صفحه 6 از 36 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 353

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    شما اولا باید نمره زبان تافل بالای 80 ای بی تی یا ایلتس 6.5 بگیری بعد یک پروپوزال راجع به موضوع مورد علاقت که اصلا نباید ربطی به هسته! یا نفت داشته باشه بنویسی تا بشه برای بورس اقدام کنی برای دوست شما با توجه به معدل کم پیشنهاد می کنم به فکر جی ار ای و مقاله آی اس آی باشند !
    gre sub or general?
    پروپوزال رو معمولا واسه رشته های انسانی می نویسن؟
    ویرایش توسط Olympia : May 15th, 2013 در ساعت 05:32 AM دلیل: تبدیل پینگلیش به فارسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    شما اولا باید نمره زبان تافل بالای 80 ای بی تی یا ایلتس 6.5 بگیری بعد یک پروپوزال راجع به موضوع مورد علاقت که اصلا نباید ربطی به هسته! یا نفت داشته باشه بنویسی تا بشه برای بورس اقدام کنی برای دوست شما با توجه به معدل کم پیشنهاد می کنم به فکر جی ار ای و مقاله آی اس آی باشند !
    آخه من شنیدم برای رشته های انسانی باید پروپوزال داد. یه سوال: GRE Subject یا General نمره اش باید چند به بالا باشه یا رنک مقاله ISI باید چند باشه حداقل.
    مرسی
    ویرایش توسط Olympia : May 15th, 2013 در ساعت 04:52 AM دلیل: تبدیل پینگلیش به فارسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط tafshar11332 نمایش پست ها
    gre sub ya general?
    دوست گرامی تقریبا همه دانشگاه های اروپا پروپوزال می خواهند در مورد جی ار ای بنظرم باید شما SUB شرکت کنید!
    ویرایش توسط Olympia : May 15th, 2013 در ساعت 04:48 AM دلیل: تبدیل پینگلیش به فارسی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member sjrobatjaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Kansas State University......Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط tafshar11332 نمایش پست ها
    gre sub or general?
    د.ست عزیز اگه بخوای واسه آمریکا اپلای کنی جی ار ای جنرال رو که حتما باید بدی و اگه دنبال اپتیک هستی( مثلا آریزونا یا یو سی اف یا نیومکزیکو) خوب سابجکت فیزیک خیلی نیاز نیست ولی اگه معدل پایینی داری من توصیه میکنم سابجکت رو امتحان بده خیلی خیلی تاثیر مثبتی داره.
    ویرایش توسط Olympia : May 15th, 2013 در ساعت 04:47 AM دلیل: تبدیل پینگلیش به فارسی

سلام به همگی من میخواستم با این شرایط برای یه دانشگاه خوب تو کانادا یا استرالیا اقدام کنم کارشناسی دانشگاه تبریز معدل ۱۶.۷۳ کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس معدل ۱۷.۱۱ یه مقاله ISI تافل ۸۰ با این شرایط به نظرتون شانس خوبی برای گرفتن پذیرش تو مقطع دکتری یا ارشد تحقیقاتی با فاند از یه دانشگاه خوب تو کانادا یا استرالیا دارم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nourmohammadi نمایش پست ها
    سلام به همگی من میخواستم با این شرایط برای یه دانشگاه خوب تو کانادا یا استرالیا اقدام کنم کارشناسی دانشگاه تبریز معدل ۱۶.۷۳ کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس معدل ۱۷.۱۱ یه مقاله ISI تافل ۸۰ با این شرایط به نظرتون شانس خوبی برای گرفتن پذیرش تو مقطع دکتری یا ارشد تحقیقاتی با فاند از یه دانشگاه خوب تو کانادا یا استرالیا دارم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    دوست عزیز من فقط در مورد استرالیا می توانم نظر بدهم که شما با نمره تافل 80 فقط می توانی با دانشگاه های لاتروب - ادلاید - فیلندر - دانشگاه مرکزی کوینزلند اپلای کنید ! بقیه دانشگاه های استرالیا نمره زبان شما متاسفانه از مینیمم کمتر هست. بنظر من با توجه به معدل محور بودن دانشگاه لاتروب و معدلهای خوب شما و همچنین مقاله ای اس ای شما اگر استاد در این دانشگاه پیدا کنی شانس خوبی داری برای بورس شدن
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام من دانشجوی ترم 2 لیسانس فیزیک الزهرا هستم
    معدل سال 14.5
    میخواستم بدونم اگه معدلمو تا ترمای بعد بالای 17 ببرم، وgre بالایی هم کسب کنم، میتونم به پذیرش از دانشگاههای 10-1 آمریکا واسه فوق امیدی داشته باشم؟ مثه برکلی MIT و...
    با توجه به اینکه رنکینگ دانشگامون بالا نیس وشناخته شده هم نیس خیلی
    اگه کمکم کنید ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vii نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم 2 لیسانس فیزیک الزهرا هستم
    معدل سال 14.5
    میخواستم بدونم اگه معدلمو تا ترمای بعد بالای 17 ببرم، وgre بالایی هم کسب کنم، میتونم به پذیرش از دانشگاههای 10-1 آمریکا واسه فوق امیدی داشته باشم؟ مثه برکلی MIT و...
    با توجه به اینکه رنکینگ دانشگامون بالا نیس وشناخته شده هم نیس خیلی
    اگه کمکم کنید ممنون میشم
    17 چندان هم معدل درخشانی برای این دانشگاهها نیست. GRE خیلی بالا کمک میکنه، ولی یک راه عملی تر برای شما اینه که با معدل لااقل 17 و GREخوب پذیرش ارشد از یک دانشگاه متوسط یا نسبتا خوب امریکا بگیرید و بعد با درخشیدن در این دوره برای دکترا از یک دانشگاه 1-10 پذیرش بگیرید.

Junior Member

Talking پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    17 چندان هم معدل درخشانی برای این دانشگاهها نیست. GRE خیلی بالا کمک میکنه، ولی یک راه عملی تر برای شما اینه که با معدل لااقل 17 و GREخوب پذیرش ارشد از یک دانشگاه متوسط یا نسبتا خوب امریکا بگیرید و بعد با درخشیدن در این دوره برای دکترا از یک دانشگاه 1-10 پذیرش بگیرید.
    ممنون از راهنماییتون
    فقط یه سوالی
    حدوده چه معدلی درخشانه واسه این دانشگاهها؟!
    یه چیز دیگه اینکه رنکینگ پایین خیلی موثره؟
    چون گفتید متوسط یا نسبتا خوب,ینی به خوبشم نمیشه امیدی داشت؟!

Junior Member

سلام.من معدل 16.5 از دانشگاه تهران دارم.هنوز جی ار ای یا تافل امتحان ندادم.میخوام ببینم واسه چه دانشگاه های امریکا میتونم تو گرایش بیوفیزیک پذیرش بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)