صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 2829303132333435363738
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 377 , از مجموع 377

موضوع: اهمیت مقاله در برابر معدل

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : اهمیت مقاله در برابر معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط agriboy نمایش پست ها
    سلام دوستان رشته من مهندسی آب (گرایش کشاورزی) هست معدل لیسانسم 15.87 دانشگاه دولتی شهرستان و ارشدم (با پایان نامه) 17.2 دانشگاه تهران. خواستم ببینم مقالات داخلی تاثیر گذار هستن تو پذیرش ؟
    من 3 تا علمی پژوهشی با 6 تا کنفرانسی که 3 تاش بین المللی (البته اینام تو ایران برگزار شده) هست. نیاز هست حتما حتما مقاله آی اس آی داشته باشم ؟؟ (نمره آیلتسم احتمالا 6.5 خواهد شد)
    Really depends on your target rank or uni, publishing an article in a n internationally renowned journal is sth else incomparable with local journals. But doesn't mean your local paper wouldn't be effective
    Everything depends on the unis you wanna get into

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت دانشگاه مهاجر اصفهان

سلام
    من دانشجو ترم دو كارشناسي ناپيوسته برق-قدرت هستم .دارم تلاش ميكنم كه ي مقاله حداقل در حد isc برا رزومه ام ثبت كنم.
    خواستم بدونم تأثيري تو شرايط اپلاي كردنم اين مقاله ميتونه داشته باشه؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at Tabriz University

معدل کارشناسی من 13
    معدل ارشد 16
    با 3تا مقاله از نروژ پذیرش گرفتم و الان دارم از شهر تروندهایم تایپ میکنم واستون. پس مقاله تاثیرش دگرگون کنندس. دانشگاهمم تبریز بود.

Junior Member

سلام دوستان
    ازونجايي که اين تاپيک براي 12 سال پيش بوده، ميشه دوباره راهنمايي کنيد که الان، براي گرفتن پذيرش رايگان دانشگاه هاي المان، معدل بالاي19 مهم تره يا مقاله؟ دانشگاه الکترونيکي غيرانتفاعي ايرانيان مهندسي کامپيوتر ميخونم اگر معدل کارشناسي بالاي19 باشه چقدر شانس براي اپلاي در آلمان دارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharmhdv نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ازونجايي که اين تاپيک براي 12 سال پيش بوده، ميشه دوباره راهنمايي کنيد که الان، براي گرفتن پذيرش رايگان دانشگاه هاي المان، معدل بالاي19 مهم تره يا مقاله؟ دانشگاه الکترونيکي غيرانتفاعي ايرانيان مهندسي کامپيوتر ميخونم اگر معدل کارشناسي بالاي19 باشه چقدر شانس براي اپلاي در آلمان دارم؟
    سلام من از استادم که عضو هیت علمی پیام نور و مدیر گروه رشته مهندسی کامپیوتر هست همین سوالو پرسیدم
    در جواب گفت به صورت کلی کسی اهمیتی نمیده شما از چه دانشگاهی هستین و معدلتون چند هست
    مهم تجربه علمی (ریسرچ و مقاله) و تجربه عملی(کار و ازمایشگاه) است
    ما دانشجوهایی زیادی داریم که معدل ۱۹ دارند اما سه صفحه تحقیق هم نمیتونن انجام بدن و اماده ارایه کنن
    اما محض اطمینان شما سعی کن معدل خوب داشته باشی

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saharmhdv نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط realll نمایش پست ها
    سلام من از استادم که عضو هیت علمی پیام نور و مدیر گروه رشته مهندسی کامپیوتر هست همین سوالو پرسیدم
    در جواب گفت به صورت کلی کسی اهمیتی نمیده شما از چه دانشگاهی هستین و معدلتون چند هست
    مهم تجربه علمی (ریسرچ و مقاله) و تجربه عملی(کار و ازمایشگاه) است
    ما دانشجوهایی زیادی داریم که معدل ۱۹ دارند اما سه صفحه تحقیق هم نمیتونن انجام بدن و اماده ارایه کنن
    اما محض اطمینان شما سعی کن معدل خوب داشته باشی
    فکر نمیکنم استادتون تجربه و اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشه. معدل یکی از مهم ترین ارکان رزومه علمی شما هست. تازه تاثیر معدل لیسانس از ارشد هم بالاتره چون عملکرد 4 سال شما که حدود 100 و خورده ای واحد پاس کردید رو نشون میده. درسته از دید خارجی ها دانشگاه های ایران زیاد تفاوتی باهم ندارند (چون خوبشم در حد خیلی معمولی اونهاست) اما معدل در هر حالت مهمه. تجربه کار علمی برای دانشگاه های غیراروپایی بعضا خیلی مهمه ولی برای امریکا اینطور نیست. داشتن مقاله در هر دانشگاهی امتیاز مهمی داره خصوصا اگه جای درست درمونی چاپ شده باشه. و در نهایت رزومه هر کسی به صورت یک بسته دیده میشه که اجزای اون معدل و مقاله و کار عملی و زبان و ... هستن. مجموعه اینها باید جلب توجه کنه نه دونه دونه ی اینها. و در نهایته نهایت هم باید بگم پروسه اپلای ی ذره هم شانس توش هست. علف به دهن بزی شیرین بیاد برت میدارن نیاد هم که ...
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

داشتن مقاله قطعا تاثیر داره
    اما به یاد داشته باشین که به اون مقاله آی اس سی شما در حد همون مجله و مقاله بها میدن نه بیشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rasoul_ak نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجو ترم دو كارشناسي ناپيوسته برق-قدرت هستم .دارم تلاش ميكنم كه ي مقاله حداقل در حد isc برا رزومه ام ثبت كنم.
    خواستم بدونم تأثيري تو شرايط اپلاي كردنم اين مقاله ميتونه داشته باشه؟؟؟؟؟؟
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)