صفحه 17 از 28 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط sugarecane نمایش پست ها
    ممنون دوستان از پاسخ ها تون
    حالا اگر بخوام برای صنایع اقدام کنم کدوم گشور مناسب هست؟ معدلم هام خیلی بالا نیست و می دونم برای بورس شانسم کمه، ولی واسه نیم فاند میتونم هزینه کنم، اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون می شم
    چون فاند نمیخواهید به نظر من برید دنبال کشور های با تحصیل مجانی. مثلا نروژ.
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط thejoker نمایش پست ها
    چون فاند نمیخواهید به نظر من برید دنبال کشور های با تحصیل مجانی. مثلا نروژ.

صنایع آلمان چطوره؟ یا بهتر هست برای finance or economics در آلمان اقدام کنم، آیا رقابتی باز هم برای بدون فاند یا نه؟!

رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط sugarecane نمایش پست ها
    صنایع آلمان چطوره؟ یا بهتر هست برای finance or economics در آلمان اقدام کنم، آیا رقابتی باز هم برای بدون فاند یا نه؟!
    من یک نظر کلی دادم. این سوال رو بهتره در تاپیک مربوط به صنایع بپرسید. به خصوص اگر هدفتان آلمانه به لینک زیر مراجعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...85%D8%A7%D9%86

با سلام.
    من دانشجوی سال دوم دکتری ریاضی کاربردی آزاد هستم. با توجه به رزومه ای که در ادامه ارایه میکنم به نظرتان برای چه دانشگاهی میتوانم اقدام کنم تا پذیرش بگیرم(البته با فاند)؟
    لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 14.96, فوق لیسانس کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد با معدل 17.70, دارای 4 مقاله ISI با IF بالای 1.3(از سال 2013 تاکنون),یک مقاله کنفرانسی داخلی(سال 89), یک مقاله کنفرانسی خارجی (2014),پذیرفته دکترای شبانه خوارزمی(سال 92) , تا چند ماه دیگر هم مدرک ایلس میگیرم!

ش البته 4 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد را نیز دارم.
    ویرایش توسط sahar8564 : April 7th, 2015 در ساعت 09:49 AM

رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط arezogolyan نمایش پست ها
    با سلام.
    من دانشجوی سال دوم دکتری ریاضی کاربردی آزاد هستم. با توجه به رزومه ای که در ادامه ارایه میکنم به نظرتان برای چه دانشگاهی میتوانم اقدام کنم تا پذیرش بگیرم(البته با فاند)؟
    لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 14.96, فوق لیسانس کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد با معدل 17.70, دارای 4 مقاله ISI با IF بالای 1.3(از سال 2013 تاکنون),یک مقاله کنفرانسی داخلی(سال 89), یک مقاله کنفرانسی خارجی (2014),پذیرفته دکترای شبانه خوارزمی(سال 92) , تا چند ماه دیگر هم مدرک ایلس میگیرم!
    من فقط درباره ی آمریکا نظر میدم. میدونم که معدل 14.96 در ایران در رشته ی ریاضی، متوسط رو به بالاست ولی این معدل به زحمت مینیمم شرط معدل دانشگاه های خوب رو رد میکنه. اگر هدفتان آمریکاست پیشنهاد من اینه که استادی پیدا کنید که در زمینه ی کاری شما کار میکنه و از مقالات تان برای تحت تاثیر قرار دادنش استفاده کنید. استاد ها امکان این را دارند که شرایط دانشگاه رو ویو کنند.اما اگر قصد ندارید این کار را بکنید باید نمره ی GRE جنرال و سابجکت و نمره ی تافل یا آیلتس را داشته باشید تا بشود دقیق تر نظر داد.
    برای فاند باید نمره ی زبان بالایی داشته باشید (به خصوص در اسپیکنگ) یا RA پیدا کنید.

