صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: The University of Nottingham

Junior Member

پیش فرض پاسخ : (The University of Nottingham (http://www.nottingham.ac.uk

دوستان امسال کسی دانشجوی Nottingham هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : The University of Nottingham

یه سوالی دارم برام جالبه که چرا ناتینگهام تو این فروم طرفدار نداره.
    چرا؟
    با اینکه از دانشگاه هایی مثل وست مینستر رنکینگش خیییلی بالاتره و کلا جز 10 ، 12 تای برتره.
    جدی مشکلی داره مگه؟ یا برای اینکه بچه ها یا آکسفورد و کمبریج می خوان، یا می خوان تو لندن باشه برای همین مثلا وست مینستر رو در نظر می گیرن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط silber نمایش پست ها
    چرا؟
    با اینکه از دانشگاه هایی مثل وست مینستر رنکینگش خیییلی بالاتره و کلا جز 10 ، 12 تای برتره.
    جدی مشکلی داره مگه؟ یا برای اینکه بچه ها یا آکسفورد و کمبریج می خوان، یا می خوان تو لندن باشه برای همین مثلا وست مینستر رو در نظر می گیرن؟
    بله دلیل اصلیش در لندن نبودن هست چون خیلی ها به دنبال اومدن به لندن به هر قیمتی هستن و ترجیح میدن در لندن باشن تا اینکه در دانشگاه بهتری در یه شهر معمولی باشن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silber نمایش پست ها
    چرا؟
    بله درسته علتش اینه نه لندن نیست. و به نظر من نکته مثبتی از جهت شلوغی تمیزی و قیمت خوراک و حمل و نقل نسبت به لندن. من مهندسی میخونم ناتینگهتم و خیلی سطح اموزش بالایی داره و امسال تو رتبه بندی مهندسی 74 دنیا شد از بریستول و سا ثمتون بالا تر !!
    (http://www.timeshighereducation.co.u...neering-and-IT)

با سلام
    آقای silber من می خام تو یکی از دانشگاهای انگلیس برا فوق اپلای کنم . لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم . دانشگاه ناتینگهام بورس داره برا این رشته؟ اگه می شه یه توضیح کلی درباره پذیرش و فاند این رشته بده.
    با تشکر

Junior Member

سلام
    یه سوال داشتم:
    آیا این دانشگاه فاند یا ساپورت های مالی دیگه برای دانشجویان بین المللی ارائه میده ؟ من با یکی از اساتید این دانشگاه رشته برق مکاتبه داشتم و خیلی از رزومم خوشش اومده و همین طور گفتن که کارای من کاملا مطابق با تحقیقات ایشون هست و گفتن حتما اپلای کن و میتونی تو گروه من فعالیت کنی واسه مسترت و اگه به خوای بعد از اون برای دکترات. اما در مورد RA و TA گفتن که برای دانشجویان دکتراست .
    علاوه بر این میخواستم ببینم کسی میدونه که اصلا این در پولی که برای RA و TA داده میشه چه جوری هست و میتونه شهریه دانشگاه باهاش تامین بشه ؟
    و این که امکان پذیرش مستقیم برای دکترا تو این دانشگاه هست ؟
    به نظرتون میتونم از این استاد در مورد این مشکلات مالی حرف بزنم یا تاثیر بدی میزاره ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afaq نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم:
    آیا این دانشگاه فاند یا ساپورت های مالی دیگه برای دانشجویان بین المللی ارائه میده ؟ من با یکی از اساتید این دانشگاه رشته برق مکاتبه داشتم و خیلی از رزومم خوشش اومده و همین طور گفتن که کارای من کاملا مطابق با تحقیقات ایشون هست و گفتن حتما اپلای کن و میتونی تو گروه من فعالیت کنی واسه مسترت و اگه به خوای بعد از اون برای دکترات. اما در مورد RA و TA گفتن که برای دانشجویان دکتراست .
    علاوه بر این میخواستم ببینم کسی میدونه که اصلا این در پولی که برای RA و TA داده میشه چه جوری هست و میتونه شهریه دانشگاه باهاش تامین بشه ؟
    و این که امکان پذیرش مستقیم برای دکترا تو این دانشگاه هست ؟
    به نظرتون میتونم از این استاد در مورد این مشکلات مالی حرف بزنم یا تاثیر بدی میزاره ...
    براي مستر اگه معدل ليسانستون بالاي ١٦ باشه ، 25% بهتون تخفيف ميدن(taught cours) . اگه بخواين ريسرچ بخونين ي سري ديگه از بورسيه ها هست كه اگر مقاله يا كنفرانس يا ... نداريد به احتمال ٩٠٪ بهتون نميدن.
    پولي كه براي RA,TA داده ميشه معمولا هم هزينه دانشگاه رو ميده هم حقوق، اما معمولا بهتون افر هاي EU رو مدن نه ايترنشنال(8000£ در سال از جيب بايد بديد.
    كار درست اينه حتما براي مسايل مالي با استاد حرف بزنيد، راحتر ميتونيد بورسيه بگيريد.
    اگه دوست داريد اسم اون استاد بهم يگيد تا بهتون بگم از لحاظ فاند قدرتي داره يا خير. چون من خودم برق اين دانشگاه ميخونم.
    موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    The University Of Alabama

دوستان وقت بخیر.
    من با یکی از استادای بزینس اسکول صحبت کردم و بهم گفت که یه پروپزال برام بنویس و بقیش با من!!! برا گرفتن فاند باید اما او پروپزالو بنویسی. سوال اول اینکه برای پروپوزالها پروژه های خاصی دانشگاه پیشنهاد میده یا اینکه خودم باید یه چیزی بنویسم. سوال. دومم این بود که مثل اکثر دانشگاههای انگلیس ناتینگهم هم برا پی اچ دی کرس ارائه نمیده یا اینکه باید کرس پی اچ دی هم پاس کنیم؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

من یه مصاحبه با یکی از استادای روانشناسی ناتینگهام داشتم. استاد اوکی رو داد.
    برای کارشناسی ارشد اپلای می خوام بکنم.

فردای روز مصاحبه ایمیل داد و گفت من اپلای رو انجام بده و بهم بگو و به همکارم گفته م که ساپورتت می کنم.
    ولی نمی دونم ساپورتش به چه معناست و رو فاند هم تاثیری داره یا نه.

اگه کسی تجربه ی مشابهی داره پیام خصوصی بفرسته تا مشورت کنیم.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

سلام جناب AM12345
    من ارشد شریف هستم و برق هم می خونم معدلم کمی پایین هست 16.5 . به نظر شما شانس پذیرشم چقدر هست؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی خاصی وجود داره بفرمایید

ممنون
    محمد
    Mother is all Beauties

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین