صفحه 7 از 36 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 353

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

سلام. لیسانس اتمی مولکولی از دانشگاه خوارزمی معدل 16.18، gre sub physics 830 , Toefl 94,gre general V 142 Q 167 W 3 .شانس پذیرش تو بازه رنک ۱-۱۰۰، ۱۰۱-۲۰۰، ۲۰۱-۴۰۰، ۴۰۱-۶۰۰ برای من چقدره؟ اگه رتبه ارشد ۲ رقمی رو هم به این موارد اضافه کنم شانسم چقدر هستش؟ ممنون.

بعید می دونم که طرف مقابلی که می خواهید مدرک لیسانستون رو به اونجا ارسال کنید برای پذیرش دانشگاه مالک اشتر رو قبول داشته باشه چون یکی از دوستانم این کار را انجام داد و پذیرفته نشد مجبور شد از صفر کلیه دروس را بخواند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
    با سلام دوستان می توانند در این تاپیک با ارائه رزومه و سایر شرایط شانس پذیرش و بورس خود را به بحث و بررسی بگذارند. از دوستان با تجربه نیز تقاضا می شود با پاسخ به پست ها به کاربران کمک کنند. دوستان از شما درخواست دارم برای اینکه پاسخ های بهتری بگیرید رزومه و شرایط را کامل در اختیار دیگران قرار دهید. لطفا در چارچوب تاپیک پست ارسال کنید. برای بررسی کشورها و دانشگاه ها در رشته فیزیک و گرایش موردنظر از تاپیک زیر استفاده کنید: *مشورت برای انتخاب کشور و دانشگاه در رشته فیزیک در ضمن این تاپیک با رویکردی جدید نسبت به تاپیک مشابه قبلی یعنی تاپیک زیر ایجاد شده است. برای دیدن پست های قبلی تاپیک مذکور بر روی عنوان تاپیک در زیر کلیک کنید. * اپلای برای فیزیک با تشکر
    سلام من دانشجوی ارشد ذرات صنعتی اصفهان هستم با معدل 18.22 و تو کارشناسی هم شاگرد اول بودم با معدل 17.39. یک کنفرانس داخلی دارم و یک مقاله ISI در حال ویرایش. toefl:95, gre sub:810, quantitative:163, verbal:145, writing:3. برای ذرات و گرانش امسال اقدام کردم ولی همه جا حتی دانشگاههای آمریکا با رنک 400 هم رد شدم. فکر می کنید مشکل چی بوده؟ لطفا من رو راهنمایی کنید که تو چه رنکی از آمریکا شانس پذیرش دارم و چه گرایشی؟ در ضمن امسال هم فکر کنم داخل قبول بشم، با توجه به مشکل سربازی به نظر شما همین جا بمونم یا بی خیال اینجا بشم. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel_m نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ارشد ذرات صنعتی اصفهان هستم با معدل 18.22 و تو کارشناسی هم شاگرد اول بودم با معدل 17.39. یک کنفرانس داخلی دارم و یک مقاله ISI در حال ویرایش. toefl:95, gre sub:810, quantitative:163, verbal:145, writing:3. برای ذرات و گرانش امسال اقدام کردم ولی همه جا حتی دانشگاههای آمریکا با رنک 400 هم رد شدم. فکر می کنید مشکل چی بوده؟ لطفا من رو راهنمایی کنید که تو چه رنکی از آمریکا شانس پذیرش دارم و چه گرایشی؟ در ضمن امسال هم فکر کنم داخل قبول بشم، با توجه به مشکل سربازی به نظر شما همین جا بمونم یا بی خیال اینجا بشم. با تشکر
    سلام دوست من، تا جایی که اطلاع دارم، برای گرفتن پذیرش در گرایش ذزات باید به شدت خفن باشید. نمی خوام بزرگ نمایی و یا حتی نا امیدتون کنم ولی اگه بخوام دقیق و فیزیکی توضیح بدم، اگه یه چیزی شبیه استیون هاوکینگ باشید ولی معلول نباشید شانستون ۱۰۰ درصد هست برای رنک ۱ دنیا( هاروارد یا کلتک) و هر چقدر از استیون هاوکینگ فاصله داشته باشید شانس شما به صورت نمایی کم میشه. نمرات شما برای دانشگاهی مثل texas A&M (دانشگاهایی با رنک بین ۱۰۰ تا ۵۰۰)در گرایشهایی مثل atomic,molecular and optical physics یا condense matter بسیار مناسب هستش اما اگه بخوایید در گرایشی مثل ذرات ادامه بدید، حداقل بایدtoefl:+100, gre sub:+900, quantitative:+165, verbal:+145, writing:+3 و دو مقاله چاپ شده با impact factor خوب به بالا داشته باشید. در ضمن توجه کنید که بهتر کردن نمراتتون یعنی نزدیک شدن به استیون هاوکینگ از نظر admission comittee ! پیشنهاد من اینه که اولا نمراتتون رو بهتر کنید، ثانیا سعی کنید با استادی در دانشگاه دلخواهتون از راه دور همکاری کنید تا اون هم با شما بیشتر آشنا بشه و توانایی های شما رو بهتر بشناسه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedPackdaman نمایش پست ها
    بعید می دونم که طرف مقابلی که می خواهید مدرک لیسانستون رو به اونجا ارسال کنید برای پذیرش دانشگاه مالک اشتر رو قبول داشته باشه چون یکی از دوستانم این کار را انجام داد و پذیرفته نشد مجبور شد از صفر کلیه دروس را بخواند.
    اگر با من بودید من مالک اشتر نبودم، خوارزمی تهران(اسم سابق تربیت معلم تهران) درس خوندم.

Junior Member

سلام به همه....من ترمه 4 دانشگام ولی دو ترمه شدیدا رو مقاله کردم حالا یه کم معدلم کم شده به نظرتون الان کدوم مهمه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط majidFCCCC نمایش پست ها
    سلام به همه....من ترمه 4 دانشگام ولی دو ترمه شدیدا رو مقاله کردم حالا یه کم معدلم کم شده به نظرتون الان کدوم مهمه؟
    دوست خوبم 100% معدل مهمتر هست چون 90% دانشگاه های دنیا اول معدل را نگاه می کنند و ریز نمرات دروس تخصصی بعد به رزومه نگاه می کنند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام
    بنده لیسانس شیمی محض میخونم(شریف) میخواستم برای فیزیک اپلای کنم(Quantum information) تو این زمینه در دو کنفرانس یکی داخلی و بین المللی شرکت داشته ام. دو مقاله ISI دارم معدلم کمه (13.5) امتحان زبان فعلا ندادم آیا امکان پذیرش وجود دارد؟ و در چه دانشگاه های؟

Junior Member

من به خاطر یه مشکلی شاید مجبور بشم انصراف بدم برم دانشگاه پیام نور....این بعدا مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟الان دانشگاه دولتی هستم

سلام
    من دانشجو ترم آخر فیزیک در دانشگاه شریف هستم با شرایط زیر:
    معدل:14
    Ibt: 102
    general:911
    نمیدونم با این رزومه برای کجا اقدام کنم ....لطفا کمکم کنید (مهربون هم نباشید)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)