صفحه 9 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Mathematics

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط Mathemat نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من فارغ التحصیل فوق لیسانس ریاضی مالی از دانشگاه شیخ بهایی اصفهان با معدل 16.71هستم (لیسانس راهم از دانشگاه پیام نور اصفهان گرفتم) ولی قصدارم دوباره برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم. یه مقاله در کنفرانس بین المللی ریاضی داخلی دارم و در حال نوشتن دومی هستم که قصددارم در یک ژورنال ISI به چاپ برسانم. وضعیت زبانم خوب است و اساتیدم می گویند می توانم ایلتس 7 را بیاورم ودر حال حاضر در حال تدریس در دانشگاه آزاد وغیر انتفاعی هستم. من بیشتر قصد دارم برای کانادا و یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم ولی نمی دانم در بین کشورهای اروپایی کدامیک در رشته مالی قویتر هستند؟ خودم فکر می کنم آلمان وفرانسه بهتر هستند ولی خیلی نمی توانم تصمیم درست بگیرم؟ در ضمن اگر بخواهم برای آلمان یا فرانسه اقدام کنم یاد گرفتن زبان آلمانی یا فرانسوی میتونه یک پوئن مثبت در رزومه من باشد؟ دوستان لطفا مرا راهنمایی کنید
    سلام
    اینجا میتونید تقریبا همه master های مرتبط با ریاضیات مالی رو ببنید(finance,quantitative finance, mathematical finance,...). تعداد خیلی زیادی از این master ها ریاضی خیلی کمی دارند...
    توی اروپا انگلیس خیلی خوبه، که البته هزینه هاش خیلی بالاست، فاند هم نمیدن...در مورد بقیه کشورها هم باید دانشگاه و برنامشو بررسی کنین...استرالیا هم ریاضیات مالی داره!

Junior Member

مقطع تحصیلی و دانشگاه:لیسانس دانشگاه قم .فوق خواجه نصیر
    معدل لیسانس14:35 فوق18:10
    رشته:ریاضی محض گرایش نظریه گروه ها
    نمره زبان:تافل 101
    نمره gre: کوانتتیو:170 وربال:150 رایتینگ:3 سابجکت ندادم
    تعداد مقاله:2تا isi
    میخواستم ببینم به نظر دوستان شانس پذیرش با فاند از رنک زیر100 چقدر هست
    در ضمن یک سوالی داشتم:من شنیده ام(البته شنیده ام)که افرادی که از خارج فارق التحصیل میشوند را به سختی به عنوان هیئت علمی میگیرند میخواستم ببینم تا چه حد صحت دارد

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام. شانس خوبی دارید...البته موفقیت شما در این راه مقدارتا زیادی هم برمگرده به توانایی شما در تزیین ویترین رزومتون و همچنین ارتباط موثر با استادا. اگه حتما حتما میخواین یه جای رنک زیر 100 پذیرش بگیرید نیاز به یه جی ار اس سابجکت چشمگیر دارید تا بتونید رقبای آمریکایی رو پشت سر بگذارید.

اما در مورد سوالتون: برای کسی که در خارج از کشور مدرک میگیره و میخواد برگرده ایران دو حالت وجود داره:
    1) فرد از یه دانشگاه تاپ 5 مدرک گرفته باشه که اسمش به گوش هر بنی بشری خورده باشه مثل هاروارد...در این صورت که خوب چون نمیتونن فرد و تواناییاشو انکار کنن سریع بهش انگ متعهد نبودن و بی قید بودن و عدم صلاحیت اخلاق میزنن که یه جوری طرف رو ردش کنن بره،،،حالا چرا ردش کنن؟ چون حضور این افراد باعث highlight شدن بیسوادی بقیه ی اساتید میشه،،،حداقلش اینه که دوست ندارن یه استاد توی بخش باشه که با جامعه ی بین المللی در تماس باشه چون خیلیاشون سواد بیان 1 جمله رو هم به انگلیسی ندارن و این مساله خاطرشون رو پریشون میکنه!
    2) از یه دانشگاه رنک بالای 5 مدرک گرفته باشید که در این صورت وانمود میکنن اسم اون دانشگاه و سوپروایزر شما رو اصلا نشنیدن! و به شما میگن چرا پست داک نرفتی حالا؟؟ اگه بگی رفتم باز یکم فکر میکنن میگن خوب چرا همونجا بهت آفر ندادن؟ و یا مثلا چرا توی 6 ماه اخیر یه مقاله چاپ نکردی؟ ( چرا که خودشون عادت دارن به چاپ هفتگی چرندیات در ژرنال های بدون referee. جالبه که این سوالا و این بازخواستا از طرف افرادی میشه که خودشون مدرکشونو از دانشگاه دولقوز آباد گرفتن.
    اگر هم که مدرکتونو از ایران گرفته باشید که دیگه یا باید از بالا سفارش دوقبضه داشته باشید، یا این در غیر اینصورت صرفا یه پوز خند بهتون تحویل میدن و حتی همون چرتو پرتا رو هم ازتون نمیپرسن،،،شایدم بگن برو با بزرگترت بیا.

