صفحه 5 از 28 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط golisaeed نمایش پست ها
    با تشکر از ravak و ali262
    یه سوال دیگه ای داشتم اونم اینه که آیا تو دوره لیسانس میشه مقاله ای داد که ارزش داشته باشه و تاثیر گذار؟؟؟؟
    بعد میخواستم بدونم واسه اپلای باید اول با یه استاد صحبت کنم یا همینجوری اپلیکیشن پر کنم ؟؟؟ یعنی استاد اوکی بده حله یا اینکه یه کمیته ای تشکیل میشه برای نتیجه گیری؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدید!!
    چرا نشه؟؟؟ الان من دانشجوی ارشدم و 2 تا دانشجوی کارشناسی بهم کمک کردن و اسمشونو تو مقاله هام زدم. من هم اگه موقع کارشناسی خودم، مث الان به فکر اپلای میبودم، همونجا میرفتم با ارشدا مقاله کار میکردم.
    در جواب سوال دوم باید گفت که دانشگاه تا دانشگاه و کشور تا کشور فرق میکنه. جدا خیلی سخته کلی جواب دادن. ولی در کل شما اگه نظر یک استادو (که فاند داشته باشه و دانشجو بخواد) جلب کنید، حتی اگه کمیته تصمیم گیر باشه، شانستون خیلی بالا میره.

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

سلام دوست عزیز من راجع به رشته ریاضی گفتم. مقاله دادن در پایه سخت تر از مهندسیه. و من تا حالا دانشجوی لیسانس خودم ندیدم مقاله بده و ارشد ریاضی هم زیر 5 درصد کسایی که من دیدم مقاله ژورنال خارجی داشتند. تو ریاضی سابجکت به نظر من تاثیر بیشتری میتونه داشته باشه تا مقاله ای که فرضا شما اسم سوم باشی و بعد استاد تو مصاحبه سوالای تحلیلی ازش بپرسه نتونی جواب بدی...
    ... Cathedrals in my heart

سلام به نظر شما شانس پذیرش من برای اروپا بخصوص آلمان، بلژیک و سوئد در مقطع دکترا چقده (با بورس)

کارشناسی امام خمینی قزوین ۱۴:۸۱
    ارشد آمار فردوسی با معدل ۱۵.۹۹ (خدا از بانیش نگذره!)
    یک مقاله کنفرانس خارجی (مالزی به خاطر شرایط ویزا) که جزو مقاله های برتر انتخاب شد و قراره با revise چاپ بشه peer viwed journal
    یک پکیج هم منشر کردم تو R
    زبان مشکلی ندارم 13 آپریل ثبت نام کردم حدود ۶-۶.۵ احتمالا میارم
    ۳ تا ریفرنس: استاد راهنما و مشاور ارشد و راهنمای کارشناسی
    زمینه برنامه نویسی قوی هم دارم mysql, C+++ and R

راستش خودم اصلا اعتماد به نفسمو از دست دادم این بچه های مهندسی رو نگاه میکنم ۷ ۸ تا مقاله دادن ولی ما یک مقاله یا پکیج میخوایم بدیم کار داره :-(

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan1366 نمایش پست ها
    سلام به نظر شما شانس پذیرش من برای اروپا بخصوص آلمان، بلژیک و سوئد در مقطع دکترا چقده (با بورس)

کارشناسی امام خمینی قزوین ۱۴:۸۱
    ارشد آمار فردوسی با معدل ۱۵.۹۹ (خدا از بانیش نگذره!)
    یک مقاله کنفرانس خارجی (مالزی به خاطر شرایط ویزا) که جزو مقاله های برتر انتخاب شد و قراره با revise چاپ بشه peer viwed journal
    یک پکیج هم منشر کردم تو R
    زبان مشکلی ندارم 13 آپریل ثبت نام کردم حدود ۶-۶.۵ احتمالا میارم
    ۳ تا ریفرنس: استاد راهنما و مشاور ارشد و راهنمای کارشناسی
    زمینه برنامه نویسی قوی هم دارم mysql, C+++ and R

