صفحه 15 از 38 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 377

موضوع: اهمیت مقاله در برابر معدل

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

پیش فرض پاسخ : اهمیت مقاله در برابر معدل

متاسفانه رشته مدیریت با معدل بالا و مقاله هم شانس قبولی پایینه. چون این رشته تو آمریکا بسیار پر متقاضی است و در صورتی که پذیرش بدن هم شانس فاند گرفتن کمه. این رو از نتایج پذیرش می تونید ببینید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash270 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    معدل کارشناسی من در رشته مدیریت از ذانشگاه غیر انتفاعی15.23بودش.در فوق از دانشگاه آزاد 16.01 شد(رشته مدیریت گرایش بازرگانی داخلی)
    میخام بدونم با این معدلای پایین رو مقاله کار کنم یا رو زبان و GMAT یا همشون باهم.میخام دکترا با فاند پذیرش بگیرم(اروپا و امریکای شمالی) .واسه سال تحصیلی2014-2015(سال دیگه)میخام اپلای کنم
    یا اصن بیخیال شم و اپلای نکنم اگه شانسی نیست!؟
    ... Cathedrals in my heart

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    متاسفانه رشته مدیریت با معدل بالا و مقاله هم شانس قبولی پایینه. چون این رشته تو آمریکا بسیار پر متقاضی است و در صورتی که پذیرش بدن هم شانس فاند گرفتن کمه. این رو از نتایج پذیرش می تونید ببینید.
    ممنون دوست عزیز.در مورد اروپا هم همینطوره؟یا میشه به اروپا امید داشت؟

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    برای پذیرش گرفتن در دره دکترا بی‌ تردید اهمیت معدل از مقاله بیشتر است اما بعد از پایان تحصیل ، در هنگام جستجو برای یافتن شغل چه آکادمیک و چه در صنعت، فقط رزومه علمی‌ شماست که تعیین کنند‌ست و در آنجا نقش مقالات خود را مشاهده می‌کنید.
    سلام دوست عزیز

با توجه به موضوعی که مطرح کردید میشه دوستان دیگه و خودتون بفرمائید که با توجه به همین دیدگاه (اهمیت مقاله در برابر معدل) بعد از اتمام مستر اگر خواستیم وارد بازار کار بشیم کدوم اهمیت بیشتری داره ؟ من الان بی برو برگرد برای جبران معدل لیسانسم در مقطع فعلی تلاش خودم رامیکنم٬ اما میخوام بدونم تا چه حد باید روی مقاله دادن هم کار کنم . و کلا چه فاکتور های دیگه ای مد نظر کارفرمایان هست؟

البته منظورم از کار تدریس نیست. به صورت کلی عرض میکنم. (اگر تاپیک دیگری جداگانه در این مورد هست نیز لطفا راهنمایی بفرمائید)

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من دانشجوی کارشناسی ترم آخر استخراج از صنعتی اصفهان هستم.
    در حال حاضر 2 تا مقاله اکسپت شده در مکانیک سنگ دارم که یکیش آتور اول و اون یکی آتور سوم از چهار نفر هستم. روی 2 تا پروژه دیگه هم مربوط به مقاله اولی خودم دارم کار می کنم.
    زبان انگلیسیم IELTS 7.0 داشتم که انقضا شده و میتونم در صورت تمدیدش بین 7 تا حتی 8 بیارمش.
    زبان آلمانی هم دارم سطخ A2 رو تموم می کنم و وارد B1 می شم.
    منتها یه مشکل فوق العاده بزرگ دارم، اونم معدلمه که 12.6 هست.
    به نظر شما تا چه حد می تونم رو رزومه خودم حساب کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

با توجه به موضوعی که مطرح کردید میشه دوستان دیگه و خودتون بفرمائید که با توجه به همین دیدگاه (اهمیت مقاله در برابر معدل) بعد از اتمام مستر اگر خواستیم وارد بازار کار بشیم کدوم اهمیت بیشتری داره ؟ من الان بی برو برگرد برای جبران معدل لیسانسم در مقطع فعلی تلاش خودم رامیکنم٬ اما میخوام بدونم تا چه حد باید روی مقاله دادن هم کار کنم . و کلا چه فاکتور های دیگه ای مد نظر کارفرمایان هست؟

البته منظورم از کار تدریس نیست. به صورت کلی عرض میکنم. (اگر تاپیک دیگری جداگانه در این مورد هست نیز لطفا راهنمایی بفرمائید)
    اگر وارد کارهای آکادمیک و پژوهشی نمیخواهید بشوید نه معدل و نه مقاله مهم نیست. اسکیل ست مورد نیاز بیزینس یا صنعت موردنظرتون خیلی مهمتره (البته به رشته تون بستگی داره).

