صفحه 20 از 28 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz777 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام واسه ی انگلیس یا آمریکا اپلای بگیرم تو شاخه ی هندسه یا توپولوژی
    کارشناسی:ریاضی محض دانشگاه شیراز معدل 14.60
    ارشد:دانشگاه تهران معدل 16
    پایان نامه ارشدم موضوع مهمیه و قراره حداقل 1 مقاله ازش در بیارم
    هنوز ازمون زبان ندادم میخواستم ببینم واسه فاند گرفتن شانسی دارم یا نه
    علاوه بر چیزهایی که کاربر فرمودند باید GRE Subject هم بدید. برای فاند نمره ی زبان بالا به خصوص در اسپیکینگ بیاورید.
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    جناب زارع دانشگاه منچستر درس خوندن. آدم خوش مشربی هستن و فکر کنم ریکام خوب بهت میده. اونای دیگه کین؟ سبزرو و رکنی؟
    انگلیس، شبیه بقیه اروپا، عمدتا برای دوره دکترا پوزیشن باز میکنن و مثل امریکا نیست. پوزیشن گرفتن هم بسیار مشکله. ولی دانشگاههایی هستن توی انگلیس که نه چندان رده بالان و نه چندان خراب که نیارزه توشون درس بخونی. درضمن نکته ای رو بگم که خوشحالتون کنه. اروپا، امریکا و استرالیابرای خانمهایی که از ایران اپلای میکنن نسبت به آقایونشون، تبعیض مثبت قایل می شن. در ضمن مساله زبانتون هست که بسیار مهم میتونه باشه. برای امریکا GRE General هم هست که واقعا مصیبتی است. من فقط یه جا امریکا امسال اپلای کردم و با جی آر ای یک میلیون و چهار صد پام دراومد.
    دکتر رکنی، دکتر زارع نهندی(احتمالا) و دکتر سبز رو، دکتر شیرازی هم همینطور. البته دکتر شیرازی آنالیز کار می کنن. اخه فکر می کردم چون دکتر زارع نهندی و سبزرو هندسه جبری هستن نشه ازشون کمک گرفت

Junior Member

سلام
    من قصد دارم واسه گرفتن فاند دکترا از کانادا یا استرالیا اقدام کنم. شرایطم به این صورته:
    کارشناسی: تغذیه و رژیم درمانی دانشگاه اصفهان، معدل 17
    ارشد: بیوشیمی و معدل تا الان و بدون احتساب نمره دفاع 16
    4 تا مقاله ISI دارم و در حال نوشتن مقاله پایان نامم هستم
    2 سال سابقه کار مرتبط با رشته لیسانس و 1 سال و نیم سابقه کار در انستیتو در مقطع ارشد
    متاسفانه نمره زبان ندارم و تازه دفاع کردم. میخواستم بدونم با این شرایط کنونی امکان گرفتن فاندو دارم که دنبال گرفتن نمره زبان باشم؟
    ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz777 نمایش پست ها
    دکتر رکنی، دکتر زارع نهندی(احتمالا) و دکتر سبز رو، دکتر شیرازی هم همینطور. البته دکتر شیرازی آنالیز کار می کنن. اخه فکر می کردم چون دکتر زارع نهندی و سبزرو هندسه جبری هستن نشه ازشون کمک گرفت
    هرچند بحث جدی ای نیست، ولی مطمئن باشید، شیرازی دکتراش رو در زمینه ی توپولوژی گرفته من با خودش صحبت کردم زمانی که دانشجوی اونجا بودم تو لیسانس. شیرازی ریکام خوب بهتون میده؟ وقتی میخواد ریکام بده بهتون میگه بیرین پیشش و ببینین که پی داره توی اون لاین فرم وارد میکنه و قبلش یه جور مطمئن شو ریکام خوب برات می نویسه. رکنی آدم بسیار خشکی هستش. این آدم بهت واقعا ریکام خوب میده؟!!!!!! زارع نهندی بچه ی خیلی خوش اخلاق تری هست نسبت به رکنی ولی اون که بازنشتسته شده که.

