صفحه 27 از 38 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 377

موضوع: اهمیت مقاله در برابر معدل

پیش فرض پاسخ : اهمیت مقاله در برابر معدل

سلام
    من 8 تا مقاله برای ژورنال های مرتبط با رشتم که روابط بین الملل هست رو سابمیت کردم الان 3تاش ریجکت شده با اینکه استادام کف کرده بودن که مقالاتم خوبن حالا مونده 5 تاشون که راستش بدجور نگرانم که اوناهم به همین سرنوشت دچار بشن تازه میگن اگر اکسپت بشن بیش از 1 سال طول میکشه توی رشته من خیلی تعداد ژورنالها و همینطور ایمپکتشون کمه از 0/053 هست تا 3/84 حالا یکی بهم گفته که برام از ژورنال های معتبر ای اس ای چاپ سه ماهه میگیره و میگه این ژورنالها معتبرن ولی ایمپکت ندارن و در ازای چاپشونم باید پول بدم و مورد تایید وزارت علوم و کل دنیاس فقط بدون ایمپکته و باید هزینه چاپ رو هم خودم بدم.
    من این مقالات رو برای بورس لازم دارم ولی اینچوری داغون شدم.
    معدلم تو لیسانس 15.57 دو ترم آخر 17 و ارشد 17.30 دو ترم آخر 18 و پایان نامه داره یک ماهه به کتاب تبدیل میشه که 20 شدم و استادم میگه تو 13 سال تدریسش تو چندتا دانشگاه از سراسری تا آزاد این بهترین پایان نامه تو سابقه 13 سال تدریسشه.
    لطفا بگید چیکار کنم؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadp1984 نمایش پست ها
    سلام
    من 8 تا مقاله برای ژورنال های مرتبط با رشتم که روابط بین الملل هست رو سابمیت کردم الان 3تاش ریجکت شده با اینکه استادام کف کرده بودن که مقالاتم خوبن حالا مونده 5 تاشون که راستش بدجور نگرانم که اوناهم به همین سرنوشت دچار بشن تازه میگن اگر اکسپت بشن بیش از 1 سال طول میکشه توی رشته من خیلی تعداد ژورنالها و همینطور ایمپکتشون کمه از 0/053 هست تا 3/84 حالا یکی بهم گفته که برام از ژورنال های معتبر ای اس ای چاپ سه ماهه میگیره و میگه این ژورنالها معتبرن ولی ایمپکت ندارن و در ازای چاپشونم باید پول بدم و مورد تایید وزارت علوم و کل دنیاس فقط بدون ایمپکته و باید هزینه چاپ رو هم خودم بدم.
    معدلم تو لیسانس 15.57 دو ترم آخر 17 و ارشد 17.30 دو ترم آخر 18 و پایان نامه داره یک ماهه به کتاب تبدیل میشه که 20 شدم و استادم میگه تو 13 سال تدریسش تو چندتا دانشگاه از سراسری تا آزاد این بهترین پایان نامه تو سابقه 13 سال تدریسشه.
    لطفا بگید چیکار کنم؟
    ممنونم
    سلام
    دوست عزیز شما با این معدلای خوب و به ادعای خودتون پایان نامه ی عالی آیا حاضرید سطح خودتون رو اینقدر پایین بیارید که مقالاتتون رو بدید یه نفر دیگه که اون آدم به ازای دریافت پول مقالات خودتون رو چاپ کنه؟! در ضمن این عباراتی که از اون شخص نقل قول کردید دروغ محضه. ژورنال معتبر ISI بدون ایمپکت وجود خارجی نداره. اگه ژورنالی در موسسه Thomson Reuters به تایید برسه ISI محسوب میشه و دارای ایمپکت خواهد بود. بماند که ژورنال های دارای ایمپکتی هم هستند که چندان معتبر محسوب نمیشن...

در نهایت ده ها ژورنال Open Access در دنیا وجود داره که شما میتونید خودتون با پرداخت پول و یا حتی برای بعضی از ژورنال ها بصورت مجانی مقالتونو بفرستید و نیازی نیست به اینجور کلاه بردارها میدون بدید. فارغ از پولی که از دست میدید به نظر من با این کار وجهه و جایگاه علمی خودتون رو از دست میدید. تصمیم با شما...
    موفق باشید

Junior Member

سلام.

من معدل دوره کارشناسی و ارشدم (هر دو دولتی شهرستان و تهران) در رشته مهندسی عمران 15.6 و 16.6 هستش و از سه سال پیش در فکر تغییر گرایش در دکتری به مهندسی محیط زیست و یا مهندسی شیمی هستم. در این راستا در سه سال گذشته تونستم 5 مقاله ISI در ژورنالهای مهم ازویر و نیز یک فصل کتاب لاتین همگی مرتبط با مهندسی محیط زیست و مهندسی شیمی به چاپ برسونم (یکی نفر اول و بقیه حزء چهار نفر اول) . سوالم اینه که معدل و تعداد مقالاتم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا و کانادا چطوره؟ آیا این تغییر رشته مشکل ساز نیست؟

ممنونم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Roadstone نمایش پست ها
    سلام.

