صفحه 26 از 28 نخستنخست ... 16171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

سلام دوستان
    نمیدونم تاپیکی که انتخاب کردم برای مطرح کردن سوالم درسته یا نه ولی خب فک میکنم اینجا بتونم جوابی بگیر
    من دانشجو رشته ریاضیات و کاربردها دانشگاه آزادم ترم چهارمم یعنی دقیقا دو سال دیگه مونده تا لیسانسمو بگیرم
    با توجه به اینکه خیلی به رشتم علاقه دارم تصمیم دارم برای کارشناسی ارشد درخارج از کشور اقدام کنم
    معدلم فعلا 17ئه سطح زبانم متوسط رو به خوبه و اینکه از نظر مالیم نمیتونم زیاد رو خانوادم حساب کنم
    میخواستم بدونم اولا با توجه به شرایطم چه توصیه هایی برام دارید با توجه به زمانم؟
    دوما اینکه با توجه به رشتم کدوم کشورو پیشنهاد میکنید؟
    خلاصه یه راهنمایی میخوام چون هیچ پیش زمینه ای از تحصیل در خارج از کشور ندارم
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Appkied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    در مقطع لیسانس افت معدل به چه علت بوده؟ دروس اختصاصی بوده ؟ یا fail در عمومی ها بوده؟ لطفا Q و AW به تفکیک بنویسید. بهتره GRE Mathematics Subject بدید.
    آقا خسته نباشید.
    منم معدل لیسانسم به همین دلیل شما و یکسری مشکلات شبیه شماس تقریبا. الان ترم اول ریاضی مالی صنعتی شاهرودم و میخوام از همین الان قوی کار کنم که ایشالا بتونم واسه دکتری فاند بگیرم. تو انتخاب موضوع پایان نامه موندم و خیلی دوست دارم چند تا مقاله معتبر در زمینه ریاضیات مالی بخونم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Appkied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    من واقعا به این ایمان رسیدم که توی ریاضی جی ار ای بالا (یعنی کوانت 165 به بالا و وربال 150 به بالا) + تافل بالای 100 نداشتن مقاله رو به راحتی پوشش میده.
    سلام وخسته نباشید.
    میشه بگین چجوری به این نتایج رسیدین؟ ممنون میشم اگه بتونین سندی چیزی هم رو کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Appkied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط m.Rn نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من لیسانس کاربردی و کارشناسی ارشد ریاضی مالی هستم معدل کارشناسی 14.5 و ارشد 17.20 چند سال سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور و یکسال سابقه کار در کارگزاری بورس رو دارم ودر زمینه نرم افزارهای ریاضی متلب و متمتیکا حرفه ای کارکردم اما مقاله ایی ندارم. یکی از اساتید دانشگاه های آمریکا میگفت که با نمره تافل و جی آر ایی خوب میتونی از دانشگاه برکلی کالیفرنیا پذیرش بگیری!
    -به نظر شما برای ادامه در مقطع دکتری و ریاضی مالی چه دانشگاه هایی در آمریکا شانس پذیرش دارم؟
    -دانشگاه های آمریکا جی آر ایی جنرال و سابجکت رو با هم میخوان یا فقط سابجکت؟
    -من به biomath هم علاقه مندم و دو مقاله ISI با دوستانم در ژنتیک پزشکی دارم (کار آماریشو من انجام دادم) و خیلی مدلسازی ریاضی رو دوست دارم، با این اوصاف آیا در این گرایش شانس پذیرش دارم؟ چه رنک دانشگاه هایی؟
    سلام دوست عزیز.خسته نباشید.
    ببخشین من ترم اول ریاضی مالی هستم و میخوام خیلی قوی کارکنم.خصوصا تو بحث مقاله و پایان نامه.اما اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم. چن تا مقاله یا پایان نامه معتبر در مورد ریاضی مالی میخوام از کجا میتونم
    گیرشون بیارم؟ شما تو انتخاب موضوع پایان نامه پیشنهادی دارین آیا؟ هدفم ایشالا گرفتن فاند واسه دکتراست. ممنونم

