صفحه 2 از 28 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    من فارغ التحصیل 85 ارشد ریاضی محض تبریز با معدل 15.75و کارشناسی سراسری با معدل 14.08 . بدون مقاله و سابقه کار در 5 ساله به عنوان مدیر پژوهش در یکی از موسسات آموزشی . برای دکتری در کدامیک از کشورهای اروپایی شانس دارم؟ هنوز زبان ندارم. آیا به نظر شما اقدام مجدد برای فوق برای یکی از دانشگاههای معتبر آلمان یا سوئد خوبه؟
    درود،

سابقه کار شما مرتبط با رشته ریاضی نیست. سوئد به سختی و به ندرت پذیرش دکتری ریاضی قبول میکنه، پس آلمان بهتره، و نیازی به یادگیری زبان آلمانی نیست چون تدریس دکتری به زبان انگلیسی هست. دانشگاه Bonn خیلی خوب در رشته ریاضی پذیرش میده.
    I am back to AA.

Junior Member

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد ، ترم دوم آنالیز ریاضی دانشگاه علم و صنعت هستم. در درس های تخصصی هم نمره هام خوبه . تو لیسانس یه مقاله تو زمینه کوهمولوژی دادم که جایی چاپ نشد. امتحان ایلتس رو هم رفتم موسسه آفرینش و تا آذر میدم. میخوام از اروپا واسه ۲۰۱۳ پذیرش و گرانت برای دکترا بگیرم. سابقه حل تمرین دارم. حالا سوال هام:
    ۱. حالا نظرتون کدوم دانشگاه هاست و آیا شانس گرفتن گرانت رو دارم؟
    ۲. اگه به جای تافل ایلتس بدم مشکلی نیست؟
    ۳. gre رو اگه بخوام برم اروپا نیاز ندارم؟ و اصولا داشتن gre به رشته مربوطه یا جایی که میخواین برین؟ آیا من نیاز دارم gre بدم یا نه
    ویرایش توسط farhadhatami : May 19th, 2012 در ساعت 12:34 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی-دانشگاه بیرجند

سلام به تمام دوستان. ممکنه به رزومه من یه نگاهی کنین و کلا بگین ایا امکان پذیرش با فاند رو دارم و کجا دارم و چه مدارکی رو بای در مرحله اول دنبالش باشم؟
    لیسانس دانشگاه آزاد ریاضی کاربردی معدل 17.5
    فوق لیسانس ریاضی محض دانشگاه سراسری گرایش آنالیز با معدل 18.28
    بدون مقاله
    دارم زبان میخونم واسه گرفتن مدرکش

Junior Member

سلام دوستان .. میخواستم برای فوق بخونم . شانس اینکه بورس بشم برای من کجا ها نیتونه باشه ؟ کم.ک کنید لطفا . مهندسی کامپیور دانشگاه آزاد شیراز خوندم. مقاله هم ندارم. معدلم 16. 5 هست اما اکثر درسای تخصصی ام بالای 17 است . کجا ها میتونم اقدام کنم ؟

Junior Member

سلام
    من فارق التحصیل ریاضی کاربردی با معدل 15.95 در مقطع کارشناسی از دانشگاه علوم پایه دامغان.
    می خواستم بدونم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های امریکا شرایط دارم؟
    میتونم تافل نمره خوب بگیرم
    جی ار ای میدم ریاضیاتش خوب ولی 2تای دیگه ضعیفتر
    شانسی دارم؟چه دانشگاه هایی؟

سلام دوستان
    من می خواستم بدونم ازکدوم دانشگاههای اوروپایی می شه راهت واسه دکترای ریاضی اپلای کرد

اگه کسی پذیرش گرفته لطفا جواب بده ممنون میشم (مخصوصا دانشگاههای سوئد)

