صفحه 8 از 28 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

برای مقاله دادن تو ریاضی (البته مقاله خوب و نه مقاله تبدیلی) باید کامل رو مبحث مسلط باشی که امکانش تو لیسانس نیست (البته طبق معمول استثنا وجود داره). تو ارشد هم باید بچسبی به ریسرچ تا بتونی مقاله بنویسی من تو دپارتمان کاربردی دانشگاهمون تنها کسی بودم که مقاله ای اس ای تو یه ژورنال خوب الزویر چاپ کردم و برای اینکار حداقل 100 تا مقاله رفرنس رو بررسی کردم تا اشکال یه الگوریتم رو دراوردم و یه الگوریتم اصلاحی دادم براش.
    اگه اطلاعات بیشتری درباره مقاله دادن لازم دارید فقط به اساتیدتون مراجعه کنید.
    زبان رو در همون حد بالا نگه دارید و 6 ماه مونده به تافل یعنی بهار سالی که میخوای تازه اپلای کنی شروع کن به مطالعه منابع تافل.
    و اینکه هرگز این اشتباه رو نکن که تو ریاضی میشه راحت به معدل بالای 15 رسید!
    مدرک دیگهای لازم ندارید. همون معدل+تافل+جی ار ای
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeam نمایش پست ها
    سلام

من هنوز زوده واسم، ولی میخواستم ببینم چه کارایی میتونم بکنم واسه این قضیه:

ورودی 91 رشته ی ریاضی (کاربردی) دانشگاه تهران هستم. معدلم 14 هست، ولی هنوز جای جبران داره تازه سال اولمو تموم کرده ام! تازه من بدون هیچی درس خوندن این کارو کردم، مطمئنم خیلی راحت میتونم بالای 16 بیارم معدلمو.

زبانم در حد عالی هست، ولی به پیشنهاد خانواده هنوز برای IELTS و TOFEL اقدام نکرده ام. چون تقریبا" صد در صد مطمئنم که نمره ی خوبی میگیرم گذاشتم برای سال های اخر کارشناسی ام چون میگن انقضا داره! (:دی)- در ضمن زبان فرانسه هم در حد صحبت کردن بلدم، ولی از نظر نوشتاری برام سخته.

هیچ ایده ای برای مقاله ندارم و اصلا" نمیدونم باید چی کار کرد! خیلی راهنمایی میخوام. lol

میخواستم ببینم: از کی باید به فکرش بیفتم برای اپلای کردن؟
    بیشتر مد نظرم آمریکا هست، ولی کجاها راحت تر میتونم؟
    چه مدارکی رو حتما" لازمه داشته باشم؟
    معدلم رو باید به چند برسونم که شانسم بیشتر بشه؟
    در مورد مقاله هم تاپیک های سایت رو خوندم، ولی چیز زیادی متوجه نمیشم. مشکلم اینه که هنوز اونقدر با رشته ام آشنایی ندارم.

ممنون
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math_iust

با سلام من فارغ التحصیل 88 از دانشگاه علم و صنعت رشته ریاضی محض جبر با معدل17.21 هستم 2 ترم دانشجو ممتاز بودم که توی کارنامه نوشته است.3سال سابقه تدریس دانشگاهی و تالیف یک کتاب ریاضی کاربردی. تافل100 و دارم آماده می شوم برای هر دو GRE .به نظر شما برای آمریکا با فاند خوب چقدر شانس دارم؟

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

در صورتی که انتخاب های منطقی داشته باشید. دانشگاه های متوسط شانستون به نظر من خوبه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_miri نمایش پست ها
    با سلام من فارغ التحصیل 88 از دانشگاه علم و صنعت رشته ریاضی محض جبر با معدل17.21 هستم 2 ترم دانشجو ممتاز بودم که توی کارنامه نوشته است.3سال سابقه تدریس دانشگاهی و تالیف یک کتاب ریاضی کاربردی. تافل100 و دارم آماده می شوم برای هر دو GRE .به نظر شما برای آمریکا با فاند خوب چقدر شانس دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math_iust

با سلام و تشکر از جوابتان. منظورتان دانشگاههایی با چه رنکی است؟

Junior Member

سلام، من رشته ریاضی کاربردی هستم که مدرک کارشناسی رو از دانشگاه ولی عصر با معدل 15.53 به عنوان شاگرد اول و در هفت ترم به اتمام رساندم و مدرک ازشد در رشته ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در عملیات از دانشگاه چمران با معدل 17.69 و نمره پایان نامه 19.25 دفاع کردم و دارای 3 مقاله در ژورنالهای
    International Journal of Applied Mathematical Research
    Applied Mathematical Sciences
    Ultra Scientists

هستم و یک مقاله بصورت کنفرانسی در شهر کنیا ترکیه

The 24th International Congress of the Jangjeon Mathematical Society
    و دو مقاله در انجمن تحقیق در عملیات ایران هستم
    The 5th International Conference of Iranian
    Operations Research Society
    و دارای 5 مقاله در حال داوری ، آیا با این رزومه می توانم فاند بگیرم یا نه؟ بعد چقدر هزینه ابتدایی می خواد ؟ بعد چه دانشگاههای؟

