صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 70

موضوع: وضعیت رشته های مهندسی در دانشگاههای آلمان

پیش فرض پاسخ : وضعیت رشته های مختلف در دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط KH
    سلام

امیدوارم حال همه خوب باشه.

من می خوام واسه PhD Civil Engineering آلمان اقدام کنم ممنون می شم اگه کمکم کنین.

اصلان آلمان تو این زمینه دانشگاه قوی به زبان انگلیسی داره؟ ارزش بین الملی داره؟

fund میده؟

من به نظرتون با این شرایط می تونم؟ BS: (Tehran U) GPA=13.5 MS(Amirkabir U) GPA=14.5 (Without thesis defense) Toefl=570 Ielts-(6.5 6.5 6.5 7) (2conf paper& preparin one journal

خیلی خیلی خیلی ممنونم
    سلام...به طور کلی نمیشه گفت با چه شرایطی میشه فاند گرفت...همه چیز به خود شما بستگی داره...در مورد آلمان برای دکترا یا باید از DAAD بورس بگیرید که خیلی سخته برای رشته های فنی و یا باید با یک استاد آلمانی مکاتبه کنید که این دومی کار معمولا راحتتری نسبت به اولی هست...چون اگر استادی در آلمان شما رو بخواد و بهتون فاند بده معمولا کسی نمیتونه باهاش مخالفت کنه!!!

در مورد رشته عمران با گرایش عمران من خیلی اطلاعی از وضعیت آلمان ندارم ولی اوضاع تو گرایش نقشه برداری خیلی خوبه...
    Keep calm...Time will solve any problem

سلام بچه ها کسی هست که در باره تحصیل دکترا در دانشگاه آخن بتونه به من کمک کنه؟

سلام من در باره ادامه تحصیل در مقطع دکترا رشته برق-قدرت تو دانشگاه های آلمان نیاز به کمک دارم کسی میتونه کمکم کنه؟

با سلام
    دانشگاههای مطرح آلمان در زمینه های porous media, CFD, heat pipe, heat transfer کدومها هستن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط iman2001
    سلام
    میخواستم بپرسم که المان دانشگاه نفت خوب بین المللی داره؟
    اگه داره زبان تدریس چیه؟
    اکه امکانش هست سایتشو بگین
    ممنونم
    دوست عزیز آلمان دو تا Uni در زمینهٔ نفت داره:
    1-Institute of Mining and fluid drilling

TU Bergakademie Freiberg

www.tu-freiberg.de

2-Technical University of Clausthal
    Institute of Petroleum Engineering

http://www.ite.tu-clausthal.de/

Senior Member naeemtop آواتار ها

من امروز داشتم تو سایت دانشگاهها میچرخیدم یه چیزی سوال تو دهنم ایجاد کرد
    من الان اگه بخوام تو ایران ارشد بگیریم گرایشم طراحی کاربردی هست برای مکانیک ولی این برنامه هایی که برای master تو دانشگاههای آلمان دیدم خیلی با اینایی که اینجا داریم فرق داره
    مثلا اینا بود
    computational mechanics
    robotic's

میخواستم ببینیم چطوریه و چه فرقی با اینایی که تو ایران داریم داره؟
    بقیه کشورها هم همینه؟
    الان من میخوام برم گرایش طراحی کاربردی چی کدومش میشه؟
    By failing to prepare, You are preparing to fail / برای همه دوستای خوبم که دارن میرن واسه ویزا آروزی موفقیت میکنم !
    آماده همکاری برای مقاله : تحلیل آماری پایان نامه های مهندسی توسط شبکه های عصبی و RBF . بهینه سازی با الگوریتم زنتیک (پیغام خصوصی)

کسی نمیدونه این computational mechanics چی هست؟
    اصلا به جامدات مربوط میشه یا مهندسی مواد؟
    رشته خوبی هست یا نه؟ آینده دار هست؟>
    By failing to prepare, You are preparing to fail / برای همه دوستای خوبم که دارن میرن واسه ویزا آروزی موفقیت میکنم !
    آماده همکاری برای مقاله : تحلیل آماری پایان نامه های مهندسی توسط شبکه های عصبی و RBF . بهینه سازی با الگوریتم زنتیک (پیغام خصوصی)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop
    کسی نمیدونه این computational mechanics چی هست؟
    اصلا به جامدات مربوط میشه یا مهندسی مواد؟
    رشته خوبی هست یا نه؟ آینده دار هست؟>
    For a better sense of the field, you can see its curriculum in the web pages below. Its focus is on numerical analysis of a wide variety of mechanical applications such as Multiscale modeling , inverse problems, etc. It consists of all solid and fluid mechanics simulations and demands high programming abilities. Both the programs offered by TUM and U of Stuttguart are relatively same and you can pursue your favorite branch in both of them in case you are interested in such kinds of applications.
    http://www.come.tum.de/cms/index.php...d=29&Itemid=51
    http://www.come.tum.de/cms/index.php...d=30&Itemid=51
    Best wishes
    Luck is the residue of hard work

سلام
    اون لینک رو دیدم ممنون
    یعنی فقط به آنالیز تنش و اینا مربوط نمیشه

مثلا شامل برنامه نویسی حرکت سیستم ها مثل موشک و ... و همینطور چیزایی مثل تحلیل مکانیزم ها هم توش هست؟

Iva_1987
    Guest

سلام ،من توی داد سرچ کردم ولی‌ موفق نشدم چیزی در مرد عکاسی در دانشگاه‌های آلمان پیدا کنم :-[. برای مستر می‌خوام ! کسی‌ میتونه راهنمأیم کنه لطفا ؟؟ ???
    یه مورد دیگی‌ که سوال داشتم ;D می‌خواستم ببینم می‌تونم واحد‌هایی‌ رو که اینجا گذروندم رو معادل سازی کنم و باقیش رو در آلمان بخونم ؟ من دانشگاه هنر درس میخونه و سراسری هستش ، اگر کسی‌ اطلاعاتی داره می‌شه لطفا کمکم کنه ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)