صفحه 22 از 28 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Appkied Mathematics

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

با سلام به همه دوستان.
    من میخوام واسه کنکور ارشد امسال شرکت کنم و قصدم اپلای گرفتنه.باتوجه به اینکه معدل لیسانسم 12.9 هست (خاک وچوک ) بهترین گرایش واسه ارشدم چی باید باشه تا بتونم شرایط بهتری واسه دکتری فاند بگیرم(یا حداقل خیلی کم هزینه کنم.).دانشگاه ها ترجیحا امریکا یا کانادا.یا یه کشور خوب.

- معدل پایینم ناشی از تنبل و بی انگیزه بودنمه وگرنه درسهارو خیلی خوب میفهمیدم.اما وقتی واسه مرور نمیگذاشتم.
    مثلا سال پیش انتخاب پنجم شبانه علامه طباطبایی(تهران)، ریاضی مالی آوردم اما حس کردم برم سربازی دیگه واسه خروج از کشور مشکلی ندارم.

- تابحال آزمون زبان ندادم اما به نظرم تو رشته خودم زبان و کامپیوترم خوب به بالاس.(زبان رو به بهبودیه).

- 26 سالمه و مجردم.مجردم بودن مزیته یا نه؟

- به نظرتون بهتره ارشد و با قدرت بخونم و واسه دکتری فاند بگیرم یا اینکه فراموشش کنم؟چون بعید میدونم با این معدل واسه ارشد بشه فاند یا اپلای گرفت.

- کدوم دانشگاه ها و کدوم رشته ها بهترین شرایط رو واسه فاند، و بازار کار تو خارج دارن؟

- و نکته آخر اینکه من تقریبا از گرایش های محض متنفرم و بیشتر دنبال رشته های به معنای واقعی کاربردی و خصوصا با درآمد زیاده.
    ســـــــــپاس از همتون.
    ویرایش توسط oops : September 24th, 2015 در ساعت 09:35 PM

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط oops نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان.
    من میخوام واسه کنکور ارشد امسال شرکت کنم و قصدم اپلای گرفتنه.باتوجه به اینکه معدل لیسانسم 12.9 هست (خاک وچوک ) بهترین گرایش واسه ارشدم چی باید باشه تا بتونم شرایط بهتری واسه دکتری فاند بگیرم(یا حداقل خیلی کم هزینه کنم.).دانشگاه ها ترجیحا امریکا یا کانادا.یا یه کشور خوب.

- معدل پایینم ناشی از تنبل و بی انگیزه بودنمه وگرنه درسهارو خیلی خوب میفهمیدم.اما وقتی واسه مرور نمیگذاشتم.
    مثلا سال پیش انتخاب پنجم شبانه علامه طباطبایی(تهران)، ریاضی مالی آوردم اما حس کردم برم سربازی دیگه واسه خروج از کشور مشکلی ندارم.

- تابحال آزمون زبان ندادم اما به نظرم تو رشته خودم زبان و کامپیوترم خوب به بالاس.(زبان رو به بهبودیه).

- 26 سالمه و مجردم.مجردم بودن مزیته یا نه؟

- به نظرتون بهتره ارشد و با قدرت بخونم و واسه دکتری فاند بگیرم یا اینکه فراموشش کنم؟چون بعید میدونم با این معدل واسه ارشد بشه فاند یا اپلای گرفت.

- کدوم دانشگاه ها و کدوم رشته ها بهترین شرایط رو واسه فاند، و بازار کار تو خارج دارن؟

- و نکته آخر اینکه من تقریبا از گرایش های محض متنفرم و بیشتر دنبال رشته های به معنای واقعی کاربردی و خصوصا با درآمد زیاده.
    ســـــــــپاس از همتون.
    سوالی که پرسیدید دو قسمت داره و هردوش هم سوالای بسیار خوبیه و سوال بسیاری از بچه هاست. قسمت اولش اینکه آیا با این شرایط شانس پذیرش دارید؟ جوابش بله است البته باشرایطی.
    اما درباره ی اینکه چی بخونید در این تاپیک نمیشه بهش جواب داد چون مرتبط با موضوع نیست و ادیتور جواب را حذف میکنه. یا پیام خصوصی بدید یا در اینجا مطرح کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?31779-%D9%85%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%88-%DB%8C%D8%A7-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1

.We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

سلام به همه دوستان
    اولین قدم برای اپلای داشتن مدرک زبانه.(حداقل آیلتس6.5). اصولا دانشگاهها روی معدل دو سال آخر خیلی حساسند. اگه معدلتون پایینه میتونید با GRE جبرانش کنید.
    بعد هم باید بگردید دنبال استادی که بتونید باهاش کار کنید.من آدرس چندتا سایت رو براتون میزارم .امیدوارم کمکتون کنه.
    https://www.daad.de/deutschland/stud...ematics&degree[]=2&fos=3&fee[]=0&sortBy=1&page=2&display=list