Junior Member

با سلام
    من فارغ تحصیل ارشد آنالیز ریاضی هستم با معدل 18.4(خواجه نصیر) معدل لیسانسم 16.9 هست. میخوام بدونم شانس گرفتن پذیرش با فاند رو دارم یا نه. میخوام اگه شانسی دارم براش وقت بذارم.
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام. راستش من فکر میکنم هیچ جایی نیست که بشه خیلی راحت ازون پذیرش گرفت. این راه احتیاج به پشتکار و صبر بالایی داره. اگه از نظر مالی تامین هستید و احتیاجی به فاند ندارید شانس خوبی برای گرفتن صرفا پذیرش از بریتانیا وجود داره. البته واضحه که مستلزم همون هم داشتن رزومه خوب ، نمره زبان بالا و توانایی در متقاعد کردن استاد خارجیه. گزینه بعدی المانه که این حسنو داره که تقریبا شهریه اونها رایگانه و میمونه توانایی شما در متقاعد کردن استادا و این که بتونید هزینه زندگی رو اونجا پوشش بدین. دانشگاهای المان به ندرت فاند میدن ولی بعضیاشون هم کمک مالی ارایه میکنن: Bonn ؛ طبیعی هست که این دادن پذیرشو واسه ی اونا selective تر میکنه. البته المان موسسه های جداگونه ای واسه ی تامین فاند هم داره: DAAD & DFG
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminghb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواستم بدونم ازکدوم دانشگاههای اوروپایی می شه راهت واسه دکترای ریاضی اپلای کرد

اگه کسی پذیرش گرفته لطفا جواب بده ممنون میشم (مخصوصا دانشگاههای سوئد)

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام. اینطور که معلومه شما قصد اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های امریکا و به همراه ساپورت مالی رو دارید.
    متاسفانه باید بگم که شانس گرفتن financial support در مقطع ارشد در امریکا برای متقاضیان international خیلی پایینه ؛ دلیلشم اینه که دوره ی ارشد در امریکا وارد تحقیقات چندانی نمیشن و بعضا فقط 1 سال course work رو شامل میشه. عمده ی کمک های مالی به دوره های Ph.D. اونم اونایی که thesis دارن تعلق میگیره.
    بنابرین اولین پیشنهاد من اینه که همین جا ارشد رو بگیرید. ولی اگه خیلی مصمم هستید و میتونید هزینه ی دوره ی ارشد خودتونو در امریکا کاور کنید اونوقت هم برپایه توانایی مالیتون شانس پذیرش بالایی خواهید داشت و هم پس از پایان یه دوره ی ارشد 1 ساله ( برعکس اینجا که بین 2 تا 3 ساله) شانس خیلی خوبی برای اخذ پذیرش با فاند برای دوره ی دکتری خواهید داشت.
    البته در مورد میزان واقعی شانس شما بعد از اخذ نمره های Toefl & GRE Subject & GRE General دقیق تر میشه قضاوت کرد. فقط بدونید که نمره ی پایین در هر کدوم از این 3 تا امتحان بهترین بهانه برای reject کردن متقاضیان international هست اونم در شرایطی که خیلی رقابت برای جذب فاند تنگاتنگه. البته توانایی بالای شما در زبان میتونه منجر به قانع کردن یه استاد بشه و این خودش یعنی شانس بالای 80%
    نقل قول نوشته اصلی توسط girisha نمایش پست ها
    سلام
    من فارق التحصیل ریاضی کاربردی با معدل 15.95 در مقطع کارشناسی از دانشگاه علوم پایه دامغان.
    می خواستم بدونم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های امریکا شرایط دارم؟
    میتونم تافل نمره خوب بگیرم
    جی ار ای میدم ریاضیاتش خوب ولی 2تای دیگه ضعیفتر
    شانسی دارم؟چه دانشگاه هایی؟

سلام ببخشید که مزاحم وقتتون میشم من کارشناسی ارشد رشته آمار دانشگاه آزاد مشهد دارم و حدود 8 الی 9 تا مقاله چاپ شده در ISI و علمی پژوهشی دارم در حال حاضر به مدت 4 ساله که مشغول تدریس در دانشگاه های مختلف شهر مون هستم کارشناسی دانشگاه پیام نور خوندم معدل کارشناسیم 12.56 , معدل کارشناسی ارشدم 17 مدرک زبان ندارم با این اوصاف پذیرش از دانشگاه برزیل گرفتم و حتی دادن بورس تحصیلی در عرض دو ماه پس از حضور در دانشگاه بهم میدن اما مشکل اصلی زبان تدریس و معاشرتی آنجا پرتغالی است که زبان خیلی سختی می خواستم بدونم با این رزومه کجا میتونم بورس بگیرم؟ برای بورس دکتری در کدامیک از کشورهای جهان شانس دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)