صفحه 10 از 28 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

سلام؛ من ترم دومه ارشد آمار هستم؛ معدل ام 19 است مقاله هم دارم، اگه بخوام برای دو سال دیگه برای دکترا فاند بگیرم از یه کشور اروپایی زبان رو کی باید امتحان بدم چه زمانی اقدام کنم و چه مدارک زبانی باید بگیرم؟

Junior Member

با سلام . از الان بگم که نخندید :
    لیسانس ریاضی معدل 15/45
    فوق لیانس ریاضی - آنالیز عددی معدل 17/28
    GRE هم میخوام امتحان بدم
    می تونم فاند بگیرم از فنلاند یا کشور دیگه؟ آخه بودجه ناموجود

من دانشجو فوق ریاضی دانشگاه فردوسی هستم gpa کارشناسیم خیلی پایینه تقریبا 2.4 دوتا مدال طلا مسابقات ریاضی دانشجویی دارم معدل ارشدم تو این یه سال حدود 19 هستش امیدی هست که یک دانشگاه خوب تو امریکا پذیرش با فاند بگیرم؟
    ویرایش توسط hamed90ghasemi : July 7th, 2014 در ساعت 01:12 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_miri نمایش پست ها
    سلام؛ من ترم دومه ارشد آمار هستم؛ معدل ام 19 است مقاله هم دارم، اگه بخوام برای دو سال دیگه برای دکترا فاند بگیرم از یه کشور اروپایی زبان رو کی باید امتحان بدم چه زمانی اقدام کنم و چه مدارک زبانی باید بگیرم؟
    سلام. نمره زبانتون تا دوسال اعتبار داره. بهتره خودتونو از همین الان آماده کنید، وقت بزارید، خوب بخونید و امتحان آزمایشی بدین تا سطحتون دستتون بیاد. اینا خودش 1، 1.5 سال زمان میبره. تا این کارارو بکنید کم کم موقع امتحان اصلی دادنتونم میرسه.

میتونید آیلتس یا تافل بدین ولی بعضی کشورهای اروپایی آیلتس محور هستن. یعنی فرض کنید نمره 6.5 آیلتس معدل باشه با نمره 90 تافل. وقتی شما در یه کشور اروپایی اپلای میکنید، نمره هایی که ازتون قبول کنن ممکنه به این صورت باشه که بگن آیلتس 6.5 باشه ولی بگن تافل حتما باید 95 داشته باشین!!

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_b نمایش پست ها
    با سلام . از الان بگم که نخندید :
    لیسانس ریاضی معدل 15/45
    فوق لیانس ریاضی - آنالیز عددی معدل 17/28
    GRE هم میخوام امتحان بدم
    می تونم فاند بگیرم از فنلاند یا کشور دیگه؟ آخه بودجه ناموجود
    سلام. چرا بخندیم؟!!! معدلاتون که خوبه. تافل(یا آیلتس) و GRE قسمتهای مهم پذیرش هستن، سعی کنید خوب وقت بزارید و نمره خوبی در این امتحانا بیارین.
    درضمن هرچی میتونین رزومتونو قوی کنید: با مقاله- با تدریس در دانشگاه- باشرکت در کنفرانس و...

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی ارشد ریاضی کنترل بهینه هستم. معدل کارشناسیم 15.94 هست. ارشد نمره هام نیومدن تا بدونم. میخواستم از الان برای اپلای اقدام کنم تا دفاع کردم بتونم پاییز 2015 برای دکترا درس را ادامه بدم. متاسفانه مقاله ندارم. ترجیح میدم که همین گرایشی که دارم ادامه بدم ولی راجب دانشگاه ها و تماس با استادا اطلاعاتی ندارم. میشه راهنماییم کنین؟

Junior Member

سلام. من فارغ التحصیل ارشد ریاضی محض(جبر) از دانشگاه تهرانم و معدلمA. اما موضوع پایان نامم محاسباتی و خیلی کاربردیه.
    بار قبل که امتحان ایلتس دادم نمرم 6 بود و مطمئنم تو چند ماه آینده حداقل 7 میتونم بگیرم.
    مقاله فعلا ندارم. به نظر شما میتونم بورس بشم؟؟اروپا آمریکا یا کانادا

Junior Member

سلام، من فارق التحصیل کارشناسی ارشد رشته انلایز عددی از دانشگاه آزاد هستم، معدل ارشدم 17:40 و کارشناسیم 14 بود. مقاله ندارم و دنیال گرفتن ایلتس یا تافا هستم..
    میخوام برای دکترا اقدام و شروع کنم.
    مقاله هم ندارم ... به نظرتون چطور شروع کنم و اینکه چقدر شانس دارم برا گرفتن پذیرش ...
    ممنون ار کمکتون

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط girisha نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی ارشد ریاضی کنترل بهینه هستم. معدل کارشناسیم 15.94 هست. ارشد نمره هام نیومدن تا بدونم. میخواستم از الان برای اپلای اقدام کنم تا دفاع کردم بتونم پاییز 2015 برای دکترا درس را ادامه بدم. متاسفانه مقاله ندارم. ترجیح میدم که همین گرایشی که دارم ادامه بدم ولی راجب دانشگاه ها و تماس با استادا اطلاعاتی ندارم. میشه راهنماییم کنین؟
    در مورد زبانتون چیزی نگفتید! خیلی مهمه و باید براش وقت بزارین. تو همین فروم همه اطلاعات و منابع لازم رو میتونید پیدا کنید. اگه آمریکا بخواهید اپلای کنید که باید به فکر GRE هم باشید.
    بد نیست اگر بتونید یه سابقه تدریس هم جور کنید، برای TA گرفتن کمکتون میکنه. و درکل در پروسه اپلای باید خیلی پرتلاش و درعین حال (خیلی) صبور باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط angaresh نمایش پست ها
    سلام. من فارغ التحصیل ارشد ریاضی محض(جبر) از دانشگاه تهرانم و معدلمA. اما موضوع پایان نامم محاسباتی و خیلی کاربردیه.
    بار قبل که امتحان ایلتس دادم نمرم 6 بود و مطمئنم تو چند ماه آینده حداقل 7 میتونم بگیرم.
    مقاله فعلا ندارم. به نظر شما میتونم بورس بشم؟؟اروپا آمریکا یا کانادا
    سلام. درمورد بقیه شرایطتون چیزی نگفتید. مثلا معدل لیسانستون چنده؟ یا مقاله دارید یا نه؟ و... اما درکل، مطمئناً میتونید پذیرش بگیرید ولی باید وقت بزارید، تلاش کنید و امیدوار باشید. تغییر نمره از 6 به 7 کار راحتی نیست که با این اطمینان درموردش میگید ولی حتما برنامه ویژه ای دارین و امیدوارم که تمام تلاشتونو بکنید و 7 بگیرید. با 7 دستتون خیلی باز هستش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)