در ضمن شما حداقل حتما باید دستکم یه ریکام از استادای لیسانستون هم بگیرید.دوست عزیز یه ریکام خوب دانشگاه شیراز به مراتب بهتر از یه ریکام یخکی از دانشگاه تهرانه. پس اگه نیتونید بجز از دکتر زارع، از کس دیگه ای ریکام خوب بگیرید ولی عوضش میتونید دو تا ریکام خوب از استادای شیراز بگیرید، من پیشنهاد میکنم این کار رو بکنید ، بهتره.

درضمن یادتون نره نمره زبانتون هم مهم است. درضمن GRE subject که دوستی فرمودند برای شما خوبه چون نمره لیسانستون پایینه و گر نه نیاز نمیشد اما GRE general ضرورت داره(البته بحثی مربوط به خودش داره که وارد نمیشم).

سلام
    هر چند هم رشته نیستیم، ولی فکر میکنم بتونم چیزایی مربوط بهتون بگم.
    کترای تحقیقاتی
    معدل لیساستون به اندازه کافی خوبه و ارشدتون هم با احتساب نمره پایان نامتون.
    سابقه آزمایشگاهی که داری برای رشته شما امتیاز خیلی خوبیه. فقط میمونه ریکامهایی که میگیری و زبانت.
    من خودم استرالیا بورس گرفتم و دارم برای فرستادن مدارکم آماده میشم. پس یه چیزایی راجع به اونجا بهتون میگم. برای استرالیا، جهت ادامه تحصیلات در دکتری تحقیقاتی، شما اول باید با یه استاد وارد مکاتبه ایمیلی بشی و قانعش کنی که میتونید با هم کار کنید. بعد باید ریسرچ پروپوزال بنویسی و باسایر مدارک آپلود کنی. احتمال زیاد اپلیکیشن فی نداری چون دکتری تحقیقاتی معمولا برای استرالیا نمیکیرن این پولو. پس نسبتا ارزون در میاد.
    اما اگه بورس شدی ممکنه بورست هزینه بیمه رو پوشش نده که در این صورت پولی حدود نه میلیون باید بیمه بدی. تازه هزینه انتقالشم هست که میشه حدود ده میلیون. بگذزیم. استرالیا خوبی ای که داره اینه که برخلاف امریکا تابستان هم، در صورت داشتن بورسی که بهتون حقوق بده، حقوق میگیرید. مالیات هم ندارید. برای رشته شما بر حسب اطلاعاتی که از دوستانم که رشتشون به شما نزدیکه دارم، جای نایسی هست.
    کانادا یه چیزای کلی میدونم و جزئیش برای رشته خودمه. پس امیدوارم کسی که بلدتره جوابتونو برای اون بده و البته برای استرالیا هم. اینجا آدمای کارکشته ای هستن که میتونن کمکتون کنن.
    پیروز باشی

