صفحه 6 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 377

موضوع: اهمیت مقاله در برابر معدل

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : اهمیت مقاله در برابر معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_hesami نمایش پست ها
    ممنون از تمام دوستان بابت اطلاعات مفیدی که دادن
    می خواستم بدونم تالیف یا ترجمه کتاب به فارسی می تونه امتیازی داشته باشه و اگر داره نسبت به مقاله امتیازش به چه نسبت هست؟
    دوست عزیز قطعا کاری که انگلیسی هست و تحت داوری قرار گرفته امتیاز خاصی داره. کتاب فارسی هم رزومه بدی نیست و نشون دهنده فعالیت شماست. ولی مقاله شما مخصوصا اگه در مجلات آی اس آی معتبر چاپ بشه تاثیر خیلی بیشتری داره. معنیش این هست که شما پژوهش رو در حد قابل قبولی انجام دادی که نتایج رو منتشر کردی تو دنیا. تائیف یا ترجمه کتاب نشون میده شما به اون موضوع تسلط داری و زبانتم خوبه. ولی مثل مقاله اهمیت نخواهد داشت.
    در ضمن تاپیک در مورد اهمیت مقاله در برابر معدل هست. دقت کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

سلام .من شدیدا دچار تردید و نگرانی هستم چون معدلم کمه ولی هر کاری بتونم انجام میدم تا رزومم بهتر شه ولی احساس میکنم بی فایده است .میخوام برای دکترا مستقیم اپلای کنم .معدلم 14:30
    من 6 تا isi دارم که 3 تاش impact بالای 4 و نویسنده ی اولم .زبانم هم عالیه فکر کنم gre 1700 بیارم .رشتم پلیمر و میخوام برای umass اپلای کنم .حالا سوالم اینه که ایا این تعداد مقالات یا حتی بیشتر تا 10 تا + 1 us patent میشه نمره ی زبانم رو جبران کرد یا نه؟لطفا خوش بینانه نظر ندید!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام .من شدیدا دچار تردید و نگرانی هستم چون معدلم کمه ولی هر کاری بتونم انجام میدم تا رزومم بهتر شه ولی احساس میکنم بی فایده است .میخوام برای دکترا مستقیم اپلای کنم .معدلم 14:30
    من 6 تا isi دارم که 3 تاش impact بالای 4 و نویسنده ی اولم .زبانم هم عالیه فکر کنم gre 1700 بیارم .رشتم پلیمر و میخوام برای umass اپلای کنم .حالا سوالم اینه که ایا این تعداد مقالات یا حتی بیشتر تا 10 تا + 1 us patent میشه نمره ی زبانم رو جبران کرد یا نه؟لطفا خوش بینانه نظر ندید!!
    اون 100 نمره اضافی جی ار ای رو چطور میخواید بیارید؟
    خواهشا واقع گرایانه ارزیابی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    اون 100 نمره اضافی جی ار ای رو چطور میخواید بیارید؟
    خواهشا واقع گرایانه ارزیابی کنید.
    ببخشید همیشه نمره ی gre م رو اشتبا ه مینویسم 700 و800

Senior Member

شما اگه این رزومرو دارید....به نظر من به top 20 فکر کنید......آمهرست.....رو رها کنید