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

معدلاتون خوبه اما روی مقالات نمیتونید زیاد حساب کنید چون تا جایی من میدونم این ژورنالها چندان معتبر نیستند یعنی مقاله شما رو نمیدونم اما من مقاله چیپ زیاد دیدم ازشون. مقالات داخلی هم چون درست حسابی داوری نمیشن و ایندکس هم نمیشن هیچ جا زیاد به حساب نمیان. حالا میمونه زبان که تعیین کنندست با نمره زبان بالا حتما شانس دارید. هزینه اولیه هم اگه بخواید 10 تا اپلای کنید با احتساب امتحانا فکر کنم حداقل 5-6 میلیون بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط safaei20 نمایش پست ها
    سلام، من رشته ریاضی کاربردی هستم که مدرک کارشناسی رو از دانشگاه ولی عصر با معدل 15.53 به عنوان شاگرد اول و در هفت ترم به اتمام رساندم و مدرک ازشد در رشته ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در عملیات از دانشگاه چمران با معدل 17.69 و نمره پایان نامه 19.25 دفاع کردم و دارای 3 مقاله در ژورنالهای International Journal of Applied Mathematical ResearchApplied Mathematical Sciences Ultra Scientists هستم و یک مقاله بصورت کنفرانسی در شهر کنیا ترکیهThe 24th International Congress of the Jangjeon Mathematical Society و دو مقاله در انجمن تحقیق در عملیات ایران هستمThe 5th International Conference of Iranian Operations Research Society و دارای 5 مقاله در حال داوری ، آیا با این رزومه می توانم فاند بگیرم یا نه؟ بعد چقدر هزینه ابتدایی می خواد ؟ بعد چه دانشگاههای؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من فارغ التحصیل فوق لیسانس ریاضی مالی از دانشگاه شیخ بهایی اصفهان با معدل 16.71هستم (لیسانس راهم از دانشگاه پیام نور اصفهان گرفتم) ولی قصدارم دوباره برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم. یه مقاله در کنفرانس بین المللی ریاضی داخلی دارم و در حال نوشتن دومی هستم که قصددارم در یک ژورنال ISI به چاپ برسانم. وضعیت زبانم خوب است و اساتیدم می گویند می توانم ایلتس 7 را بیاورم ودر حال حاضر در حال تدریس در دانشگاه آزاد وغیر انتفاعی هستم. من بیشتر قصد دارم برای کانادا و یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم ولی نمی دانم در بین کشورهای اروپایی کدامیک در رشته مالی قویتر هستند؟ خودم فکر می کنم آلمان وفرانسه بهتر هستند ولی خیلی نمی توانم تصمیم درست بگیرم؟ در ضمن اگر بخواهم برای آلمان یا فرانسه اقدام کنم یاد گرفتن زبان آلمانی یا فرانسوی میتونه یک پوئن مثبت در رزومه من باشد؟ دوستان لطفا مرا راهنمایی کنید

سلام دوستان.
    من تو این سایت ثبت نام کردم ولی نمی تونم پست ارسال کنم. به همین خاطر اینجا سوالمو مطرح می کنم.
    کارشناسی : دانشگاه تبریز معدل 17 رشته ریاضی کاربردی
    کارشناسی ارشد : دانشگاه صنعتی شریف معدل 17
    1 مقاله isi تافل 100
    با این خصوصایت احتمال داره فاند کامل بگیرم و حداقل 36000 برا سال فاند بگیرم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

بله احتمال خوبی داره،،،بیشتر هم به خاطر اسم دانشگاه شریف. اگه آمریکا رو مد نظر دارید GRE ها رو لازم دارید.

دقیقا متوجه منظورتون نشدم که منظورتون ازین 36000 تا با احتساب tuition waiver هست یا نه...اگه منظورتون دریافتی خالص شما به عنوان TA باشه، (چون معمولا بخش ریاضی در زمان ورود فقط TA میده، و مثلا از سال 2 به بعد میتونید fellowship بگیرید) به این معنی که مثلا دریافتی ماهیانتون 3000 تا باشه نه احتمالش نیست. بخش های ریاضی به دلیل نبود اسپانسر و ارتباط کم با صنعت این مشکلو دارن، مگه دانشگاه های رنک زیر 10 ، یا اینستیتیو های تکنولوژی. ولی اگه فول فاند باشید دریافتی شما براتون کاملا کافیه. البته دوست خود من در بخش ریاضی یه دانشگاه معروف الان بیشتر 3000 تا در ماه میگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط c_dehqanpur نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من تو این سایت ثبت نام کردم ولی نمی تونم پست ارسال کنم. به همین خاطر اینجا سوالمو مطرح می کنم.
    کارشناسی : دانشگاه تبریز معدل 17 رشته ریاضی کاربردی
    کارشناسی ارشد : دانشگاه صنعتی شریف معدل 17
    1 مقاله isi تافل 100
    با این خصوصایت احتمال داره فاند کامل بگیرم و حداقل 36000 برا سال فاند بگیرم ؟
    Quaecumque Vera

Junior Member

elham]من فارغ التحصیل 85 ارشد ریاضی محض با معدل 17.13 از دانشگاه اصفهان میباشم.معدل کارشناسی 15.42 از دانشگاه کاشان.مدرک زبان ندارم.7 سال سابقه تدریس دارم.میخوام فاند برای دانشگاههای معتبر ترکیه در ریاضی مالی یا کاربردی بگیرم.لطفا مرا راهنمایی کنید چقدر شانس دارم وکجا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)