صفحه 5 از 38 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 377

موضوع: اهمیت مقاله در برابر معدل

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : اهمیت مقاله در برابر معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    یعنی با معدل 16.8 از دانشگاه ازاد بدون مقاله احتمال پذیرش هست دیگه به خاطر اینکه هنوز ریسرچ رو شروع نکردیم؟
    معدل خوبی هست. بستگی به نمره زبان و دانشگاهی که میخوای اپلای کنی هم داره. به هر صورت بیشتر بحث نمیگکنم چون ار تاپیک دور میشیم. ولی خب برای پذیرش گرفتن برای ارشد معدل خوبی دارید و احتمالا نیاز خاصی به مقاله نیست. اما خب داشتن مقاله نه تنها بی ضرر هست بلکه برای دکترا هم خوبه. میگن از کار لیسانسش هم تونسته مقاله بده...
    موفق باشید

سلام .من ارشد مدیریت دولتی دانشگاه آزاد هستم 1مقاله تو نشریات داخلی که مربوط به کنگره ای بود دارم و سعی دارم یکی دیگه هم در یک کشور دیگه ثبت کنم.معدل 16 دارم به نظر شما چه کارهای دیگه باید بکنم و کجا برای applyبهتره؟با توجه به اینکه زبان انگلیسی خوبی دارم ،دوره ایلتس رو گذروندمم اما امتحان ندادم.ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    من معدل خوبی ندارم حدود13 درکارشناسی میدونم که خیلی کمکاری کردم ولی برا دکترا میخام پذیرش بگیرم میتونم امید داشته باشم؟هنوزکنکورارشد ندادم.مرسی راهنماییم کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssan23 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من معدل خوبی ندارم حدود13 درکارشناسی میدونم که خیلی کمکاری کردم ولی برا دکترا میخام پذیرش بگیرم میتونم امید داشته باشم؟هنوزکنکورارشد ندادم.مرسی راهنماییم کنید
    اول اینکه سوالتون به تاپیک مربوط نیست. سعی کنید سوالات رو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید، یه تاپیکی با این مضمون تو فروم هست واسه بچه های معدل پایین. با این معدل به جز دانشگاههای ضعیف، شانس زیادی براتون متصور نیست. اگر نمیخواید ارشد ایران بخونید مالزی، هند، کشورهای اروپای شرقی و دانشگاههای Low Rank بقیه اروپا شانس پذیرش دارید. فقط شانس دارید نه اینکه حتما پذیرفته میشید.
    ولی یه کار میتونید کنید که دو سال بعد بیای برای دانشگاههای مطرح امریکا برنامه ریزی کنی:
    بشینی خیلی خفن برای کنکور ارشد ایران بخونی یه رتبه توپ بیاری مثلا شریف، تهران..قبول بشی / خود رتبه خفن ارشد و اسم و رسم دار بودن دانشگاه فوقت یه طرف قضیه، بعد معدل بالا تو ارشد بیاری و همزمان بتونی مقاله های خوبی هم بدی اون موقع شانس بالایی برای دکترای جاهای خوب داری.
    موفق باشی

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

میخوام تشکر کنم از همه دوستانی که توی این تاپیک سوال ها رو جواب دادن.
    جواب خیلی از سوالاتمو گرفتم!
    یه Summery از یچزهایی که بچه ها گفتن (بعضی هاش خیلی تابلوئه! ولی خوب برای کسایی که حوصله خوندن رو ندارن!)
    1) معدل برای ارشد مهمه تره و برای PhD داشتن مقاله
    2) داشتن مقاله برای ارشد ضروری نیست ولی تاثیر مثبت زیادی داره.
    3) اگه وقت کمه، بهتره وقت رو با نوشتن مقاله هدر ندیم و روی زبان بیشتر کار کنیم (مخصوصا GRE)
    4) اکثر دانشگاهها و اساتید معدل و نمره زبان رو نگاه میکنن.
    5) برای استادا، وقتی مقاله ارزش زیادی داره که در زمینه کاری خودشون باشه.

اینا حداقل چیزایی بود که برای منی که میخوانم برای Master برم، برام سوال بود...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معدل مهمتره یا مقاله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    phd :
    نمره هاي زبان ... مخصوصآ GRE !

master :
    معدل ليسانس ...

