صفحه 4 از 38 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 377

موضوع: اهمیت مقاله در برابر معدل

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آيا معدل 12.5 رو با نوشتن يه مقاله ميتونم جبران كنم؟

معمولا اگه کسی معدل لیسانسش پایین باشه میتونه با گرفتن معدل های بالا در فوق لیسانس و داشتن GRE بالا و مقاله جبرانش کنه . من خیلیها رو میشناسم که این کار رو کردن .....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض اهمیت مقاله در برابر معدل

بدون شک معدل اولین و مهم ترین عامل برای پذیرش محسوب میشه. اما اینکه مقاله چقدر میتونه کمک کنه به پذیرش جای بحث داره...

Junior Member

پیش فرض معدل یا مقاله

سلام. کدوم کشورها بیشتر به تحقیقات مثل کتاب و مقاله نگاه می کنند تا معدل؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : معدل یا مقاله

کلا چیزی که من از پروسه اپلای دستگیرم شده:
    کانادایی ها خیلی به مینیمم ها گیر میدن، معدل نمره تافل..بعد از اینا مقاله و سابقه کار
    امریکایی ها همه چیتو نگاه میکنن به قول یکی از دوستان یه لیست از همه سوابق شما تهیه میکنن و براساس اون تصمیم میگیرن
    اروپایی ها به تحقیقات و مقاله خیلی اهمیت میدن..مثالشم کشور نروژ هست که من تو پروگرام ها (رشته خودم حداقل ) که میرم گفتن ما سابقه کار و مقاله (تا سقف 15 مقاله) برامون مهمه.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : اهمیت مقاله در برابر معدل

به نظرم اینکه از چه دانشگاهی اپلای می کنی هم خیلی مهم هست مثلا معدل 17 شریف با معدل 17 دانشگاه ....... یکی نیست ولی اگر مقاله خوبی داشته باشی تازه شرایط تا حدودی یکسان می شه برای همین اگر دانشگاه دوران کارشناسیت خیلی خوب نیست حتما باید سعی کنی مقاله بدی

Junior Member

يكي از دوستان من معدل 18.5 فيزيك در شريف است ، مقاله هم نداره ، شانس بورس براش توي كجاها هست؟(امريكا ،كانادا ،انگليس)،البته زبانش هم عاليه

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط solh نمایش پست ها
    يكي از دوستان من معدل 18.5 فيزيك در شريف است ، مقاله هم نداره ، شانس بورس براش توي كجاها هست؟(امريكا ،كانادا ،انگليس)،البته زبانش هم عاليه
    دوست عزیز این تاپیک در مورد شانس پذیرش از دانشگاه نیست!!در مورد اینه که در کنار معدل که اصلی ترین معیار هست مقاله چقدر اهمیت داره. پس خواهش میکنم سوالتون رو در جای مناسب بنویسید.

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

اهمیت مقاله یا معدل برا پذیرش دانشگاه برای کسایی که لیسانس دارن ، کدوم بیشتر هست؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    اهمیت مقاله یا معدل برا پذیرش دانشگاه برای کسایی که لیسانس دارن ، کدوم بیشتر هست؟
    سوال خوبی پرسیدید. برای اونایی که لبسانس هستند اهمیت معدل بسیار بسیار بالاست. تو دوره ارشد البته اگه بای ریسرچ نباشه از دانشجو انتظار مقاله ندارن. انتظار معدل دارن. ولی اگه بای ریسرچ باشه خب طبیعتا مقاله هم خیلی اهمیت پیدا میکنه. موفق باشید.

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    سوال خوبی پرسیدید. برای اونایی که لبسانس هستند اهمیت معدل بسیار بسیار بالاست. تو دوره ارشد البته اگه بای ریسرچ نباشه از دانشجو انتظار مقاله ندارن. انتظار معدل دارن. ولی اگه بای ریسرچ باشه خب طبیعتا مقاله هم خیلی اهمیت پیدا میکنه. موفق باشید.
    یعنی با معدل 16.8 از دانشگاه ازاد بدون مقاله احتمال پذیرش هست دیگه به خاطر اینکه هنوز ریسرچ رو شروع نکردیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)