صفحه 1 از 26 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

پیش فرض بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

با سلام

دوستان می توانند در این تاپیک با ارائه رزومه و سایر شرایط شانس پذیرش و بورس خود را به بحث و بررسی بگذارند.
    از دوستان با تجربه نیز تقاضا می شود با پاسخ به پست ها به کاربران کمک کنند.

دوستان از شما درخواست دارم برای اینکه پاسخ های بهتری بگیرید رزومه و شرایط را کامل در اختیار دیگران قرار دهید.

لطفا در چارچوب تاپیک پست ارسال کنید.

برای بررسی کشورها و دانشگاه ها در رشته ریاضی و گرایش موردنظر از تاپیک زیر استفاده کنید:

*مشورت برای انتخاب کشور و دانشگاه در رشته ریاضی

در ضمن این تاپیک با رویکردی جدید نسبت به تاپیک مشابه قبلی یعنی تاپیک زیر ایجاد شده است. برای دیدن پست های قبلی تاپیک مذکور بر روی عنوان تاپیک در زیر کلیک کنید.

* اپلای برای ریاضی

با تشکر
    We are always getting ready to live but never living

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

با سلام من دانشجوی رشته ریاضی دانشگاه ازاد هستم و انصراف دادم ، الان برای خروج از ایران و خواندن مجدد و شروع از اول بخاطر علاقه به ریاضی و معلومات کم ایران دارم اقدام به رفتن میکنم . با توجه به شرایط من باید چیکار بکنم و از کجا شروع بکنم و کدام کشور من قبول میکنه ؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_eftekha نمایش پست ها
    با سلام من دانشجوی رشته ریاضی دانشگاه ازاد هستم و انصراف دادم ، الان برای خروج از ایران و خواندن مجدد و شروع از اول بخاطر علاقه به ریاضی و معلومات کم ایران دارم اقدام به رفتن میکنم . با توجه به شرایط من باید چیکار بکنم و از کجا شروع بکنم و کدام کشور من قبول میکنه ؟
    با تشکر
    سلام
    راسش این قضیه انصراف دادنتون شاید کمی به ضررتون تموم بشه!!!
    ولی خب نباید امیدتون رو از دست بدید! من دو راه پیش روی تون میذارم. اگر دوستان دیگه نظر بهتری دارند لطف می کنند ذکر کنند.

1. دوباره سعی کنی در یک دانشگاه دولتی خوب در ایران قبول بشی و بعد از گرفتن لیسانس اقدام به گرفتن پذیرش در دانشگاه های خوب خارج بکنی!
    2. اگر راهی نداره و حتما تصمیمت بر اینه که بری من رو راست به عنوان کسی که قبلا واسه Undergraduate اقدام کرده بهت میگم بهتره ابتدا به یک کشوری مثل ترکیه یا مالزی ویا کشورهای اروپای شرقی بری و بعد از گرفتن لیسانس به فکر رفتن به دانشگاهای خوب در جاهای دیگه باشی!

من دانشگاه های آمریکا رو می دونم خیلی حساسه که شما درستون رو نیمه کاره رها کردین برای همین به نظرم بهترین راهکار برای شما یکی از دو گزینه بالاست!
    برای آشنا شدن با چگونگی اقدام برای Undergraduate بهتره به لینک زیر یه نگاه بندازی:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...d-Visa-for-USA

موفق باشی!

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم آخر فوق ریاضی گرایش تحقیق از دانشگاه پیام نور هستم. معدلم 17.25- کارشناسی را در دانشگاه سراسری زنجان خونم. سال پیش امتحان IELTS دادم که خوب نشد(6) و هم GRE GENERAL - که امسال امتحان دارم دوباره- می خواستم کمکم کنید که کجا بیشتر شانس پذیرش دارم برای دکتری؟ البته خودم خیلی کانادا را ترجیح میدم! آیا شانسی هست؟
    ویرایش توسط negin124 : August 19th, 2011 در ساعت 10:15 PM

