صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 70

موضوع: وضعیت رشته های مهندسی در دانشگاههای آلمان

پیش فرض پاسخ : وضعیت رشته های مختلف در دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mamjoon نمایش پست ها
    كسي اطلاعي در مورد computational mechanics تو دانشگاه هاي اخن و فني مونيخ داره؟
    من كه رشتم مكانيك هست ولي فكر مي كنم مباحث عمراني توش داره و اين جالب نيست
    Is it worth to apply?
    کاملترین اطلاعات رو میتونید تو سایت همون دانشگاه و قسمت مربوط به این رشته پیدا کنید.حتی دقیق میشه همه واحدهای درسی و ترم های تحصیلی رو مشاهده و بررسی کرد(به شرطی که جای اون رو پیدا کنید ).
    من شرایط تحصیلی شما رو نمیدونم ولی میتونم بگم گرفتن پذیرش مخصوصا از دانشگاه فنی مونیخ بسیار مشکل هست.
    ویرایش توسط iceberg : January 18th, 2010 در ساعت 12:42 PM

Member mamjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mech.eng Mazandaran.univ

من تمامي courseهاي ارائه شده به زبان انگليسي رو تو سايتdaad خوندم ولي باور كنيد هيچ رشته اي تحت عنوان مهندسي مكانيك براي master پيدا نكردم ( من علاقم ديناميك و مكانيزم و رباتيك هست) و به اجبار مجبور شدم رشته اي ديگه تحت عنوان computational mechanics رو انتخاب كنم
    ايا اين سايت daad اعتبار داره و تمامي رشته هاي انگليسي رو پوشش ميده؟
    ايا مهندسي مكانيك با اين عنوان به انگليسي تو المان نيست؟
    جاي بسي تعجب داره...!!!!

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

یه سوال برای من توی رشته های انگلیسی زبان ذکر شده توی سایت daad مطرح شده. جلوی بعضی از رشته ها یه علامتی هستکه اگه روش کلیک کنید می نویسه:
    Courses with relevance to Developing Countries
    و توضیحش اینه:
    Courses with this symbol are focusing on topics relevant to development processes. These courses are open to professionals and executives from developing countries and participants from industrialised countries planning a professional career in development co-operation.

The typical participant from a developing country is a staff member of a public or private company. Thus he or she is involved in the planning and execution of projects with an emphasis on development policy.
    حالا من متوجه نمیشم که این دقیقا یعنی چی.
    یعنی کسی که توی این مسترها شرکت می کنه دیگه نمیتونه برا ادامه تحصیل یا کار به کشورهای پیشرفته مثل کانادا یا آمریکا بره و یا حتی تو خود آلمان بمونه و حتما باید بره توی کشورهای در حال پیشرفت؟
    منظورم اینه که مطالبی که ارائه میشه به درد کشورهای پیشرفته نمیخوره؟
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    یه سوال برای من توی رشته های انگلیسی زبان ذکر شده توی سایت daad مطرح شده. جلوی بعضی از رشته ها یه علامتی هستکه اگه روش کلیک کنید می نویسه:
    و توضیحش اینه:
    Courses with this symbol are focusing on topics relevant to development processes. These courses are open to professionals and executives from developing countries and participants from industrialised countries planning a professional career in development co-operation.

The typical participant from a developing country is a staff member of a public or private company. Thus he or she is involved in the planning and execution of projects with an emphasis on development policy.
    حالا من متوجه نمیشم که این دقیقا یعنی چی.
    یعنی کسی که توی این مسترها شرکت می کنه دیگه نمیتونه برا ادامه تحصیل یا کار به کشورهای پیشرفته مثل کانادا یا آمریکا بره و یا حتی تو خود آلمان بمونه و حتما باید بره توی کشورهای در حال پیشرفت؟
    منظورم اینه که مطالبی که ارائه میشه به درد کشورهای پیشرفته نمیخوره؟
    دوست عزیز، این اشتباه
    میتونید با خوندن این رشته ها در آلمان هم بمونید و ادامه تحصیل بدهید!!!
    کورس تمام انگلیسی توی آلمان گیر نمیاد برای مکانیک و همه به آلمانی هست با ترکیبی از آلمانی و انگلیسی
    در ضمن اون کورسی که میگید متقاضیاش بیشتر کسایی هستند که یه مستر دارن و ترجیحا از بین اونها انتخاب می کنند و چون دانشگاههایی که ارائه می دن خیلی بالا هستند(مثل مونیخ و اشتوتگارت ) پذیرش گرفتن ازشون خیلی مشکل