Junior Member m.Rn آواتار ها

سلام به همه دوستان
    من لیسانس کاربردی و کارشناسی ارشد ریاضی مالی هستم معدل کارشناسی 14.5 و ارشد 17.20 چند سال سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور و یکسال سابقه کار در کارگزاری بورس رو دارم ودر زمینه نرم افزارهای ریاضی متلب و متمتیکا حرفه ای کارکردم اما مقاله ایی ندارم. یکی از اساتید دانشگاه های آمریکا میگفت که با نمره تافل و جی آر ایی خوب میتونی از دانشگاه برکلی کالیفرنیا پذیرش بگیری!
    -به نظر شما برای ادامه در مقطع دکتری و ریاضی مالی چه دانشگاه هایی در آمریکا شانس پذیرش دارم؟
    -دانشگاه های آمریکا جی آر ایی جنرال و سابجکت رو با هم میخوان یا فقط سابجکت؟
    -من به biomath هم علاقه مندم و دو مقاله ISI با دوستانم در ژنتیک پزشکی دارم (کار آماریشو من انجام دادم) و خیلی مدلسازی ریاضی رو دوست دارم، با این اوصاف آیا در این گرایش شانس پذیرش دارم؟ چه رنک دانشگاه هایی؟
    آنچه را که می توانید تصورش کنید می توانید به آن دست یابید

نقل قول نوشته اصلی توسط m.Rn نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من لیسانس کاربردی و کارشناسی ارشد ریاضی مالی هستم معدل کارشناسی 14.5 و ارشد 17.20 چند سال سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور و یکسال سابقه کار در کارگزاری بورس رو دارم ودر زمینه نرم افزارهای ریاضی متلب و متمتیکا حرفه ای کارکردم اما مقاله ایی ندارم. یکی از اساتید دانشگاه های آمریکا میگفت که با نمره تافل و جی آر ایی خوب میتونی از دانشگاه برکلی کالیفرنیا پذیرش بگیری!
    -به نظر شما برای ادامه در مقطع دکتری و ریاضی مالی چه دانشگاه هایی در آمریکا شانس پذیرش دارم؟
    -دانشگاه های آمریکا جی آر ایی جنرال و سابجکت رو با هم میخوان یا فقط سابجکت؟
    -من به biomath هم علاقه مندم و دو مقاله ISI با دوستانم در ژنتیک پزشکی دارم (کار آماریشو من انجام دادم) و خیلی مدلسازی ریاضی رو دوست دارم، با این اوصاف آیا در این گرایش شانس پذیرش دارم؟ چه رنک دانشگاه هایی؟
    سلام دوست عزیز
    رشته من biomath و چیزی که متوجه شدم اینکه که امریکا این رشته رو خوب پذیرش مکنه به نظر من بله میتونی.
    و اینکه GRE Subject بستگی به دانشگاه داره با توجه به معدل.
    موفق باشی

Junior Member

با سلام.لیسانس ریاضی محض از دانشگاه بوعلی با معدل16/44و فوق لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه شاهد با معدل16/30 در سال 88هستم.یه مقاله ترکیه دارم.زبانم بد نیست و از سال 88 تا الان تو دانشگاه تدریس می کنم.برای چه دانشگاه و کشورهایی شانس پذیرش دکترا دارم(خودم تمایل به کانادا و آمریکی دارم)؟؟آیلتس چند بگیرم بهتره؟؟با توجه به اینکه معدلم خیلی خوب نشده بهتره برا ارشد دوباره اقدام کنم یا میتونم برای دکترا پذیرش بگیرم؟؟در ضمن ترجیحا میخوام ریاضی مالی کارکنم.اما هیچ سابقه کار مالی ندارم و هیچ واحد مربوط به این گرایش نگذروندم.امکان پذیرش دارم؟؟سنم حدود31 و استرس دارم که زودتر پذیرش بگیرم.ممنون از راهنمایی تون

Junior Member

درضمن فاند هم برام خیلی مهمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirianmatlob نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    رشته من biomath و چیزی که متوجه شدم اینکه که امریکا این رشته رو خوب پذیرش مکنه به نظر من بله میتونی.
    و اینکه GRE Subject بستگی به دانشگاه داره با توجه به معدل.
    موفق باشی
    سلام دوست عزیز
    منم رشتم biomath . شما دانشگاه یا استاد خاصی مد نظرتون نیست؟
    منظورم استادی است که در این زمینه تحقیقاتی بودجه ی مناسبی دریافت کنه. چون تا جایی که من رزومه ی اساتید ریاضی رو دیدم معمولا بودجه ی بالایی برای RA ندارند و دانشجوهاشون TA دریافت کردند. اما biomath بیشتر تحقیقاتی است و اتفاقا در پژوهش های درمانی ( خصوصا روش های جدید درمانی ) خیلی پرکاربرده . از طرف دیگه هم اساتید کمی در این حیطه فعالند و RA دارند . ممنون میشم اگر شما استاد و یا دانشگاهی رو میشناسید منو هم راهنمایی کنید .
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)