صفحه 31 از 38 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 377

موضوع: اهمیت مقاله در برابر معدل

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

پیش فرض پاسخ : اهمیت مقاله در برابر معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط ZyM نمایش پست ها
    سلام
    من معدل کارشناسی 16.62 از یکی از دانشگاه های دولتی دارم و رتبه تک رقمی کنکور ارشد رو در رشته ام کسب کردم و الان در دانشگاه تهران مقطع ارشد مشغول هستم و معدلم تا الان در ترم سوم 17.5 می باشد.
    موضوع پایان نامه ام طوری هست که می شه در یکی از ژوزنالهای ایمپک بالا مقاله ISIبدم و الان درگیر پایان نامه هستم و زبانم متوسط می باشد و قصد دارم بعد از ارشدم بکوب زبان برای تافل بخونم و نمره بالای 100 بگیرم به نظر شما آیا من می توانم بورسیه کامل از یکی از دانشگاه های آمریکا بگیرم؟؟؟
    به نظر شما چکار کنم که به هدفم فاند کامل هست برسم... راهنمایی کنید ممنون می شوم.
    شرايط شما براي هدفتون خيلي خوبه. تمام تلاشتون رو بكنيد كه مقاله تون رو هر چه زودتر سابميت كنيد كه تا قبل از زماني كه قصد اپلاي دارين پابليش شده باشه.
    تافل و GRE رو هم هر چه بالاتر بيارين بهتره. به راحتي از يك دانشگاه خوب امريكا فاند كامل ميگيرين.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member

سلام میخواستم بدونم در پذیرش ارشد مقاله تاثیر زیادی داره یا نه چون من معدل کارشناسیم زیر 15 هست و دارم تو یه مقاله کمک میکنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_2224 نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم در پذیرش ارشد مقاله تاثیر زیادی داره یا نه چون من معدل کارشناسیم زیر 15 هست و دارم تو یه مقاله کمک میکنم ؟
    برای پذیرش در مقطع ارشد تاثیر زیادی نداره ولی برای دکترا خیلی موثره

Junior Member

سلام
    من دانشجوی کارشناسی ریاضی هستم با معدل 15.62 از یکی از دانشگاه های دولتی و قصد دارم کنکور سراسری بدهم و رتبه تک رقمی بیارم اما چون یک بار از سهمیه روزانه استفاده کردم میگن در صورت قبولی در دانشگاه تهران باید سالی 12 میلیون و هر سال 10% افزایش می یابد. اما من همچنان به آرزویم تحصیل در داروسازی علاقه دارم لازم به ذکر است که من زبانم عالی می باشد و قصد دارم تخصصم را در آمریکا بخوانم اما هزینه ای که باید بپردازم برایم زیاد است. لازم به ذکر است که در دوران کارشناسی هم تدریس می کردم. لطفا راهنمایی کنید ممنون می شوم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hannan3992 نمایش پست ها
    برای پذیرش در مقطع ارشد تاثیر زیادی نداره ولی برای دکترا خیلی موثره
    من هم موافقم و البته زبان هم نقش مهمی رو داره دوست عزیز

Junior Member

سلام
    دوستان در کشورهای اروپایی مثل آلمان، برای کسی که میخواد در مقطع دکترا تحصیل کنه، معدل کارشناسی مهمتره هس یا ارشد؟ البته با داشتن چندتا مقاله... رشته م فیزیکه
    مرسی از پاسختون

Junior Member

سلام دوستتان.وقتتون بخیر.من معدل کارشناسیم16.5بوده اما ارشد به خواطر پاره ای مشکلات زندگی ترم یک موقع پایان ترم گرفتار شدم و همه درسامو افتادم و مشروط شدم و در کل معدل ارشدم 15 شده.5مقاله خارجی دارم و یه دسنگاه ساختم وثبت اختراع کردم.ایا امیدی ست بتونم برم امریکا فاند بگیرم؟اگر به خاطر معدلم امکان داره به مشکل بخورم باید چه کارهایی برای تقویت شرایطم بکنم؟لطفا با راهنماییای ارزندتون بهم امید بدید.سپاسگذارم

Junior Member

سلام. برای دوست خوبمون basu65
    همونطور که خودتون گفتین، معدل کارشناسی نسبت به ارشد خوبه. تا اون جایی که من میدونم برای بالا بردن امتیاز و پوشش دادن به این موضوع، باید نمره زبان (تافل) و همچنین GRE خوبی به‌دست بیارین.

نقل قول نوشته اصلی توسط avanaz نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در کشورهای اروپایی مثل آلمان، برای کسی که میخواد در مقطع دکترا تحصیل کنه، معدل کارشناسی مهمتره هس یا ارشد؟ البته با داشتن چندتا مقاله... رشته م فیزیکه
    مرسی از پاسختون
    سلام

فقط مقاله. تو آلمان برای دوره دکترا اصلا به معدل اهمیت نمیدهند. شما فقط سعی کنید مقالاتی بنویسید که نزدیک به پوزیشنی باشد که برای آن اپلای میکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط basu65 نمایش پست ها
    سلام دوستتان.وقتتون بخیر.من معدل کارشناسیم16.5بوده اما ارشد به خواطر پاره ای مشکلات زندگی ترم یک موقع پایان ترم گرفتار شدم و همه درسامو افتادم و مشروط شدم و در کل معدل ارشدم 15 شده.5مقاله خارجی دارم و یه دسنگاه ساختم وثبت اختراع کردم.ایا امیدی ست بتونم برم امریکا فاند بگیرم؟اگر به خاطر معدلم امکان داره به مشکل بخورم باید چه کارهایی برای تقویت شرایطم بکنم؟لطفا با راهنماییای ارزندتون بهم امید بدید.سپاسگذارم
    دوست گرامی معدل ارشدتون کمه و قطعا یه سری از دانشگاه ها را از دست میدهید. اما مقالاتتون میتونه شما را نجات بده به شرطی که نفر اول یا دوم بوده و اینکه برآمده از کارهای خودتان باشد و البته در یک راستا کار کرده باشید و اصطلاحا سرگیجه علمی نگرفته باشید. به نظرم سعی کنید با نمره زبان و GRE جبرانش کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)