http://www.mathmods.eu/admission/deadlines

http://www.bigs-math.uni-bonn.de/

http://carleton.ca/math/prospective-students/

http://www.math.mcmaster.ca/math/index.php/people.html

http://futurestudents.yorku.ca/funding#intl

https://www.ma.tum.de/IGDK1754/OpenPositions

Junior Member

- رشتۀ لیسانس ریاضی کاربردی – نام دانشگاه کارشناسی صنعتی شاهرود با معدل 15.58 جزو 10% اول دانشکده بودم بدون کنکور ارشد رفتم
    2- رشتۀ فوق لیسانس ریاضی کاربردی گرایش انالیز عددی – نام دانشگاه دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین معدل فوقم هم 16.63
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها----
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها -----
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر -----
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی -----
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای ریاضی کاربردی -دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول فاند -فول هم نشد partial fund
    مقاله هم ندارم نهایت بتونم یه دونه جور کننم زبان دارم میخونم فک کنم 6 آیلتس رو بیارم.به نطرتون دانشگاههای استرالیا می تونم پذیرش بگیرم؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط nkh88 نمایش پست ها
    با سلام
    من ارشد ریاضی محض از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با معدل 15.24 و کارشناسی ریاضی کاربردی از دانشگاه غیرانتفاعی مشهد با معدل 15.64 . نمره تافل 105 و مقاله هم ندارم. میخواستم بدونم برای پذیرش دکتری ریاضی کاربردی و یا ریاضی مالی از امریکایا کانادا شانسی دارم؟؟ البته با فاند!
    نمره ى تافلتون كه خيلى خوبه. اگه نمره اسپيكينگتونم ٢٢، ٢٣ به بالا باشه عاليه. براى امريكا جى ار اى هم بايد امتحان بديد و اگه نمره ى كوانتتون (بخش رياضيش) بالاى ١٦٢، ١٦٣ باشه و وربال و رايتينگتون متوسط هم باشه باز خيلى شانس داريد. بقيه ش ميشه پيگيرى هاى خودتون، S.O.P و C.V نوشتنتون كه اگه خوب و هوشمندانه بنويسيد خيلى شانستون بالاس. نگران مقاله نباشيد چندان مهم نيست.

Junior Member

با سلام،
    من لیسانس آمار دارم از دانشگاه علم و فرهنگ و فوق لیسانسم مجازی تربیت مدرس بودم که البته پایان نامه هم نداشتیم، هیچ مقاله ای هم ندارم، ارشدم و با معدل 16.87 گرفتم ولی تو دوره خودم شاگرد اول شدم، میشه کمک کنید که من چقدر شانس فاند دارم، و یا کلن پذیرش دکتری و چه دانشگاه هایی بهتر هست

رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط Ztousifar نمایش پست ها
    با سلام،
    من لیسانس آمار دارم از دانشگاه علم و فرهنگ و فوق لیسانسم مجازی تربیت مدرس بودم که البته پایان نامه هم نداشتیم، هیچ مقاله ای هم ندارم، ارشدم و با معدل 16.87 گرفتم ولی تو دوره خودم شاگرد اول شدم، میشه کمک کنید که من چقدر شانس فاند دارم، و یا کلن پذیرش دکتری و چه دانشگاه هایی بهتر هست
    دوست عزیز، با یک معدل ارشد، هیچکسی نمیتونه به شما شانس پذیرش یا فاند را بگه. توضیح بیشتری بدید. گرایش ارشدتون چیه؟ همون آمار بودید؟ زبان تان توی چه حدیه؟ کجا میخواهید برید؟

Junior Member

با سلام.من دانشجوی فوق ریاضی کاربردی هستم از دانشگاه سراسری نهایتا یک ماه دیگه دفاع میکنم معدل دوره کارشناسیم 13.33 و دوره ارشد فعلا بدون پایان نامه 17.85 یک مقاله isi هم دارم با توجه به اینکه فعلا ازمون تافل و جی ار ای ندادم اگه نمرات این دو ازمون خوب باشه چقد شانس پذیرش از دانشگاههای خوب امریکا و کانادا رو دارم.ممنون میشم اگه پاسخگو باشید!

رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1369 نمایش پست ها
    با سلام.من دانشجوی فوق ریاضی کاربردی هستم از دانشگاه سراسری نهایتا یک ماه دیگه دفاع میکنم معدل دوره کارشناسیم 13.33 و دوره ارشد فعلا بدون پایان نامه 17.85 یک مقاله isi هم دارم با توجه به اینکه فعلا ازمون تافل و جی ار ای ندادم اگه نمرات این دو ازمون خوب باشه چقد شانس پذیرش از دانشگاههای خوب امریکا و کانادا رو دارم.ممنون میشم اگه پاسخگو باشید!
    منظورتان از دانشگاه خوب چیه؟ چه فاکتوری مدنظرتومه؟ رنک؟ اگر با رنک بخواهید در نظر بگیرید، به خاطر معدل کارشناسی، خیلی نمیتونید روی دانشگاه های تاپ 20 حساب کنید مگر اینکه استاد پیدا کنید. چون کاربردی هستید و مقاله دارید، نباید کار سختی توی پیدا کردن استاد داشته باشید. با تافل و دو جی آر ای خوب (یعنی تافل 100 به بالا و جی آر ای حداقل 90% به بالا در Q و قابل قبول در دو قسمت دیگر) میشه روی دانشگاه های 20-50 حساب کرد.

Junior Member

سلام من دانشجوی فردوسی مشهد در مقطع ارشدم ومعدلم بدون ‍‍پایانامه 18 وکارشناسی 16.16 ویک ارایه داشتم ولی مدرک زبان ندارم میخواستم ببینیم شانسی برای پذیرش دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)