من الان 2 سال کانادا هستم و چند تا پذیرش هم داشتم و الان هم مشغول درس . میخوام بگم که به نظر من این نامه معرفی نامه یا ریکامندیشن یه چیز فرمالیته هست تو اکثر دانشگاهها. مهم اینه که شما یه استاد پیدا کنی که باهاتون کار کنه و صد البته بتونه حمایت مالی بکنه و فاند و بورس براتون جور کنه؛ وقتی استاد رو پیدا کردین و اوکی رو داد دیگه این چیزها مهم نیست در واقع جزو مدارک هست و تاثیری در پذیرش نداره. کسی هم که قبول میکنه ریکامندیشن بنویسه دیگه نمیاد بد بنویسه که! فوقش میگه نمینویسم. النبه خوب بعضی از دانشگاهها به این صورت پدیرش میکنن که همه ککسانی که اپلای کردن رو لیست میکنن و با توجه به رزومه یه رتبه ای بهشون میدن حالا شاید به اینکه ریکامندیشن از کی باشه هم یه نمره ای بدن!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa777 نمایش پست ها
    سلام
    من قصد دارم واسه گرفتن فاند دکترا از کانادا یا استرالیا اقدام کنم. شرایطم به این صورته:
    کارشناسی: تغذیه و رژیم درمانی دانشگاه اصفهان، معدل 17
    ارشد: بیوشیمی و معدل تا الان و بدون احتساب نمره دفاع 16
    4 تا مقاله ISI دارم و در حال نوشتن مقاله پایان نامم هستم
    2 سال سابقه کار مرتبط با رشته لیسانس و 1 سال و نیم سابقه کار در انستیتو در مقطع ارشد
    متاسفانه نمره زبان ندارم و تازه دفاع کردم. میخواستم بدونم با این شرایط کنونی امکان گرفتن فاندو دارم که دنبال گرفتن نمره زبان باشم؟
    ممنون از راهنماییتون
    شرایطتون خوبه. در واقع من از خیلی ها رو میشناسم بدون مقاله و با معدل پایین بورس هم گرفتن. در واقع شانس خیلی مهم هست تو گرفتن پدیرش. مهم اینه که یه استاد پیدا کنید که بهتون فاند بده. به نظر من دانشگاههای کانادا رو در نظر بگیرید ولی نمره زبان حداقل 6.5 ایلنس رو میخوان. از همین الان یه سی وی درست کنید و استاد های دانشگاهها رو که تو زمینه شما کار میکنن شناسایی کنید و بهشون ایمیل بزنید. میتونید تو همین سایت نمونه ایمیل رو هم پیدا کنید. اگه استاد پیدا کنید باقیش جله..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهان

سلام
    من فارغ التحصیل ریاضی هستم کارشناسی صنعتی اصفهان و ارشد دانشگاه اصفهان. پایان نامم در مورد کدینگ هست و معدلم خوب نیست(لیسانس 12.6 و ارشد 15 کلا نمره های ارشدم بد نیست ولی چون یه نمره 7 دارم تو ارشد معدلم کم شده) .
    سابقه تدریس دانشگاهی زیاد دارم و یه مقاله توی کنفراس دارم.
    میخوام در زمینه ماشین لرنینگ یا کدینگ ادامه بدم. کجا باید اپلای کنم برای چه رنکینگی؟ چطوری پوزیشن پیدا کنم؟

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط soosy نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل ریاضی هستم کارشناسی صنعتی اصفهان و ارشد دانشگاه اصفهان. پایان نامم در مورد کدینگ هست و معدلم خوب نیست(لیسانس 12.6 و ارشد 15 کلا نمره های ارشدم بد نیست ولی چون یه نمره 7 دارم تو ارشد معدلم کم شده) .
    سابقه تدریس دانشگاهی زیاد دارم و یه مقاله توی کنفراس دارم.
    میخوام در زمینه ماشین لرنینگ یا کدینگ ادامه بدم. کجا باید اپلای کنم برای چه رنکینگی؟ چطوری پوزیشن پیدا کنم؟
    مقالتون انگلیسیه یا فارسی؟میانگین معدلتون در 5-6 ترم آخر کارشناسی چقدره؟ آیا برای یکی دو ترم امکان ساپورت مالی خودتون رو دارد؟
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

سلام دوستان عزیز
    من
    لیسانس ریاضی از دانشگاه اصفهان با معدل ۱۴.۲۰
    فوق لیسانس ریاضی محض(جبر) از دانشگاه شهید بهشتی با معدل ۱۷.۲۵ (با احتساب پایان نامه)
    موضوع پایان نامه ام تا حدود زیادی به روز و موضوعه پرمخاطبیه (البته به نسبت سایر شاخه های جبر)
    برای تافل دارم میخونم و امیدم به بالای ۸۰ هستش
    دوست دارم برای کانادا اقدام کنم.
    ممنون میشم اگه شانس پذیرش منو تخمین بزنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)