Junior Member

با سلام .من لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه شیراز دارم و معدلم هم 14 هست .میخواستم بدونم ایا امکان اپلای واسه مستر و گرفتن فاند با این شرایط رو دارم یا نه؟و یه سوال دیگه اینکه ایا سنوات خوردن در پروسه ی اپلای تاثیر داره یا نه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

با توجه به تجربم معدل و مقاله خیلی زیاد مهم نیست برای کشور کانادا؛ بعله اگر بهتر باشه امکان پذبرش بیشتر هست ولی مساله اصلی پیدا کردن استاد هست. و این خیلی شانسیه یغنی اینکه دقیقا همون زمانی تماس بگیرید که استاد دانشجو نداره و ایمیلتون رو ببینه. گاهی زنگ زدن به دفترشون خیلی بهتر هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    financial mathematics in khurazmi university

سلام من دانشجوی ترم چهار رشته ریاضی مالی دانشگاه خوارزمی هستم معدلم بدون حساب پایان نامه 17.34 هستش . کارشناسی ریاضی کاربردی دانشگاه گیلان با معدل 14.60 هستم . مدرک زبان ندارم و می تونم تا پایان امسال دو تا مقاله ژورنال داخلی بنویسم . برای رشته ریاضی مالی میخوام اپلای کنم برام آمریکا بودنش مهم نیست فقط فاند برام در الویت هستش و حتی المقدور اروپا باشه . باید چیکار کنم ؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنید .

Junior Member

سلام. به نظر من برای اروپا اقدام کنین. تحصیلات اونجا واقعا با اینجا ،چه آزاد و چه دولتی متفاوته. ارشد اینجا خیلی با مال اونجا متفاوته، البته هزینه های زیادی باید صرف کنین و از نظر کاری هم اینجا خوب نخواهد بود. ولی اونجا خیلی خوب خواهد بود. من دوست صمیمیم در ایتالیا آمار خونده که البته با رشته شما کمی متفاوته و لی به هر حال کاربردیه. اون میگه هر نوع ریاضی کاربردی براش تو تمام اروپا شغل هست

Junior Member

سلام. من دو سال پیش یعنی سال 94 کارشناسی ارشد ریاضی با معدل 16.36 از دانشگاه دولتی تموم شده. معدل کارشناسی هم 14.04 بوده از همون دانشگاه. دوتا مقاله دارم و دو سال سابقه تدریس. تافل ای بی تی 98 هم دارم. ایا امکان گرفتن بورسیه واسه امریکا یا کانادا برای رشته ریاضی یا آمار دارم؟ البته دارم الان واسه جی ار ای میخونم ولی هنوز امتحانشو ندادم.

Junior Member

سلام

با توجه به بازار گسترده کاری در خارج و حتی داخل، من با رزومه زیر میخواستم برای رشته‌های مرتبط با data science (عناوین تو دانشگاه‌های مختلف متفاوته) اپلای کنم برای ارشد با فاند. طوری که از جیب هزینه نکنم. اون طور هم که تحقیق کردم برای فاند ارشد بهترین جا کاناداست. سه تا سوالی که دارم و ممنون میشم اگه جواب بدید، اینا هستن:
    1- کلا تصمیمم رو تا چه حدی معقول حساب میکنید؟
    2- با رزومه زیر شانس پذیرش ارشد با فاند رو چطور میبینید؟
    3- برای تقویت رزومه به صرفه‌ترین راه چی پیشنهاد میدید (اپلیکیشن ANN تو مهندسی؟ ترجمه کتاب به فارسی؟ رزومه در گیت هاب؟)

رزومه:
    --- کارشناسی م. نفت امیر کبیر (معدل 15.92)
    --- ارشد م. نفت گرایش بهره برداری امیرکبیر (معدل 17.80 با تز 17.30 بدون تز)
    --- مقاله: 2 تا ISI با موضوعات اپلیکیشن ANN و Optimization در مهندسی نفت و عمران (Q1 و Q2 با IF 2.4 و IF 2) و 1 ISI (احتمالی) و 1 کنفرانس بین‌المللی هر دو با موضوع صرفا نفتی.
    --- زبان: تافل 111 (R:30 L:28 S:24 W:29)

پیشاپیش از کمکتون سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)