صفحه 16 از 28 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط thejoker نمایش پست ها
    معدلتان خوبه ولی نمرات زبان و دو GRE خیلی تاثیرگذاره. منظورتان از فاند بالا چیه؟
    ممنون از پاسختون، منظورم مبلغ مناسبی برای فاند است، که البته فکر می کنم این مورد به استاد و نوع تحقیقاتشون بستگی داره

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidotahmin نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، منظورم مبلغ مناسبی برای فاند است، که البته فکر می کنم این مورد به استاد و نوع تحقیقاتشون بستگی داره
    من از کانادا و انگلیس خبر ندارم ولی در امریکا تا حالا ندیدم یک نفر را در رشته ی ما برای کل دوره ی دکترا فاند RA بدهند. پس اگر فاند کامل میخواهید نمره ی زبان بالا (مخصوصا اسپیکینگ) باید بیاورید تا بتوانند به شما TA هم بدهند. برای RA هم از الان با استادهایی که در زمینه کاری شما فعالیت میکنند در ارتباط باشید. در هر دو GRE نمره ی بالایی بیاورید. اینجا رقابت بین اپلیکیشن ها بسیار نزدیکه. اگر نمره ی دقیق این سه آزمون را بگویید میشود روی حدود رنکی که توصیه میشود اپلای کنید نظر داد.
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

سلام دوستان
    می خواستم بپرسم که داشتن مدال مسابقات ریاضی دانشجویی کشوری (IMS) و همچنین مسابقات ریاضی دانشجویی جهانی (IMC) تا چه حد به گرفتن پذیرش با فاند توی یه دانشگاه خوب کمک می کنه. مثلا 20-30 تا دانشگاه اول دنیا.
    الان ارشد هستم و هیچ مقاله ای ندارم. معدل لیسانسم حدود 16.5 و ارشد حدود 18.8 از یکی از دانشگا های خوب ایران (غیر از شریف).
    کسی را سراغ دارید که با رزومه مشابه من جایی پذیرش گرفته باشه؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط abab1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بپرسم که داشتن مدال مسابقات ریاضی دانشجویی کشوری (IMS) و همچنین مسابقات ریاضی دانشجویی جهانی (IMC) تا چه حد به گرفتن پذیرش با فاند توی یه دانشگاه خوب کمک می کنه. مثلا 20-30 تا دانشگاه اول دنیا.
    الان ارشد هستم و هیچ مقاله ای ندارم. معدل لیسانسم حدود 16.5 و ارشد حدود 18.8 از یکی از دانشگا های خوب ایران (غیر از شریف).
    کسی را سراغ دارید که با رزومه مشابه من جایی پذیرش گرفته باشه؟
    ممنون
    سلام. این ها برای رزومه خوبه ولی برای گرفتن پذیرش کافی نیست. زبان نقش بسیار بسیار مهمی بازی میکنه.

من تا حالا برای زبان کار خاصی نکردم ولی با فرض داشتن یه نمره تافل در حدود 90 چطور؟

رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط abab1984 نمایش پست ها
    من تا حالا برای زبان کار خاصی نکردم ولی با فرض داشتن یه نمره تافل در حدود 90 چطور؟
    ببینید دوست عزیز در حالت کلی دو دسته عامل اثر گذار در پذیرش (با فاند) هست. عوامل مرتبط با رزومه و عوامل غیر رزومه. رزومه ی شما باید حداقل شامل نمره ی زبان (تافل یا آیلتس) و دو GRE باشد. عوامل دیگر در رزومه شامل معدل و مقالات و افتخارات و.. میشه.
    عوامل غیر رزومه شامل SOP و زمینه کاری و ارتباط شما با استاد ها و ... میشه. برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های تاپ 30 شما باید مجموعه ی خوبی از این عوامل را داشته باشید.
    به نظر من تافل 90 متوسط رو به پایین حساب میشه و احتمال پذیرش را کم میکند ولی این مسئله قابل پوشش با سایر عوامل هست.
    اما فراموش نکنید که تمام بررسی ها و پیشنهاد های من و سایر دوستان در این فروم بر پایه ی احتمال است. من دیدم شخصی با یک رزومه ی ضعیف پذیرش با فاند گرفته و شخص دیگری با یک رزومه ی عالی از جایی پذیرش دریافت نکرده است.
    موفق باشید

Junior Member

ممنون دوستان از پاسخ ها تون
    حالا اگر بخوام برای صنایع اقدام کنم کدوم گشور مناسب هست؟ معدلم هام خیلی بالا نیست و می دونم برای بورس شانسم کمه، ولی واسه نیم فاند میتونم هزینه کنم، اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون می شم

نقل قول نوشته اصلی توسط thejoker نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیز در حالت کلی دو دسته عامل اثر گذار در پذیرش (با فاند) هست. عوامل مرتبط با رزومه و عوامل غیر رزومه. رزومه ی شما باید حداقل شامل نمره ی زبان (تافل یا آیلتس) و دو GRE باشد. عوامل دیگر در رزومه شامل معدل و مقالات و افتخارات و.. میشه.
    عوامل غیر رزومه شامل SOP و زمینه کاری و ارتباط شما با استاد ها و ... میشه. برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های تاپ 30 شما باید مجموعه ی خوبی از این عوامل را داشته باشید.
    به نظر من تافل 90 متوسط رو به پایین حساب میشه و احتمال پذیرش را کم میکند ولی این مسئله قابل پوشش با سایر عوامل هست.
    اما فراموش نکنید که تمام بررسی ها و پیشنهاد های من و سایر دوستان در این فروم بر پایه ی احتمال است. من دیدم شخصی با یک رزومه ی ضعیف پذیرش با فاند گرفته و شخص دیگری با یک رزومه ی عالی از جایی پذیرش دریافت نکرده است.
    موفق باشید
    سلام
    منظور از "دو نمره ی GRE" دقیقا چیه؟

رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjvd نمایش پست ها
    سلام
    منظور از "دو نمره ی GRE" دقیقا چیه؟
    سلام. GRE General و GRE Subject.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز. برای اقتصاد میتونن اقدام کنن. برای صنایع هم همینطور که شما فرمودین میتونن اقدام کنن. باید سایت دیپارتمان مربوطه رو هم نگاه کنن.
    ممنون دوستان از پاسخ ها تون
    حالا اگر بخوام برای صنایع اقدام کنم کدوم گشور مناسب هست؟ معدلم هام خیلی بالا نیست و می دونم برای بورس شانسم کمه، ولی واسه نیم فاند میتونم هزینه کنم، اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون می شم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)