نقل قول نوشته اصلی توسط rmath نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی و دانشگاه:لیسانس دانشگاه قم .فوق خواجه نصیر
    معدل لیسانس14:35 فوق18:10
    رشته:ریاضی محض گرایش نظریه گروه ها
    نمره زبان:تافل 101
    نمره gre: کوانتتیو:170 وربال:150 رایتینگ:3 سابجکت ندادم
    تعداد مقاله:2تا isi
    میخواستم ببینم به نظر دوستان شانس پذیرش با فاند از رنک زیر100 چقدر هست
    در ضمن یک سوالی داشتم:من شنیده ام(البته شنیده ام)که افرادی که از خارج فارق التحصیل میشوند را به سختی به عنوان هیئت علمی میگیرند میخواستم ببینم تا چه حد صحت دارد
    Quaecumque Vera

لیسانس برق الکترونیک گیلان بامعدل کمتر از 14

ارشد ریاضی محض علم و صنعت با معدل 15.5

برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا یا ارشد ریاضی چه دانشگاه های شانس گرفتن پذیرش دارم؟؟
    ویرایش توسط seyedabdolhami : November 21st, 2013 در ساعت 08:39 PM دلیل: کامل کردن

سلام،
    من اقتصاد خوندم و برای پذیرش، دوره های ریاضی مثل جبر خطی ، معادلات دیفرانسیل، آنالیزریاضی و ... برداشتم. در حین خوندن ریاضی خیلی به این رشته علاقه مند شدم.
    آیا این امکان هست که با لیسانس اقتصاد برای مستر ریاضی در us اقدام کرد؟ البته از ترم بعد همین درسا رو به صورت تک درس از شریف بر میدارم تا نمره رسمی داشته باشم.

من این سوالو جاهای دیگه هم پرسیدم کسی جواب نمیده که
    با معدل 15 کارشناسی ریاضی از دانشگاه تهران، توی چه حدود رنک دانشگاه ها میشه قبول شد ؟ طبیعتا مقاله و اینا هم ندارم دیگه
    ترجیحم بیشتر اروپا هست تا آمریکا و البته فول فاند چون پول مول ندارم بدم واسه دانشگاه و زندگی و اینا ! یا حدافل بذارن کارکنی خرجت دربیاد از همون اول !

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadosein72 نمایش پست ها
    من این سوالو جاهای دیگه هم پرسیدم کسی جواب نمیده که
    با معدل 15 کارشناسی ریاضی از دانشگاه تهران، توی چه حدود رنک دانشگاه ها میشه قبول شد ؟ طبیعتا مقاله و اینا هم ندارم دیگه
    ترجیحم بیشتر اروپا هست تا آمریکا و البته فول فاند چون پول مول ندارم بدم واسه دانشگاه و زندگی و اینا ! یا حدافل بذارن کارکنی خرجت دربیاد از همون اول !
    اگه فاند براتون مهمه بهتره که ارشد رو هم ایران بخونید و برای دکتری اقدام کنید اونور. یا نمرات زبان و جی آرای خیلی بالا هم داشته باشین شاید بتونین برای دکتری مستقیم اپلای کنید، به شرطی که با استادی در ارتباط باشین و حرفی برای گفتن داشته باشین یعنی در یک فیلد یه مقدار کار کرده باشین و....

1. دانشگاه آزاد گرگان( لیسانس) + رشته ریاضی کاربردی+ معدل 16.93 ----رتبه 3 از 96 نفر ورودی
    2. دانشگاه شیراز( فوق لیسانس) + رشته ریاضی کاربردی+ معدل 16.56----رتبه 2 از 11 نفر ورودی
    3. TOEFL: 66 (R:17 L: 13 S:17 W:19)
    4. (GRE (Verbal: 135/Quantitative: 158/Writing:2
    5. Journal papers:

• Journal of Advanced Research in Differential Equations (Scopus)
    • Journal of Mathematical Sciences: Advances and Applications ()
    • John Wiley & Sons, Mathematical Methods in the Applied Sciences (ISI)
    • Journal of Numerical Methods for Heat & Fluid Flow(ISI)
    • Journal of Nonlinear Sciences and Numerical Simulation (ISI)
    • International Journal of Applied Mathematical Research (ISI)
    • Journal Nonlinear Sciences and Numerical Simulation(ISI)
    • Journal of Applied Mathematical Modeling Elsevier(ISI)
    • Journal of Research and Reviews in Applied Sciences(Scopus)
    • Journal of Science and Engineering Investigations(Scopus)
    • Journal of Advances in Applied Sciences(Scopus)
    • Journal of Applied Mathematical Sciences(Scopus)
    • Alexandria Engineering Journal (ISI)

Conference;

• American Mathematical Society, Joint Mathematics Meetings in New Orleans, 2011;

• International Conference on Applied Analysis and Algebra, Istanbul, Turkey, 2011.