راستش خودم اصلا اعتماد به نفسمو از دست دادم این بچه های مهندسی رو نگاه میکنم ۷ ۸ تا مقاله دادن ولی ما یک مقاله یا پکیج میخوایم بدیم کار داره :-(
    سلام. فعاليت يا بهتره بگم تعداد دانشجوهاي رياضي و آمار تو اين سايت كمه. من خودم هم رشتم رياضي و هنوز 1 راهنمايي كامل نتونستم بگيرم. در حدي هم نيستم كه نظر بدم ولي با اون چيزايي كه پرسيدم و خوندم تو اين سايت معدلتون كمه. ولي با توجه به زبان و كنفرانستون شانستون خوبه. اره بچه هاي مهندسي مقاله زياد دارن و اگه تو نتايج پذيرش سرچ كنين ميبينين كه تو اين رشته اكثرا بدون مقاله پذيرش گرفتن. پس اعتماد بنفستون رو حفظ كنين و مصمم باشين.
    به اميد پيروزي

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

سلام دوست عزیز حالا که رو معدلتون نمیتونید حساب کنید پس زبان رو بالا ببرید. به نظر من زبان زیر 7 واسه آیلتس یا زیر 90 تافل ریسک فاند نگرفتن بالایی داره (واسه آمریکا حداقل مطمئنم) در ضمن تو رشته ما مقاله نوشتن سخته و یک مقاله برای نشان دادن کار تحقیقاتی شما کاملا کافیه. پس شما بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که زبان و جی ار ای رو به حداکثر برسونید و برای اپلای کردن انتخاب های کاملا منطقی و هوشمندانه ای انجام بدید( به عبارت ساده تر خیلی بلند پروازی نکنید)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan1366 نمایش پست ها
    سلام به نظر شما شانس پذیرش من برای اروپا بخصوص آلمان، بلژیک و سوئد در مقطع دکترا چقده (با بورس)کارشناسی امام خمینی قزوین ۱۴:۸۱ ارشد آمار فردوسی با معدل ۱۵.۹۹ (خدا از بانیش نگذره!)یک مقاله کنفرانس خارجی (مالزی به خاطر شرایط ویزا) که جزو مقاله های برتر انتخاب شد و قراره با revise چاپ بشه peer viwed journalیک پکیج هم منشر کردم تو Rزبان مشکلی ندارم 13 آپریل ثبت نام کردم حدود ۶-۶.۵ احتمالا میارم۳ تا ریفرنس: استاد راهنما و مشاور ارشد و راهنمای کارشناسیزمینه برنامه نویسی قوی هم دارم mysql, C+++ and Rراستش خودم اصلا اعتماد به نفسمو از دست دادم این بچه های مهندسی رو نگاه میکنم ۷ ۸ تا مقاله دادن ولی ما یک مقاله یا پکیج میخوایم بدیم کار داره :-(

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.a. social science - ut

سلام دوستان من دانشجوی ترم6 ریاضی کاربردی دانشگاه دولتیم.
    می خواستم ببینم چقد شانس دارم تو دانشگاهای آلمان بخوام همین لیسانس ریاضی رو ادامه بدم یا ارشد شرکت کنم.
    اگه بخوام یه رشته دیگه بخونم چی؟
    زبان المانی و انگلیسیمم دارم فشرده می خونم اما انگلیسیم سطح بالاتری داره.معدلمم حدود14 است اما می تونم بالاتر ببرمش.
    یه سوال دیگه اینکه مقاله isi تو رشته های دیگه چقد برام مفیده و اصلا باید تو رزومم ذکرش کنم؟مثلامقاله روانشناسی و فلسفه
    ممنون دوستان

