صفحه 2 از 38 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 377

موضوع: اهمیت مقاله در برابر معدل

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : معدل مهمتره یا مقاله؟

البته اگه براي مستر دوباره بخوان اپلاي كنن كه اين كار رو من ديدم خيلي ها مي كنن خيلي كارشون راحتتره ... خوبي هاي خودش رو هم داره .. اگه حاضر باشن يه سال دو سال ديگه وقت بذارن ...

اما براي Phd اپلاي كردن حرف mahin هم درسته ... شما براي اينكه GRE رو يه بار فرصت دارين بهتره بيشتر روي اون فوكس كنين .. براي مقاله در اووردن از تز بيشتر وقت هست !

Senior Member

همه قسمتهای application مهمند تا اونجا که در توانتون هست سعی کنید اون قسمتهایی رو که امکانش هست در application بهتر کنید.

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

دوستای عزیز ممنون از راهنماییتون
    ولی یه سوال:
    تو جوابا گفتین که GRE رو یه بار میشه امتحان داد. واقعا اینطوره؟
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط zari
    دوستای عزیز ممنون از راهنماییتون
    ولی یه سوال:
    تو جوابا گفتین که GRE رو یه بار میشه امتحان داد. واقعا اینطوره؟
    GRE توی ایران ، دوبار برگزار می شه .. آبان و اسفند ...
    اگه بخواین به deadline ها برسین باید روی آبان اولین و آخرین سرمایه گذاری تون رو کنین .. مگه اینکه برای سال های آینده بخواین کار کنین که اسفند هم به دردتون می خوره ... البته خارج از ایران هم می تونین GRE بدین ... اونجا بیشتر برگزار می شه ...
    بستگی به رشتتون هم داره ... شاید هم باید GRE General بدین و هم GRE Subject !! ...
    شایدم اصلآ لازم نباشه که GRE بدین ..
    اطلاعاتتون رو توی این زمینه کامل کنین ...

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zari
    سلام
    من میخوام از چند ماه دیگه شروع به اپلای کنم، و ترجیحا برای دانشگاه های آمریکا
    به نظر شما معدل مهمتره یا مقاله؟
    معدل لیسانس و ارشد من هر دو حدود 17 هست، ولی تا حالا مقاله ژورنال ندارم. فقط 2-3 تا مقاله توی کنگره های داخلی دارم.
    سلام
    اينجوري كه از بچه هاي قبلي ديدم بعضي از استادا رو نمره درس هاي مربوط به زمينه كاريشون+ موضوع پروژه فوق تاكيد دارن. بعضي ها هم خيلي براشون مهمه كه دانشجويي داشته باشن كه رو زمينه كاريه الانشون مقاله داره و قبلا كار كرده. شما اگه از تزت مقاله آماده داري حداقل براي رزومه ات اونها در ژورنالي سابميت كني خوب ميشه.

saeede83
    Guest

برای کسانی که فوق دارن مقاله لازمه، از دوستان من حتی با معدل های عالی بدون مقاله نتونستن پذیرش های خوبی بگیرن اما کسانی که از لیسانس apply می کنن ازشون انتظار مقاله نمی ره اما اگه داشته باشن خیلی کمک می کنه.
    به نظر من معدل 16 با یک مقاله کنفرانس از لیسانس به PhD شانسش بیشتر از معدل 17 هست.

To get a PhD admission, both paper and good GPA are required. However, for the MS admission , the good GPA would suffice . On the other hand, if you want to have a financial support from a top-ranked university in the US, you also need to work on your GRE.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

شما باید مخ استادو بزنی و از هر راهی و این مهمترین چیزه:

حداقل نمره زبان و معدل رو هم داشته باشید

معدل مهمتره
    مقاله وقتی بدرد میخوره که به کار استاده نزدیک باشه

ولی به طور کلی برای دانشگاههای کشورهای انگلیسی زبان(انگلیس استرالیا امریکا)شما 100 مدرک زبان شرط لازمه
    بعد از اون دانشگاههای تاپ هم معدل بالا شرط لازمه یا شرط تعیین کنندس مثلا UBC برای مواد گفته بود بالای 17 اپلای کنه حالا شاید قبول شه :'(

مقاله در حد کمک است و شرط لازم یا کافی نیست و از نظر اهمیت بعد از زبان و معدله

تو ایران استادها بخاطر افزایش امتیاز و پولی که از مقاله میگیرن (حدود 1 میلیون) سعی میکنن دنشجو رو تشویق به مقاله دادن کنن و ...

معدل خیلی مهمه حتی بخاطر چند دهم معدل ممکنه شما قبولشین و دیگری رد شه
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

می بخشید شمامطمئن هستین که استدا بابت هر مقاله 1 میلیون میگیرن؟ هر ژرنالی که باشه؟ بابت کنفرانسها چقدر می گیرن؟ (رس دانشجو رو می گیرن. پول هم میگیرن . پدر دانشجو رو در میارن تازه تو سرش هم می زنن .
    (گوشت قربونی چیه دیگه)
    جالبه

دوستان می شه لطف کنن بین نمره (های) زبان عالی و مقاله هم نظراتشون رو بگن؟ منظورم اینه که...

1. نمره زبان متوسط (در حد می نی مم دانشگاه) + یک مقاله در ژورنال خارجی
    یا
    2. تنها نمره (های) زبان عالی

لطف کنید نظرات ارزشمند خودتون رو برای هر دو مقطع مستر و پی اچ دی بفرمائید.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)