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط negin124 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم آخر فوق ریاضی گرایش تحقیق از دانشگاه پیام نور هستم. معدلم 17.25- کارشناسی را در دانشگاه سراسری زنجان خونم. سال پیش امتحان IELTS دادم که خوب نشد(6) و هم GRE GENERAL - که امسال امتحان دارم دوباره- می خواستم کمکم کنید که کجا بیشتر شانس پذیرش دارم برای دکتری؟ البته خودم خیلی کانادا را ترجیح میدم! آیا شانسی هست؟
    درود
    بله حتما شانس دارید اما باید بدونید که برای اینکه شانس و احتمال پذیرشتون بالا بره نیاز دارید تا یک سری از معیارهای پذیرشیتون که هنوز فرصت دارید رو دست کم نگیرید.
    زبانتون رو حتما دوباره بدید و سعی کنید که نمره حداقل 6.5 رو کسب کنید و خوب بسته به دانشگاهی که اپلای می کنید ممکنه GRE هم نیاز داشته باشید. در این امتحان سعی کنید قسمت quantitative رو حتما نمره کامل بیارید.
    راجع به اینکه چه کشوری خوب خیلی از کشورها رو میتونید در نظر داشته باشید. توصیه من این هست که به انجمن های مربوط به کشورها یک سری بزنید و با توجه به قسمت نتایج پذیرش خودتون به یک جمع بندی برسید. این راه مطمئن تر خواهد بود برای شما تا اینکه من یا دوستان دیگه بیان و چندتا کشور رو واستون مثال بزنند. اگر خوب عمل کنید می تونید از همون کانادا پذیرش بگیرید ارتباط با اساتید هم فراموش نشود.

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

با سلام
    من دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد رشته تحقیق در عمالیات هستم در یک دانشگاه سراسری معتبر با معدل 17
    معدل کارشناسیم خوب نبوده یعنی 14 بوده
    به همراه استاد راهنمام یک کتاب زبان تخصصی ریاضی تالیف کردم
    نمره ایلتس 7 دارم و دارم تلاش میکنم مقاله ای رو به ثمر برسونم.
    می خواستم بدونم برای گرفتن RAاز دانشگاه های آلمان و یا کانادا به چه شرایط دیگه ای احتیاج دارم؟ شانس پذیرشم از کجا بیشتره؟

سلام
    خواستم بدونم ما مهندسین کنترل شانسی برای پذیرش تو گروه ریاضی کاربردی توسط استادایی که تو کار سیستم های دینامیکی (بطور مثال سیستم های آشوبی) هستند داریم؟ یا نه تحویلمون نمی گیرن؟

با سلام
    من دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد رشته انالیز ریاضی هستم در یک دانشگاه سراسری معتبر با معدل15
    معدل کارشناسیم خوب نبوده یعنی 5 /14 بود.
    می خواستم بدونم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان و یا کانادا به چه شرایطی احتیاج دارم؟ شانس پذیرشم از کجا بیشتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abcdefghij نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد رشته انالیز ریاضی هستم در یک دانشگاه سراسری معتبر با معدل15
    معدل کارشناسیم خوب نبوده یعنی 5 /14 بود.
    می خواستم بدونم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان و یا کانادا به چه شرایطی احتیاج دارم؟ شانس پذیرشم از کجا بیشتره؟
    تا اونجایی که می دونم معدل برای کانادا خیلی مهمه- با این حال به فروم های مربوطه در میون بذار

Junior Member

Lightbulb پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

سلام
    من دانشجوی لیسانس ریاضی کاربردی دانشگاه علم و صنعت واحد بهشهر.معدل فعلا شونزده.جز ده درصد ممتاز.یک مقاله isi تحقیق در عملیات اکسپت از آمریکا تا تابستون gre subject میتونم نمره ی خوبی بیارم.امیدی هست آمریکا بتونم مستقیما واسه دکترا فاند شم؟واحد بهشهر تاثیر داره تو انتخاب؟

صفحه 1 از 26 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)