صفحه 3 از 28 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

سلام بر شما. ببینید به نظر من شما دو راه دارید : راه اول این که شروع کنید بصورت جدی به زبان خوندن تا بعد از گرفتن یه نمره قابل قبول، بتونید برای program های مختلف در کشور های انگلیسی زبان اپلای کنید. واضحه که کشور های انگلیسی زبان اکثر موقعیت های مناسب شما رو در خودشون جای دادن. البته این منوط به اینه که زبانتون در حدی باشه که بتونید واسه ی مدرک زبان به یه جایی برسونیدش.
    اما اگه به هر دلیلی نمیتونید مدرک زبان بگیرید بدونید هر دوره ی دکتری که زبانش انگلیسی نیست داستانش عین همین زبان پرتغالی هست. مثلا در کشورای اروپایی program های خوبی هستن که زبانشون آلمانیه و یادگیری آلمانی همون اندازه کار میبره که یادگیری پرتغالی. بنابرین پیشنهاد من در این حالت دوم اینه که همین پذیرشتونو دنبال کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiiiiiiiiiii نمایش پست ها
    سلام ببخشید که مزاحم وقتتون میشم من کارشناسی ارشد رشته آمار دانشگاه آزاد مشهد دارم و حدود 8 الی 9 تا مقاله چاپ شده در ISI و علمی پژوهشی دارم در حال حاضر به مدت 4 ساله که مشغول تدریس در دانشگاه های مختلف شهر مون هستم کارشناسی دانشگاه پیام نور خوندم معدل کارشناسیم 12.56 , معدل کارشناسی ارشدم 17 مدرک زبان ندارم با این اوصاف پذیرش از دانشگاه برزیل گرفتم و حتی دادن بورس تحصیلی در عرض دو ماه پس از حضور در دانشگاه بهم میدن اما مشکل اصلی زبان تدریس و معاشرتی آنجا پرتغالی است که زبان خیلی سختی می خواستم بدونم با این رزومه کجا میتونم بورس بگیرم؟ برای بورس دکتری در کدامیک از کشورهای جهان شانس دارم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل ریاضی کاربردی از پیام نور هستم با معدل 13.80.پارسال ارشد با رتبه 25 گرایش آنالیز عددی (علوم تحقیقات)قبول شدم.ولی انصراف دادم چون فکر می کردم در دانشگاه آزاد به جایی نمی رسم.البته هنوز هم راه برای برگشتن هست.اوضاع زبان انگلیسیم هم خوبه و دارم می خونم.به نظر شما برای گرفتن پذیرش چه دانشگاهی و چه کشوری بهتره و آیا بهتر که ارشد رو در آزاد بخونم و بعدش برم.مشکل مالی هم ندارم ولی نمی دونم به اتمام رسوندن درسم در خارج از ایران و صرف هزینه زیاد ز نظر کاری و مالی در این گرایش ارزشش رو داره یا نه؟
    ممنونم از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

درود، وققتتون بخیر
    من فارغ تحصیل ارشد ریاضی کاربردی دانشگاه تربیت معلم گرایش آنالیز عددی هستم.معدلم نزدیک 15 هست. لیسانس هم دانشگاه گیلان بودم. سابقه تدریس به صورت TAتو دانشگاه دارم و همینطور الانم تو آموزشگاه وم درسه تدریس می‌کنم. فعلا متاسفانه فقط یه توصیه نامه از استادم (پروفسور بابلیان ) دارم . به نظرتون چقدر برای پذیرش دکترا (حالا یا امسال یا سال بعد) خصووصا تو آلمان یا کانادا رو دارم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

راستی یادم رفت .
    کدوم دانشگاه ها رو بیشتر توصیه می کنید تو آلمان و کانادا وقت بزارم ؟
    یه سوال که الان به ذهنم رسید من یه سری از بستگانم تو آلمان هستند الانم اتفاقا دانشجو هستند تو 2 دانشگاه..از اونا چه کمکی می تونم بگیرم؟
    (ارشد ریاضی تربیت معلم تهران- معدل15- گرایش عددی- یه توصیه نامه ناقابل از استاد راهنممام..همین....ممنون از شما دوستان گرامی

Junior Member ghamsari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad18r200 نمایش پست ها
    درود. دوستان انگار کسی نیست، جواب بده...من قول می دم اگر رفتم اونور به سایر دوستان که قصد اومدن دارن کمک کنم، حالا ببینید کی گفتم
    سلام. احتمالش کم نیست دوست عزیز. شما باید کارهای زیر رو انجام بدی.

