صفحه 35 از 38 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 377

موضوع: اهمیت مقاله در برابر معدل

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

پیش فرض پاسخ : اهمیت مقاله در برابر معدل

دوستان سلام، من 3 تا مقاله دادم که یک زورنال بسیار معتبر بوده و 2 تای دیگه کنفرانس بین المللی، توی مقاله ژورنالم اسامی 2 استاد راهنمای خودم رو طبق روال دانشگاه و بدون اینکه اون بزرگواران کاری انجام داده باشند مجبور شدم اول بنویسم و اسم خودم رو سوم نوشتم میخواستم ببینم که در بررسی اپلیکیشن من مسیولین ادمیشن این مطلب رو متوجه میشوند یا خیر من بعنوان نفر سوم در نظر گرفته میشم؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها
    دوستان سلام، من 3 تا مقاله دادم که یک زورنال بسیار معتبر بوده و 2 تای دیگه کنفرانس بین المللی، توی مقاله ژورنالم اسامی 2 استاد راهنمای خودم رو طبق روال دانشگاه و بدون اینکه اون بزرگواران کاری انجام داده باشند مجبور شدم اول بنویسم و اسم خودم رو سوم نوشتم میخواستم ببینم که در بررسی اپلیکیشن من مسیولین ادمیشن این مطلب رو متوجه میشوند یا خیر من بعنوان نفر سوم در نظر گرفته میشم؟
    زیاد نگران نباشید. هر چند کاش اسم اول میبودید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Karl نمایش پست ها
    سلام دوستان .من دانشگاه دولتی خوندم ومعدلم کارشناسیم 16.11 وایلتس 7 میخوام که درحال خوندنشم ویه پروژه که مربوط به رشتم دارم که ترم اخرم انجام دادمش ومیخوام واسه کانادا اپلای دانشگاهای زیاد تاپم نمیخوام اپلای کنم .البته مقاله ای ندارم .آیا شانس پذیرش پایین است چون مقاله ای نیست؟؟
    از کسی که کارشناسی گرفته انتظار مقاله نیست به اون صورت. انتظار مقاله بیشتر از فارغ التحصیلان ارشد یا دکتری است. پس فکرتون را مشغول این قضیه نکنین

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان، به نظرتون با معدل کارشناسی ۱۳و ارشد ۱۵ولی با داشتن مقاله های مرتبط، میشه به آلمان یا کلا اروپا امید داشت؟ ممنون میشم جواب بدین، پذیرش دکترا با فاند منظورم بود،
    همیشه امید داشته باشین. افراد با شرایط بدتر از شما هم بوده که موفق به اخذ پذیرش شدند

Junior Member

سلام. مدل کارشناسی و ارشد من 17.5 هست و 5 تا مقاله کنفرانسی داخلی دارم. به نظرتان برای گرفتن فاند در دکترا، بهتره روی تهیه مقاله کنفرانسی خارجی کار کنم یا بالا بردن نمره زبان که الان حدود 85 تافل هست؟
    و اگر برای نوشتن مقاله کنفرانسی خارجی ، اطلاعاتی دارید، من را راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز خواهش می کنم بمن جوابی بدهید
    برای چاپ ای اس ای شخصی که فوق لیسانس داره حتما باید اسم یک دکترا یا استاد دانشگاه بعنوان همکار ذکر بشه ؟؟؟ نمیشه شخصی که فوق لیسانس داره خودش تنهایی مقاله رو ببفرسته ؟؟؟ اونا قبول می کنند ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial and Systems Engineering‏

سلام
    نه هیچ الزامی بر اینکه یک دکترا یا استاد باشه، نیست
    من خودم دوران ارشد یک مقاله برای ژورنالی در اشپرینگر فرستادم و پذیرش شد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط samira6666 نمایش پست ها
    برای چاپ ای اس ای شخصی که فوق لیسانس داره حتما باید اسم یک دکترا یا استاد دانشگاه بعنوان همکار ذکر بشه ؟؟؟ نمیشه شخصی که فوق لیسانس داره خودش تنهایی مقاله رو ببفرسته ؟؟؟ اونا قبول می کنند ؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fireflower نمایش پست ها
    سلام. مدل کارشناسی و ارشد من 17.5 هست و 5 تا مقاله کنفرانسی داخلی دارم. به نظرتان برای گرفتن فاند در دکترا، بهتره روی تهیه مقاله کنفرانسی خارجی کار کنم یا بالا بردن نمره زبان که الان حدود 85 تافل هست؟
    و اگر برای نوشتن مقاله کنفرانسی خارجی ، اطلاعاتی دارید، من را راهنمایی کنید.

دوست من،
    اگر مقدور هست برایتان مقاله ژورنال بنویسید، مقالات کنفرانسی داخلی یا خارجی تاثیر عمده ندارند.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط samira6666 نمایش پست ها
    همانطور که دوستمان گفتند هیچ الزام و اجباری وجود ندارد مگر اینکه مقاله مستخرج از پایان نامه شما باشد.
    به طور کلی توصیه می شود نام استاد را بیاورید، ضرری ندارد و می تواند در حالاتی مفید باشد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

با سلام و خسته نباشید
    بودن و نبودن استاد در مقالات خارجی بستگی به خودتون داره و میتونید براساس فعالیتی که اساتید داشتن عمل کنید و اسم اونا رو قرار بدید، اما در ژورنالهای داخلی بعضی دانشگاها واسه مصاحبه دکترا مقالاتی رو تایید میکنند که مستخرج از کار پایان نامه باشه و اسامی اساتید راهنما و مشاور در اون ذکر شده باشه. روال عمومی مقالات هم تا جایی که میدونم به این شکله اسم دانشجو اول هستش و اسم استاد راهنمای اول بعنوان نویسنده دوم و نویسنده مسئول قرار میگیره.این نکته هم ذکر کنم دوستی داشتم که ی قطار اسم تو گروه پایان نامش بود ولی باتوجه به اینکه هیچکدوم از اساتید در کار پایان نامه کمکش نکردن فقط اسم خودشو زد و فرستاد ی ژورنال معتبر خارجی و پذیرش گرفت،یکی از استادا به اون ژورنال شاکی شد و کاری هم از پیش نبرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)