شما كه ديگه معدلتون خوبه ؛ اگه هم بد بود ديگه نمي شد تكونش بدين ... به نظر من فقط وقت بذارين روي نمره هاي زبانتون و اگه وقت اضافي اوردين بذارين روي مقاله .. اگه جستجو كنين مي بينن كه همه جا روي نمره هاي زبان بيشتر تاكيد شده ! ... اون چندتا مقاله داخلي هم به نظر من براي خالي نبودن قسمت نشرياتتون كفايت مي كنه فعلآ !
    دوستان شما هم موافقید؟
    من می خواهم برای دکترا اپلای کنم ، معدل لیسانسم سیزده واندی بیش نیست اما معدل فوق ام به حول ئ قوه الهیپ بالای 17 است. آیا جی آر ای میتونه جبران کنه؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : معدل مهمتره یا مقاله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط koohifar نمایش پست ها
    دوستان شما هم موافقید؟
    من می خواهم برای دکترا اپلای کنم ، معدل لیسانسم سیزده واندی بیش نیست اما معدل فوق ام به حول ئ قوه الهیپ بالای 17 است. آیا جی آر ای میتونه جبران کنه؟
    نتایج پذیرش رو نگاه کنید دوستانی بوده اند که با شرایط شما پذیرش و فاند گرفته اند. البته نمره خوب GRE مهم است.

Junior Member

سلام دوستان.یه سوال دارم که خواب و خوراکو از سرم پرونده. خواهش می کنم راهنماییم کنید. من دوره کارشناسیم رو با معدل فاجعه 12.9 به دلایلی گذروندم.الان سال آخر ارشدم درحالی که معدلم توی این دانشگاه جدید 17.5 هستش. هر دوتا دانشگاه دولتی بودن اما اولیو به دلیل سخت گیری زیادو مشکلات خانوادگی گند زدم! تا الان 3 تا مقاله توی ژورنال هلی خوب دنیاISI , و با IMPACT FACTOR بالای 1 دارم که توی دوتاش اسمم اوله .در عین حال 2 تا مقاله دیگه هم فرستادم که هنوز خبری ازشون نیست. حالامیخوام بدونم آیا با شرایط الان من چقدر می شه امید به پذیرش توی آمریکا داشت البته با فاند. آخه تصمیم گرفتم زبان بخونم ولی دوستان می گن بی فایدست. اینو هم بگم که زبانم کلا بد نیست.

Junior Member

ممنون از تمام دوستان بابت اطلاعات مفیدی که دادن
    می خواستم بدونم تالیف یا ترجمه کتاب به فارسی می تونه امتیازی داشته باشه و اگر داره نسبت به مقاله امتیازش به چه نسبت هست؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط manbahal نمایش پست ها
    سلام دوستان.یه سوال دارم که خواب و خوراکو از سرم پرونده. خواهش می کنم راهنماییم کنید. من دوره کارشناسیم رو با معدل فاجعه 12.9 به دلایلی گذروندم.الان سال آخر ارشدم درحالی که معدلم توی این دانشگاه جدید 17.5 هستش. هر دوتا دانشگاه دولتی بودن اما اولیو به دلیل سخت گیری زیادو مشکلات خانوادگی گند زدم! تا الان 3 تا مقاله توی ژورنال هلی خوب دنیاISI , و با IMPACT FACTOR بالای 1 دارم که توی دوتاش اسمم اوله .در عین حال 2 تا مقاله دیگه هم فرستادم که هنوز خبری ازشون نیست. حالامیخوام بدونم آیا با شرایط الان من چقدر می شه امید به پذیرش توی آمریکا داشت البته با فاند. آخه تصمیم گرفتم زبان بخونم ولی دوستان می گن بی فایدست. اینو هم بگم که زبانم کلا بد نیست.
    به نظر من شرایط شما خوبه. احتمالا معدل ارشد شما 18 خواهد شد با 3 تا آی اس آی. امید به فاند خواهید داشت در آمریکا. نمره زبان هم خیلی تاثیر داره. حتما اپلای کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)