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوست عزیز، این اشتباه
    میتونید با خوندن این رشته ها در آلمان هم بمونید و ادامه تحصیل بدهید!!!
    کورس تمام انگلیسی توی آلمان گیر نمیاد برای مکانیک و همه به آلمانی هست با ترکیبی از آلمانی و انگلیسی
    در ضمن اون کورسی که میگید متقاضیاش بیشتر کسایی هستند که یه مستر دارن و ترجیحا از بین اونها انتخاب می کنند و چون دانشگاههایی که ارائه می دن خیلی بالا هستند(مثل مونیخ و اشتوتگارت ) پذیرش گرفتن ازشون خیلی مشکل
    پس چرا خود DAAD گفته
    ؟؟؟؟
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

خوب دلیلی نداره نتونید اونجا بمونید!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Road & Transportation, AUT

سلام، من امیرکبیر فوق راه و ترابری گرفتم و می خوام آلمان ادامه تحصیل بدم سایت DAAD رو چک کردم انگلیسی نداره، بزرگترین مشکلم زبانه که:
    Ich habe Deutsche Grundstufe Certificate, aber es war sehr fruher, Ich habe alles vergessen
    الان هم ترجیح می دم رو گرایش ITS در Transportation کار کنم ولی می خوام بدونم فاند چه جوریه؟ و همین مشکله زبان!!؟ اگر هم کسی از دانشگاه هایی که انسیتوهای تحقیقاتی در این زمینه دارن بگه ممنون می شم!
    یه سوال دیگه اگر زبان بلد نباشیم باید قبل از دوره دکترا دوره زبان بگذرونیم؟ چه مدت؟ تا چه سطحی؟

Sie können nicht ohne DSH eine zullassung zu bekommen, das ist nicht einfach, Also Deutsche universitäten normalerweise bezahlen nicht zu studenten

نقل قول نوشته اصلی توسط mamjoon نمایش پست ها
    من تمامي courseهاي ارائه شده به زبان انگليسي رو تو سايتdaad خوندم ولي باور كنيد هيچ رشته اي تحت عنوان مهندسي مكانيك براي master پيدا نكردم ( من علاقم ديناميك و مكانيزم و رباتيك هست) و به اجبار مجبور شدم رشته اي ديگه تحت عنوان computational mechanics رو انتخاب كنم
    ايا اين سايت daad اعتبار داره و تمامي رشته هاي انگليسي رو پوشش ميده؟
    ايا مهندسي مكانيك با اين عنوان به انگليسي تو المان نيست؟
    جاي بسي تعجب داره...!!!!
    دوست عزیز،
    این رشته ترکیبی از عمران و مکانیک هست و تو بعضی دانشگاه ها بیشتر واحد های عمرانی می دن تا واحد های مکانیک. من دوستم این رشته رو خونده و الان دچار مشکل بازار کار هست یعنی حتی توی انتخاب محل کارآموزی دچار مشکل شده. اگر دقت کنید آلمانی ها کمتر می رن این رشته رو بخونن و به همین خاطر به زبان آلمانی ارائه نمیشه!!!
    علت اینکه چرا مکانیک به زبان آلمانی ارائه می شه و انگلیسی نداره هم به دانشگاه ها به من گفت که چون این رشته علمش تولید خودمون هست ولی رشته هایی مثل کامپیوتر کمتر به زبان آلمانی ارائه می شه!!!

Junior Member

سلام
    کسی در مورد رشته زبان المانی اطلاعاتی داره. من به زبان آلمانی علاقمندم و میخوام در این رشته تحصیل کنم.البته دیپلم هستم. اگه اطلاعاتی در مورد کالج های زبان المانی دارید لطفا راهنمایی کنید. آیا مدارکی معادل فوق دیپلم در المان در رشته زبان آلمانی وجود داره؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)