صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 70

موضوع: وضعیت رشته های مهندسی در دانشگاههای آلمان

Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت رشته های مختلف در دانشگاههای آلمان

اینم امروز جوابش اومد:

I am sorry, but I don't have an opening/space at the moment

Klaus

واسه دانمارک موردی جور شد اما تافل جور نبود
    شاید بجای المانی اگه وقتم را روی انگلیسی گذاشته بودم الان وضعم بهتر بود

Member

معذرت میخوام...بهترین جواب تا به امروز اینه: چی جوابش بدم:
    vielen Dank für Ihre Bewerbung.

Leider habe ich keine Mittel, um Sie zu bezahlen. Haben Sie ein Stipendium ?

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armashir21 نمایش پست ها
    مرسی عزیز
    مشکل ما اینه که رفت و آمد به تهران خیلی برای ما شهرستانی ها سخته. با پول اساتید خصوصی هم که میشه رفت هر کشوری زبان یاد گرفت. منظورم اینه که اینقدر شهریه های اساتید اینجا بالا هست که آدم بره خارج از ایران زبان یاد بگیره کمتر هزینه بر میداره.شاید از اینکه موسسه ای در کار نیست اینها اینجور قیمتی میدن.
    دوست من به هیچ عنوان پول خودتون را با دادن به این به اصطلاح اساتید دور نریزید. من در شهرستان زمانی که خدمت سربازیم رو می گذروندم با منابع FSI که از اینترنت دانلود کردم فرانسه را یاد گرفتم (TCF-B2) بدون حتی یک جلسه کلاس رفتن. زبان یاد گرفتن همه اش به شما و توانایی ذهنی و ارادتون بستگی داره. شما هم می تونید به راحتی دوره زبان آلمانیش رو دانلود کنید و کار کنید. دوره های FSI را وزارت امور خارجه امریکا تدوین کرده و رایگان هست. اینم لینکش:
    http://fsi-language-courses.org/Content.php?page=German

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط basy نمایش پست ها
    دوست من به هیچ عنوان پول خودتون را با دادن به این به اصطلاح اساتید دور نریزید. من در شهرستان زمانی که خدمت سربازیم رو می گذروندم با منابع FSI که از اینترنت دانلود کردم فرانسه را یاد گرفتم (TCF-B2) بدون حتی یک جلسه کلاس رفتن. زبان یاد گرفتن همه اش به شما و توانایی ذهنی و ارادتون بستگی داره. شما هم می تونید به راحتی دوره زبان آلمانیش رو دانلود کنید و کار کنید. دوره های FSI را وزارت امور خارجه امریکا تدوین کرده و رایگان هست. اینم لینکش:
    http://fsi-language-courses.org/Content.php?page=German
    دوست عزیز من نمیگم این منبع بدیه ولی واسه آلمانی پایه و بیس خیلی باید خوب شکل بگیره وگرنه تا اخرش لنگ میزنه....
    المانی از فرانسه مشکلتره
    کلا خودشون یک ضربالمثل دارن: deutsch Sprache, schwere Sprache زبان المانی ،زبان مشکل
    ولی این منبع کمکی خوبیه.... متاسفانه در شهرستانها امکانات خوبی وجود نداره و همه چیز به پایتخت ختم میشه

Member

از دوستان یکی راهنمایی کنه چجوری باید اقدام کنم؟ ظاهرا ممکنه من درست بلد نباشم یا راه را دارم اشتباه میرم....

مدرک فعلی: دکترای عمومی
    هدف: دکتری تخصصی PhD
    مدرک زبان:B2-german
    سابقه کاری:2 سال

.
    .
    .
    حالا راه درست و عملی چیه! با بورس DAAD نمیخوام اگر بورس دیگه ای باشه چکار باید بکنم؟؟؟
    با هزینه شخصی چکار باید بکنم؟

Member

چرا کسی راهنمایی نمیکنه! من اعتقادی به DAAD ندارم 100 نفر شرکت کننده اونوقت 5-6 تا میخوان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اکثر دانشگاهها هم میگن باید با بورس بیای-چجوری میشه راضیشون کرد؟؟

راه بورس شدن دیگه های هم وجود داره؟ منتظر پاسخم

سلام دوسته عزیز
    رشته شما پزشکی هست و برایه همین کسی چندان اطلاع از وضعیتش نداره
    بورسه اراسموس هم هست برای اطلاع از شرایطش به فرومه مربوط به ا ون مراجعه کنین البته اونم تعداد متقاضیش زیاده

موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power and water university of tech

سلام دوستان
    کسی توی گرفتن پذیرش برای ارشد پرستاری تو المان یا رشته های مرتبط موفق بوده؟طرفای برلین باشه خیلی بهتره!ممنون میشم اطلاعات بدین!

Member

فکر کنم بهترین جواب را vaguecreature عزیز دادند. فعلا بایستی منتظر جواب تقاضاهام باشم/.
    امیدوارم که بالاخره پیدا بشه/ موردهای بجز آلمان خیلی زیاده-اما نمیدونم چرا من دوست دارم برم آلمان.
    یکی از دوستان میگفت اروپا کلا خوب نیست ...سعی کن بری کانادا یا استرالیا...چون زبان انگلیش هستش و انده شغلیش بهتره+ مردم شون خونگرم تر از اروپاییها هستش.....
    ایشا... تا 3 ماه دیگه که تافلم (مضاف بر مدرک المانی)را گرفتم فکر کنم بهتر بتونم تصمیم بگیرم....
    فقط یک سوال خیلی مهم دارم:
    من فقط یکبار واسه دوره کار عملی باصطلاح پراکتیکوم اقدام کردم که ویزام رد شد(نبود وثیقه مالی) الان اگه بخوام واسه کشور دیگه اقدام کنم این رد شدن ویزا اثر منفی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مرسی از دوستان خوب این فروم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ignore نمایش پست ها

فکر کنم بهترین جواب را vaguecreature عزیز دادند. فعلا بایستی منتظر جواب تقاضاهام باشم/.
    امیدوارم که بالاخره پیدا بشه/ موردهای بجز آلمان خیلی زیاده-اما نمیدونم چرا من دوست دارم برم آلمان.
    یکی از دوستان میگفت اروپا کلا خوب نیست ...سعی کن بری کانادا یا استرالیا...چون زبان انگلیش هستش و انده شغلیش بهتره+ مردم شون خونگرم تر از اروپاییها هستش.....
    ایشا... تا 3 ماه دیگه که تافلم (مضاف بر مدرک المانی)را گرفتم فکر کنم بهتر بتونم تصمیم بگیرم....
    فقط یک سوال خیلی مهم دارم:
    من فقط یکبار واسه دوره کار عملی باصطلاح پراکتیکوم اقدام کردم که ویزام رد شد(نبود وثیقه مالی) الان اگه بخوام واسه کشور دیگه اقدام کنم این رد شدن ویزا اثر منفی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مرسی از دوستان خوب این فروم
    نه دوست عزیز این صحبتی که یک سری مطرح می کنن اصلا صحیح نیست در مورد ویزاهای دانشجویی....در نهایت رددی شما باعث می شه در تقاضای بعدی پیگیری کنن و ببینن مشکل چی بوده که اگه امنیتی نباشه هیچ تاثیری نخواهد داشت.

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)