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید برای دانشگاه های امریکا ایا بین دانشگاه تهران و دانشگاه شریف تفاوتی هست از لحاظ شانس پذیرش گرفتن؟ منظورم این هست که برای امریکا کدوم یکی بیشتر شناخته شده هست؟
    یک سوال دیگه هم داشتم، من دانشگاه لیسانسم غیر انتفاعی هست(مهندسی پزشکی) ولی ارشد امسال دانشگاه تهران رتبه ام میرسه(رشته فیزیک) ولی میخوام سال بعد شریف قبول بشم. اینکه لیسانس غیر انتفاعی بوده مشکل ساز نمیشه یا شانسم رو کم نمیکنه احیانا؟ معدلم کم نیست، ۱۸ هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)