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

اول اینکه مقاله رشته دیگه به درد شما نمیخوره چون شما قصد داری ریاضی بخونی اونا سابقه تحصیلی مربوط رو مدنظر قرار میدن. دوم اینکه معدل 14 کمه. یعنی شانس قبولیتون پایینه و خیلی دانشگاه ها شرط معدل 15 دارن. بعد اینکه واسه مستر ادمیشن هم که بدن فاند خبری نیست. برای اطلاعات و مدارک و شانس قبولی مورد نیاز هر کشور هم به قسمت مربوطه سر بزنید راحت تر به جواب میرسید..
    نقل قول نوشته اصلی توسط mathe نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی ترم6 ریاضی کاربردی دانشگاه دولتیم.
    می خواستم ببینم چقد شانس دارم تو دانشگاهای آلمان بخوام همین لیسانس ریاضی رو ادامه بدم یا ارشد شرکت کنم.
    اگه بخوام یه رشته دیگه بخونم چی؟
    زبان المانی و انگلیسیمم دارم فشرده می خونم اما انگلیسیم سطح بالاتری داره.معدلمم حدود14 است اما می تونم بالاتر ببرمش.
    یه سوال دیگه اینکه مقاله isi تو رشته های دیگه چقد برام مفیده و اصلا باید تو رزومم ذکرش کنم؟مثلامقاله روانشناسی و فلسفه
    ممنون دوستان

Junior Member

Hi buddies

one isi paper and two submitted
    B.Sc. GPA: 13.91
    M.Sc. GPA: 16
    GRE GENERAL and SUBJECT
    IELTS 6.5

How do you see my status? What about my admission chance? Which Country? Thank you

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadhatami نمایش پست ها
    Hi buddies

one isi paper and two submitted
    B.Sc. GPA: 13.91
    M.Sc. GPA: 16
    GRE GENERAL and SUBJECT
    IELTS 6.5

How do you see my status? What about my admission chance? Which Country? Thank you

معدلات و نمره زبانتون کمن، یعنی نمره ای هستن که هرکی می خواد اپلای کنه داره. چوت مقاله دارید خیلی خوبه ، و اینکه 2 تا سابمیت دارین با استادی مکاتبه کنین که تو زمینه کاریه شما باشه و بتونه تایید کنه. اگه جی ار ای سابجکت خوبی دارین و سنتون بالا نیست خیلی راحت می تونین از دانشگاه های خوب آمریکا فاند بگیرین با مکاتبه با استادا. کانادا مشکل معدل دارید ولی بازم اگه مقاله هاتون خوبن با استادا صحبت کنین.
    توی گرایش محض خیلی خوبه که مقاله دارید.

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

به نظر من اگه مقاله اشون اکسپت باشه جی آر ای هم حداقل کوانت 164 یا 165 بیارن رزومه ی خوبی دارن. البته من خودم موقع فاند گرفتن (TA) که شد دیدم زبان و اسپیکینگ چقد مهمن! شما اگه هزینش براتون زیاد مهم نیست یه تافل هم بدین بالای 90 بیارید خوبه. سابجکت هم که جای خود البته... سابجکت بالا باشه (از تو Gradcafe ببینید دانشگاه های خوب چه سابجکتی میخوان) دیگه حله!
    نقل قول نوشته اصلی توسط aria8111 نمایش پست ها
    معدلات و نمره زبانتون کمن، یعنی نمره ای هستن که هرکی می خواد اپلای کنه داره. چوت مقاله دارید خیلی خوبه ، و اینکه 2 تا سابمیت دارین با استادی مکاتبه کنین که تو زمینه کاریه شما باشه و بتونه تایید کنه. اگه جی ار ای سابجکت خوبی دارین و سنتون بالا نیست خیلی راحت می تونین از دانشگاه های خوب آمریکا فاند بگیرین با مکاتبه با استادا. کانادا مشکل معدل دارید ولی بازم اگه مقاله هاتون خوبن با استادا صحبت کنین.
    توی گرایش محض خیلی خوبه که مقاله دارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)