با سلام خدمت همه ی دوستان من معادل لیسانسم ۱۷۰۵ هست و فوق هم ۱۸ معدل مینیمم دیپارتمان رو بی پلاس زدن واسطه خارج می خواستم واسه کانادا و استرالیا و اروپا اقدام کنم مخصوصا کانادا می خواستم ببینیم ایا با توجه به اینکه معلم تاپ نیست شما صلاح می دونید که جی از ای بدم چون نمره ی خیلی خوب در حد ۱۶۰۰ 1700 می توانم بگیریم از نظر رزومه ۱۵ مقاله کنفرانس و ۵ ای اس ای که رنک ۱ تا ۵ جرنال رشته هست رو دارم و ۱۵ کنفرانس بین المللی که ۵ کتابی تالیف شده دارم از نظر رزومه یه سر و گردن از همه در رشته ی خودم جلو ترم رکامندیشن قوی هم دارم و سابقه کار در حد ۴ سال اما این معدل منو یکم نگران کرده ایا جی ار ای بالا معدل منو جبران می کنه تافل هم ۱۱۲ ای بی تی

سلام، با معدل 15.5 مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اصلا امیدی هست برای فاند گرفتن تو کانادا یا استرالیا؟ با نمره ی IELTS خوب!

ممنون میشم کمکم بکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    سلام، با معدل 15.5 مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اصلا امیدی هست برای فاند گرفتن تو کانادا یا استرالیا؟ با نمره ی IELTS خوب!

ممنون میشم کمکم بکنید
    با سلام
    بله دوست عزیز
    خیلی راه ها هست که معدل را بشه جبران کرد در ضمن معدل شما خوب نیست اما بد هم نیست! شرایط خیلی از دانشگاه ها را دارید! فقط می ماند زمان و کارهای پژوهشی که اگر از الان هم شروع کنید مشکلی ندارد.
    Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

میشه کمی راهنماییم بکنید؟ برام فرقی نمیکنه که دکتری قبول بکنند یا ارشد. اما اینو مطمئنم که اگر ارشدم پولی برم می تونم برای دکتری فاند بگیرم.(البته اگر هزینه ی ارشدش خیلی زیاد نشه)
    این که شما میگی خیلی از دانشگاه ها حتما در پیتن دیگه؛ درسته؟ اگر امکانش براتون هست برام کمی توضیح بدید که اصلا از کجا باید شروع بکنم. یعنی هر راهی هست که می تونم برم اونور، به خصوص راهی که بتونم قاند بگیرم، رو بهم معرفی بکنید.

اصلا کدوم کشور برای گرفتن اقامت بعد از تحصیل راحت تره؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    میشه کمی راهنماییم بکنید؟ برام فرقی نمیکنه که دکتری قبول بکنند یا ارشد. اما اینو مطمئنم که اگر ارشدم پولی برم می تونم برای دکتری فاند بگیرم.(البته اگر هزینه ی ارشدش خیلی زیاد نشه)
    این که شما میگی خیلی از دانشگاه ها حتما در پیتن دیگه؛ درسته؟ اگر امکانش براتون هست برام کمی توضیح بدید که اصلا از کجا باید شروع بکنم. یعنی هر راهی هست که می تونم برم اونور، به خصوص راهی که بتونم قاند بگیرم، رو بهم معرفی بکنید.

اصلا کدوم کشور برای گرفتن اقامت بعد از تحصیل راحت تره؟

ممنون
    دوست عزیز سوال شما مربوط به تاپیک نیست. اما طوری جواب می دهم به تاپیک هم مربوط بشه.
    اول از همه باید کشور و دانشگاه خود را مشخص کنید (چند دانشگاه مثلا حدود 5 یا 10 تا). و به همان اندازه تلاش کنید! (یعنی رزومه خود را قوی کنید)
    رزومه شامل معدل نمره زبان و کارهای پژوهشی می شود.
    در ضمن دوست عزیز اگر آمریکا مد نظر هست نمره GRE هم در رزومه نقش بسزایی دارد.
    در برخی موارد مقاله و زبان می توانند پایین بودن معدل را جبران کند!
    بطور واضح بگم مقاله به استاد می فهماند شما در اون زمینه کاری دانش دارید! و اینکه چقدر دانش دارید هم نوع مقاله و نوع ژورنال بیان می کند.
    همچنین مرتبط بودن موضوع مقاله با موضوع در نظر گرفته شده Thesis و زمینه کاری استاد و فاند تعریف شده در دانشگاه از مهمترین نکات بورس و اپلای است.
    Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)