صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: The University of Nottingham

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : The University of Nottingham

سلام دوستان
    هزینه هر ترم مقطع دکتری در این دانشگاه چقده و هزینه خورد و خوراک و بیمه در هر ماه چقد میشه؟
    اگه کسی فول فاند 24000 پوند فاند داشته باشه یعنی چقد براش میمونه؟
    چقد کم میشه برا مالیات و شهریه؟
    ممنون
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

خوب به سلامتی ما را رجکت کردن! برای PHD مدیریت

سلام دوست عزیز. مگه تاریخ های اپلایش کی بوده آخه تو سایت که هنوز وقته؟ چطوری برای شما نتیجش اومده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    خوب به سلامتی ما را رجکت کردن! برای PHD مدیریت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

من معدلم 17.93 هست تو لیسانس، دوستان ب نظرت.ن چ قد شانس دارم برا ارشد رشته TESOL? بعد همه ی رشته ها برا فاند گرفتن بهتره ک با اساتید ارتباط برقرار بشه؟ چون من ندیدم برای رشته های ما ک حوزه ی آموزش زبان هست با استادا خیلی ارتباط برقرار کنن برا فاند. دوست دارم نظر شما رو بدونم کلا. اسکالرشیپ هایشون رو چک کردم برا ارشد تقریبا فول ندارن جز chevening ک اونم برا دولت هست و فوق العاده رقابتی. ب نظرتون شانسم برا اپلای و بعدش فاند فول چ قده؟

سلام دوستان. من برای MSc Biotechnology (Full time) به صورت Conditional پذیرفته شدم. شرطشون هم اینه که باید مدرک کارشناسی در زیست شناسی از دانشگاه شیراز را اثبات کنم. نوشتند
    Successful completion of your BSc Biology degree from Shiraz University confirming a minimum of 13/20 overall. Evidence of the award of your degree and final transcript required
    در حالیکه ریز نمرات را براشون آپلود کرده بودم. یعنی باور نکردند؟ معدلم 14.1 است. آیا شانس بورس دارم. حسابی گیج شدم که چگونه و از کجا برای ویزا اقدام کنم. کسی میتونه کمکم کنه؟ شنیدم شرکت هایی
    در تهران هستند که کارهای ویزا را بهشون میسپاری ولی پول زیادی میگیرند. من در شیراز زندگی میکنم و اگه کسی از دوستان قبلا در چنین موقیعتی بوده لطف کنه که به راهنمایی نیاز دارم. ممنون

سلام من میخواستم یه مطلب کامل واسه این دانشگاه بخونم که کلا همه چیشو توضیح بده ولی راستش به هیچ سایتی اعتماد ندارم
    یجورایی ترس دارم
    میخوام برم به یکی از دانشگاه های انگلستان بنظرتون ناتینگهامش خوبه؟
    این مطلبو خوندم یکم امیدوار شدم تایید میکنید؟
    http://miteu.ir/studying/university-of-nottingham/

Junior Member

دوستان کسی هست در مورد اسکولار شیپ دانشگاه ناتینگهام منو راهنمایی کنه، من تقریبا اوکی استاد برای پروپوزال رو دارم ولی اصلا نمیتونم هزینه کنم و در صورتی که هزینه ی زندگی و دانشگاه اوکی بشه میتونم در این دانشگاه ادمه تحصیل بدم. ممنون میشم اگر کسی در این مورد کمی توضیح بده.
    ویرایش توسط siah : October 20th, 2019 در ساعت 11:39 PM

Banned

کسی از این دانشگاه اطلاعاتی داره؟ حتما باید قبل اپلای استاد پیدا کنیم؟ چون موقع اپلای اسم سوپروایزر خواسته با پروپوزال

Junior Member

سلام دوستان ممکنه دانشگاه ناتینگهام امسال اسکارشیپ Faculty of Engineering Research Excellence PhD Scholarships رو اصلا باز نکنه، چون امروز برام این ایمیل اومد:
    Applications will open in January for our Vice-Chancellor’s Scholarship for Research Excellence (International), covering 100% of your tuition fees. This will be open to international students with an offer to start a full-time research degree at the University in October 2020. We’ll send you full details via email when applications open.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    دوستان کسی هست در مورد اسکولار شیپ دانشگاه ناتینگهام منو راهنمایی کنه، من تقریبا اوکی استاد برای پروپوزال رو دارم ولی اصلا نمیتونم هزینه کنم و در صورتی که هزینه ی زندگی و دانشگاه اوکی بشه میتونم در این دانشگاه ادمه تحصیل بدم. ممنون میشم اگر کسی در این مورد کمی توضیح بده.
    پیدا کردن بورسی که هم هزینه دانشگاه و هم زندگی رو بده خیلی خیلی سخته. تا پارسال یه اسکالرشیپ 25% تخفیف شهریه واسه ایرانی ها داشتند اما الان چک کردم ظاهرا کمی عوض شده و واسه ترکیه و خاورمیانه (شامل ایران) تخفیف شهریه گذاشتن. توی این لینک بگردین شاید تونستین چیزی پیدا کنین.
    https://www.nottingham.ac.uk/studywi...tion/iran.aspx

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234