نقل قول نوشته اصلی توسط Mathemat نمایش پست ها
سلام به همه دوستان
من فارغ التحصیل فوق لیسانس ریاضی مالی از دانشگاه شیخ بهایی اصفهان با معدل 16.71هستم (لیسانس راهم از دانشگاه پیام نور اصفهان گرفتم) ولی قصدارم دوباره برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم. یه مقاله در کنفرانس بین المللی ریاضی داخلی دارم و در حال نوشتن دومی هستم که قصددارم در یک ژورنال ISI به چاپ برسانم. وضعیت زبانم خوب است و اساتیدم می گویند می توانم ایلتس 7 را بیاورم ودر حال حاضر در حال تدریس در دانشگاه آزاد وغیر انتفاعی هستم. من بیشتر قصد دارم برای کانادا و یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم ولی نمی دانم در بین کشورهای اروپایی کدامیک در رشته مالی قویتر هستند؟ خودم فکر می کنم آلمان وفرانسه بهتر هستند ولی خیلی نمی توانم تصمیم درست بگیرم؟ در ضمن اگر بخواهم برای آلمان یا فرانسه اقدام کنم یاد گرفتن زبان آلمانی یا فرانسوی میتونه یک پوئن مثبت در رزومه من باشد؟ دوستان لطفا مرا راهنمایی کنید
سلام
اینجا میتونید تقریبا همه master های مرتبط با ریاضیات مالی رو ببنید(finance,quantitative finance, mathematical finance,...). تعداد خیلی زیادی از این master ها ریاضی خیلی کمی دارند...
توی اروپا انگلیس خیلی خوبه، که البته هزینه هاش خیلی بالاست، فاند هم نمیدن...در مورد بقیه کشورها هم باید دانشگاه و برنامشو بررسی کنین...استرالیا هم ریاضیات مالی داره!