1. یک CV خیلی مرتب و شکیل به انگلیسی آماده کنی، به اضافه ی یک Cover Letter مرتبط با هر موقعیت خالی که پیدا می کنی.
    2. مدارک کارشناسی و ارشد رو به ترتیب آزاد کنی و ترجمه کنی (موازی با گام 1)
    3. دانشگاه ها و اساتید مرتبط رو انتخاب کنی، ظرفیت های خالی رو پیدا کنی، به اساتید ایمیل بزنی (بعد از گام 1 و موازی با گام 2)
    4. یک امتحان زبان TOEFL iBT یا IELTS بدی (در اولین فرصت ممکن)
    5. بسیاری دانشگاه ها در سایتشون بخشی رو برای اپلای آنلاین دارن، حتما اون رو تکمیل کنی و مدارکت رو آپلود کنی.
    6. معدل ارشدتون یکم پایینه. برا همین باید یه جورایی با توصیه نامه، مقاله یا GRE SUBJECT جبرانش کنی

بیش از این که فقط معدلت مهم باشه، CV و Cover Letter و توصیه نامه همه با هم به صورت یکپارچه مهمه و بیش از اون ها ممارست خودت در پیگیری و ایمیل زدن و وقت گذاشتن برای اپلای. 100 تا ایمیل به اساتید اصلا نباید زیاد محسوب بشه!
    پير ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت **** آفرين بر نظر پاك خطا پوشش باد! «حافظ»

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghamsari نمایش پست ها
    سلام. احتمالش کم نیست دوست عزیز. شما باید کارهای زیر رو انجام بدی.

1. یک CV خیلی مرتب و شکیل به انگلیسی آماده کنی، به اضافه ی یک Cover Letter مرتبط با هر موقعیت خالی که پیدا می کنی.
    2. مدارک کارشناسی و ارشد رو به ترتیب آزاد کنی و ترجمه کنی (موازی با گام 1)
    3. دانشگاه ها و اساتید مرتبط رو انتخاب کنی، ظرفیت های خالی رو پیدا کنی، به اساتید ایمیل بزنی (بعد از گام 1 و موازی با گام 2)
    4. یک امتحان زبان TOEFL iBT یا IELTS بدی (در اولین فرصت ممکن)
    5. بسیاری دانشگاه ها در سایتشون بخشی رو برای اپلای آنلاین دارن، حتما اون رو تکمیل کنی و مدارکت رو آپلود کنی.
    6. معدل ارشدتون یکم پایینه. برا همین باید یه جورایی با توصیه نامه، مقاله یا GRE SUBJECT جبرانش کنی

بیش از این که فقط معدلت مهم باشه، CV و Cover Letter و توصیه نامه همه با هم به صورت یکپارچه مهمه و بیش از اون ها ممارست خودت در پیگیری و ایمیل زدن و وقت گذاشتن برای اپلای. 100 تا ایمیل به اساتید اصلا نباید زیاد محسوب بشه!
    ممنون از شما ذوست عزیز و هم دانشگاهی گرامی
    خیلی لطف کردی،
    منظورتو از Cover Letter با سرچ متوجه شدم، فکر کنم خیلی اونی که خودم استفاده می کنم خوب نیست، امروز یه دانشگاه تو کانادا بهم جواب داده، گفته
    am in the process of the pre-screening process for all prospective applicants and would appreciate if you could please email me a copy of your transcript and some additional information. At this stage I do not require an official document and a scanned copy in email will suffice for me to be able to confirm you qualify for our program.
    · Scanned copy of transcript (Showing Grade achieved for each class taken) sent to either mathgrad@math.usask.ca or kyla@math.usask.ca
    · At this stage I do not require an official document and a scanned copy in email will suffice for me to be able to confirm you qualify for our program

· Please confirm the Specialization you are interested in
    - Applied Mathematics http://artsandscience.usask.ca/math/...ppliedmath.php
    - Mathematics http://artsandscience.usask.ca/math/graduates/math.php
    - Statistics http://artsandscience.usask.ca/math/graduates/stats.php

· Please confirm what program you are interested in (Details here: http://artsandscience.usask.ca/math/...s/programs.php )
    - Course-Based (Non-Thesis) M.Math Program with Project
    - Thesis-Based M.Sc. Program
    - Ph.D. Program

· English Proficiency results. For a list of acceptable English Proficiency tests and what countries are exempt from requiring the tests please see the following link: http://www.usask.ca/cgsr/admission/language.php
    · Email me a copy of your Results. At this stage I do not require an official document and a scanned copy in email will suffice for me to be able to confirm you qualify for our program.