• 9th AIMS Conference on Dynamical Systems, Differential Equations and Applications, American Institute of Mathematical Sciences Orlando, USA, 2012.

• World Congress on Engineering, the 2011 International Conference of Applied and Engineering Mathematics, London, U.K., 2011.

• 23rd International conference of Jangjeon mathematical society, Korea, 2010.
    • 40'th Annual Iranian Mathematics Conference, Sharif University of Technology,(POSTER) 2009.
    • 4th Iranian Conference on Applied Mathematics (USB), 2010.

1. مقصد ایالات متحده- Spring 2015 یا Fall 2015
    2. رنک دانشگاه برام مهم نیست فقط فاند مهمه -
      خیلی خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام. اگه نمره ی تافلتون رو حداقل به 85 برسونید میتونید امیدوار به پذیرش و فاند باشید. در ضمن اگه کنفرانس های آمریکا رو شرکت کردین قید کنین وگرنه نمیشه بهش رفرنس داد. جدا از حداقل های لازم برای پذیرش، فراموش نکنید در رشته ی ریاضی فاند معمولا در غالب TAship هست، یعنی باید سر کلاس با دانشجو های native بتونید ارتباط برقرار کنید، بهشون درس بدین و به سوالاتشون پاسخ بدین. این اهمیت بالای زبان رو نشون میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidsharbati نمایش پست ها
    1. دانشگاه آزاد گرگان( لیسانس) + رشته ریاضی کاربردی+ معدل 16.93 ----رتبه 3 از 96 نفر ورودی
    2. دانشگاه شیراز( فوق لیسانس) + رشته ریاضی کاربردی+ معدل 16.56----رتبه 2 از 11 نفر ورودی
    3. TOEFL: 66 (R:17 L: 13 S:17 W:19)
    4. (GRE (Verbal: 135/Quantitative: 158/Writing:2
    5. Journal papers:

• Journal of Advanced Research in Differential Equations (Scopus)
    • Journal of Mathematical Sciences: Advances and Applications ()
    • John Wiley & Sons, Mathematical Methods in the Applied Sciences (ISI)
    • Journal of Numerical Methods for Heat & Fluid Flow(ISI)
    • Journal of Nonlinear Sciences and Numerical Simulation (ISI)
    • International Journal of Applied Mathematical Research (ISI)
    • Journal Nonlinear Sciences and Numerical Simulation(ISI)
    • Journal of Applied Mathematical Modeling Elsevier(ISI)
    • Journal of Research and Reviews in Applied Sciences(Scopus)
    • Journal of Science and Engineering Investigations(Scopus)
    • Journal of Advances in Applied Sciences(Scopus)
    • Journal of Applied Mathematical Sciences(Scopus)
    • Alexandria Engineering Journal (ISI)

Conference;

• American Mathematical Society, Joint Mathematics Meetings in New Orleans, 2011;

• International Conference on Applied Analysis and Algebra, Istanbul, Turkey, 2011.

• 9th AIMS Conference on Dynamical Systems, Differential Equations and Applications, American Institute of Mathematical Sciences Orlando, USA, 2012.

• World Congress on Engineering, the 2011 International Conference of Applied and Engineering Mathematics, London, U.K., 2011.

• 23rd International conference of Jangjeon mathematical society, Korea, 2010.
    • 40'th Annual Iranian Mathematics Conference, Sharif University of Technology,(POSTER) 2009.
    • 4th Iranian Conference on Applied Mathematics (USB), 2010.

1. مقصد ایالات متحده- Spring 2015 یا Fall 2015
    2. رنک دانشگاه برام مهم نیست فقط فاند مهمه -
      خیلی خیلی ممنون
    Quaecumque Vera

نقل قول نوشته اصلی توسط Mathemat نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من فارغ التحصیل فوق لیسانس ریاضی مالی از دانشگاه شیخ بهایی اصفهان با معدل 16.71هستم (لیسانس راهم از دانشگاه پیام نور اصفهان گرفتم) ولی قصدارم دوباره برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم. یه مقاله در کنفرانس بین المللی ریاضی داخلی دارم و در حال نوشتن دومی هستم که قصددارم در یک ژورنال ISI به چاپ برسانم. وضعیت زبانم خوب است و اساتیدم می گویند می توانم ایلتس 7 را بیاورم ودر حال حاضر در حال تدریس در دانشگاه آزاد وغیر انتفاعی هستم. من بیشتر قصد دارم برای کانادا و یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم ولی نمی دانم در بین کشورهای اروپایی کدامیک در رشته مالی قویتر هستند؟ خودم فکر می کنم آلمان وفرانسه بهتر هستند ولی خیلی نمی توانم تصمیم درست بگیرم؟ در ضمن اگر بخواهم برای آلمان یا فرانسه اقدام کنم یاد گرفتن زبان آلمانی یا فرانسوی میتونه یک پوئن مثبت در رزومه من باشد؟ دوستان لطفا مرا راهنمایی کنید
    چرا مستر وقتی شرایط دکتری را داری؟؟!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)