ApplyAbroad Hero

ببخشید همیشه نمره ی gre م رو اشتبا ه مینویسم 700 و800
    از رو چه حسابی میگید این نمره هارو میارید؟
    US Patent هم بسیار پر هزینه هست. این لینکو ببینید:
    http://www.ipwatchdog.com/2011/01/28...tent/id=14668/
    به نظر من واقع گرایانه رزومتونو بگید بهتر میشه نظر داد.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    از رو چه حسابی میگید این نمره هارو میارید؟
    US Patent هم بسیار پر هزینه هست. این لینکو ببینید:
    http://www.ipwatchdog.com/2011/01/28...tent/id=14668/
    به نظر من واقع گرایانه رزومتونو بگید بهتر میشه نظر داد.
    جناب mahmoodb چرا انفدر با سو ظن جواب میدید ؟در مورد نمرات که احتالا منظورتون gre هست بنده 5 سال کلاس زبان رفتم (قبل از ورود به دانشگاه ) و در طول دانشگاه 2 سال دارم gre میخونم و کل longman رو حفظ کردم (90 %ش رو یادمه چون 4 دور خوندم)و در حال حاضر دارم رومان های سنگین انگلیسی هست رو میخونم .تا تابستون هم وقت دارم ودر ضمن کلاس gre هم میرم .پس زیاد سخت نیست اوردنش
    در مورد us patent استاد بنده 5 تا ثبت داره و به خاطر خوب بودنشون حق 5 ثبت رایگان کرفته که یکیشو با من داره ثبت میکنه (پایان نامم).پس لطفا انقدر با سو ظن جواب ندید !
    من فقط در مورد شانسم به خاطر معدل کمم پرسیدم .این که این رزومه رو میارم رو میدونم به راحتی میارم .حالا نظرتون چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    شما اگه این رزومرو دارید....به نظر من به top 20 فکر کنید......آمهرست.....رو رها کنید
    چرا هم چین فکری میکنید؟با این معدل بعید میدونم .اصلا با صراحت نمیشه حرف زد چون تو رزومم چیز عجیبی ندارم

Junior Member

منظور از معدل خوب چنده؟
    من تو رشته داروسازی با معدل 15.98 و یه مقاله آی اس آی (که البته اسمم نفر دومه اما مال پایان نامه ام هست) چقدر شانس گرفتن فاند دارم؟ واسه PhD
    و البته یه سوال نامربوط با عرض معذرت فکر می کنین با این مشخصات شانس من کجا بیشتره؟ کانادا یا استرالیا (امریکا رو می دونم شانسم کمه)

ApplyAbroad Hero

جناب mahmoodb چرا انفدر با سو ظن جواب میدید ؟در مورد نمرات که احتالا منظورتون gre هست بنده 5 سال کلاس زبان رفتم (قبل از ورود به دانشگاه ) و در طول دانشگاه 2 سال دارم gre میخونم و کل longman رو حفظ کردم (90 %ش رو یادمه چون 4 دور خوندم)و در حال حاضر دارم رومان های سنگین انگلیسی هست رو میخونم .تا تابستون هم وقت دارم ودر ضمن کلاس gre هم میرم .پس زیاد سخت نیست اوردنش
    در مورد us patent استاد بنده 5 تا ثبت داره و به خاطر خوب بودنشون حق 5 ثبت رایگان کرفته که یکیشو با من داره ثبت میکنه (پایان نامم).پس لطفا انقدر با سو ظن جواب ندید !
    من فقط در مورد شانسم به خاطر معدل کمم پرسیدم .این که این رزومه رو میارم رو میدونم به راحتی میارم .حالا نظرتون چیه؟
    بنده منکر زحمات و توانایی های شما نیستم. ولی بهتره چیزی بنویسید که یه بنده خدایی میاد پست شما رو میخونه به اصطلاح "کپ" نکنه. والا ما با دانشجوهای تاپ شریف و تهران که برخورد داریم تو لیسانس 10 تا ژورنال و جی ار ای 1500 نمیارن! همه هم زبانشون خوبه.
    یکی از بچه های اپلای ابرود به من ایمیل زده بود (هم دانشگاهی و هم دانشکده ای شما) که سی ویشو ویرایش کنم. باور کنید 70% رزومشو دروغ نوشته بود. مثلا به یکی پول داده بود اسمشو تو مقاله بنویسه مقاله نیومریکال زده بود. بعد تا تونسته بود خودشو تو زبان های برنامه نویسی مختلف مسلط نشون میداد. گفتم واقعا بلدی؟ گفت اونا از کجا میفهمن؟! اگه فاند گرفتم تو 6 ماه یاد میگیرم. یا اومده بود تمام هوم ورکای تحصیلیشو (که مطمئنم کپی پیست کرده بود- از روی معدل و ضعف علمیش فهمیدم) رو شاخ و برگ داده بود زده بود ریسرچ اکسپرینس. سی ویش شده بود 5 صفحه.
    در این مثال اخرم منظورم این نیست که خدای نکرده شما هم مثل اون شخص هستید. بلکه خواستم به اهمیت واقع گرایی در توانایی علمیتون اشاره ای کرده باشم که یه روزی یه نفر این بحث رو خوند....
    و اما جواب سوالت:
    با اون رزومه زیر 50 حتما میگیرید. مطمئن باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)