من معدل دوره کارشناسی و ارشدم (هر دو دولتی شهرستان و تهران) در رشته مهندسی عمران 15.6 و 16.6 هستش و از سه سال پیش در فکر تغییر گرایش در دکتری به مهندسی محیط زیست و یا مهندسی شیمی هستم. در این راستا در سه سال گذشته تونستم 5 مقاله ISI در ژورنالهای مهم ازویر و نیز یک فصل کتاب لاتین همگی مرتبط با مهندسی محیط زیست و مهندسی شیمی به چاپ برسونم (یکی نفر اول و بقیه حزء چهار نفر اول) . سوالم اینه که معدل و تعداد مقالاتم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا و کانادا چطوره؟ آیا این تغییر رشته مشکل ساز نیست؟

ممنونم
    مقاله & معدل شما قابل قبوله، با یک نمره زبان تاثیر مقاله شما بیشتر خواهد شد. چرا که مینیمم های زبان را بیارید، با معدل شما و مقاله هایی که کار کردید، انشالله نتیجه خوبی میگیرین
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام.

ممنونم
    دوست من،
    تغییر رشته همیشه سوال برانگیز هست. به نظر من از لحاظ مقاله رزومه ی شما بقدر کافی غنی هست و می توانید به سایر فاکتورها فکر کنید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    مقاله & معدل شما قابل قبوله، با یک نمره زبان تاثیر مقاله شما بیشتر خواهد شد. چرا که مینیمم های زبان را بیارید، با معدل شما و مقاله هایی که کار کردید، انشالله نتیجه خوبی میگیرین
    با سلام مجدد.

ممنونم از توجه شما. نمره ایلتس من در اورال 7 و در تمامی بخشها نیز 7 شده است. نمره جی آر ای هم در وریال 142 در کوانت 161 و در رایتینگ 2.5. البته خیلی از نمره از چی ار ای متعجب شدم. مخصوصا رایتینگ جون در ایلتس 7 شدم. به نظرتون با توجه به مقالات بالا و با این نمره زبان اوضاعم چطوره؟

یک دنیا تشکر

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

با سلام مجدد.

ممنونم از توجه شما. نمره ایلتس من در اورال 7 و در تمامی بخشها نیز 7 شده است. نمره جی آر ای هم در وریال 142 در کوانت 161 و در رایتینگ 2.5. البته خیلی از نمره از چی ار ای متعجب شدم. مخصوصا رایتینگ جون در ایلتس 7 شدم. به نظرتون با توجه به مقالات بالا و با این نمره زبان اوضاعم چطوره؟

یک دنیا تشکر
    دوست من،
    به نظرم اگر قرار است وقت بگذارید برای جی آر ای وقت بگذارید معقولتر هست تا ژورنال های بیشتر. ضمنا یک نکته ی مهم که هم کلا و هم بخصوص در مورد شما می تواند کارساز باشد تماس با استاد است، آنرا فراموش نکنید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من،
    به نظرم اگر قرار است وقت بگذارید برای جی آر ای وقت بگذارید معقولتر هست تا ژورنال های بیشتر. ضمنا یک نکته ی مهم که هم کلا و هم بخصوص در مورد شما می تواند کارساز باشد تماس با استاد است، آنرا فراموش نکنید.
    سلام و تشکر بی پایان

مطمئنا" دوستان دبگر هم با این مشکل روبرو اند که متاسفانه اساتید پاسخگو نیستند. حتی زمانی که علاقمندیهای مشترک زیادی هست باز هم بی تفاوت هستند. از مسئولین تحصیلات تکمیلی که پرسیدم میگن که نیازی به تماس با اساتید نیست (کانادا و آمریکا) ولی نمیدونم بدون تماس با استاد اپلای موفق آمیز با خیر؟ . در برخی از دانشگاه ها مخصوصا استرالیا مدرک تماس با استاد جزء مراحل اصلی است و در اونجا هم اساتید پاسخ نمیدند.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام و تشکر بی پایان

مطمئنا" دوستان دبگر هم با این مشکل روبرو اند که متاسفانه اساتید پاسخگو نیستند. حتی زمانی که علاقمندیهای مشترک زیادی هست باز هم بی تفاوت هستند. از مسئولین تحصیلات تکمیلی که پرسیدم میگن که نیازی به تماس با اساتید نیست (کانادا و آمریکا) ولی نمیدونم بدون تماس با استاد اپلای موفق آمیز با خیر؟ . در برخی از دانشگاه ها مخصوصا استرالیا مدرک تماس با استاد جزء مراحل اصلی است و در اونجا هم اساتید پاسخ نمیدند.
    بله ممکنه
    خیلیا بی تماس با اساتید اقدام میکنن
    شما اپلای کنید جایی را که فکر میکنید شانس بالایی دارید.
    بنظرم استادی که میدونه زمان اپلای مطمئنا آدمایه زیادی اپلای خواهند کرد و قطعا ی نفرشون به زمینه کاریش خواهد خورد دلیلی نمیبینه که بشینه به ایمیل جواب بده. تازه جواب هم بده تضمینی نیست طرف اپلای کنه
    پس نتیجه اینه که اگه پاسخی نمیگیرین دلیل بر این نیست که آن دانشگاه جایی برای شما نداره
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadp1984 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا بگید چیکار کنم؟
    ممنونم
    سلام
    گول این کلاه بردارها رو نخورید. اینا عنوان ژورنال رو براتون ایمیل میکنند و بعد که اون عنوان را سرچ کنید میبینید تقلبیه. یعنی دقیقا همون عنوان در سایت دیگه ای با همان شکل و ظاهر عنوان ژورنال اصلی نشون داده میشه که کاملا تقلبیه. به عبارت دیگه شما هم پولتونو و هم مقالتونو دور ریختین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)