Please contact me if you have any questions.
    گفته ریز نمرات بفرست ، ولی جالبه که گفته فیلد و مقطع مشخص کنم در حالی که من تو کاور لتررم مشخص کردم!...الان ریز نمره ها رسمی هم در دسترس نیست ولی از سایت یکی گرفتم، اونو بفرستم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

درود، بازم تشکر می کنم.....راستی من کاور لتتر که گاهی استفاده می کنم خیلی خلاصه است، یکی مفصل ترم دارم ولی خب اون خیلی وراجی کردم توش..الان اونطور که باید از این جواب نمی گیرم:
    میشه نظرتونو بگید ؟ ممنون از لطفتون...اینه :

Dear Mr or Mrs Graduate Secretary
    I am Mohammad Yeganeh, the MSc student in Applied Mathematics (Numerical Analysis) at Faculty of Mathematics and Computer Sciences, Kharazmi University (former of tarbiat moallem university), Tehran, Iran.(www.tmu.ac.ir<http://www.tmu.ac.ir>)
    I would like to inform you that I am extremely interested in as a PhD student.
    is there any opportunity in your university for PhD with financial support?
    thank you for your attention.

Your sincerely
    Best regards
    Mohammad Yeganeh

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام، من فوق لیسانس رشته ریاضی کاربردی ( گرایش انالیز عددی) از دانشگاه خواجه نصیر با معدل 17/31 هستم. معدل لیسانسم هم 15/79 از همون خواجه نصیر. با این معدل جز سه نفر اول ورودی های خودم بودم و بدون کنکور فوقمو تو همون دانشگاه ادامه دادم. زبانم خوبه البته هنوز امتحان تافل ندادم ولی مطمئنم نمره بالای 85 iBT رو میگیرم. یه مقاله برای کنفرانس داخلی submitکردم متاسفانه accept نشد. یه مقاله دیگه هم در حال اماده سازیه ولی مطمئن نیستم accept بشه. می خوام بدونم شرایطم برای فاند گرفتن چطوره؟ حتما باید امتحان GREبدم؟

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

شما معدلتون قابل قبوله. برای آمریکا علاوه بر تافل جی ار ای هم لازمه (به نظر من تافل زیر 90 ریسک فاند نگرفتنش بالاست) البته شما باید برای فال 2014 اقدام کنید که برای هر دو وقت هست. اروپا رو زیاد پیگیرش نبودم نمی دونم اما واسه آمریکا اگه یه مقاله خارجی داشته باشید که نشون بده دنبال ریسرچ هستید خیلی خوبه. بقیه موارد هم که مثل رشته های دیگه رزومه و توصیه نامه و این جور چیزا می خواهید که به تفصیل تو قسمت های دیگه راجع بهش صحبت شده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام، من فوق لیسانس رشته ریاضی کاربردی ( گرایش انالیز عددی) از دانشگاه خواجه نصیر با معدل 17/31 هستم. معدل لیسانسم هم 15/79 از همون خواجه نصیر. با این معدل جز سه نفر اول ورودی های خودم بودم و بدون کنکور فوقمو تو همون دانشگاه ادامه دادم. زبانم خوبه البته هنوز امتحان تافل ندادم ولی مطمئنم نمره بالای 85 iBT رو میگیرم. یه مقاله برای کنفرانس داخلی submitکردم متاسفانه accept نشد. یه مقاله دیگه هم در حال اماده سازیه ولی مطمئن نیستم accept بشه. می خوام بدونم شرایطم برای فاند گرفتن چطوره؟ حتما باید امتحان GREبدم؟
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member

Lightbulb پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

سلام
    من دانشجوی لیسانس ریاضی کاربردی دانشگاه علم و صنعت واحد بهشهر.معدل فعلا شونزده.جز ده درصد ممتاز.یک مقاله isi تحقیق در عملیات اکسپت از آمریکا تا تابستون gre subject میتونم نمره ی خوبی بیارم.امیدی هست آمریکا بتونم مستقیما واسه دکترا فاند شم؟واحد بهشهر تاثیر داره تو انتخاب؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)