صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 66

موضوع: ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته های مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سرفصل دروس کاردانی عمران ساختمانهای بتنی و کارشناسی ناپیوسته از دانشگاه آزاد

سلام دوستان

من چند روز پیش مدارکم رو بردم یه دارالترجمه که واسم ترجمه کنن امروز که رفتم تحویل بگیرم عنوان مدرک کارشناسی ارشدم که مکانیک خاک و پی هست واسم ترجمه کردن soil and foundation mechanic با توجه به این که ترجمه این رشته Geotechnical engineering هست می خواستم بدونم کسی تجربه مشابه داشته . که معنی به جز معنی تحت اللفضی براش انجام داده باشن و تایید وزارت خارجه هم گرفت باشه
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته های عمران و معماری

سلام دوستان عزیز
    می خواستم خواهش کنم اگر کسی شرح دروس رشته عمران (کارشناسی پیوسته ) رو داره به زبان ایتالیائی یا انگلیسی میتونه به من بده.کارم اساسی گیر کرده و متاسفانه ایران هم نیستن که بتونم کاری کنم.
    واقعا ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : سرفصل دروس کاردانی عمران ساختمانهای بتنی و کارشناسی ناپیوسته از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط arastooms نمایش پست ها
    سرفصل دروس کاردانی عمران ساختمانهای بتنی از دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناسی ناپیوسته عمران((کاردانی به کارشناسی)) دانشگاه آزاد اسلامی.
    با عرض سلام به همه دوستان خوبم.این مطالب شامل موضوعات زیر میشه که به ترتیب برای شما قرار میدم و امید وارم کمکی برای شما باشه.
    1)سرفصل دروس کاردانی عمران از سایت دانشگاه آزاد.
    2)سرفصل دروس کاردانی به کارشناسی عمران ((کارشناسی ناپیوسته))از سایت دانشگاه آزاد
    3)ریز نمرات اینجانب در کاردانی عمران ساختمانهای بتنی از دانشگاه آزاد اسلامی و ترجمه انگلیسی و ایتالیایی آن.
    4)ریز نمرات اینجانب در کاردانی به کارشناسی عمران ((کارشناسی ناپیوسته)) از دانشگاه آزاد اسلامی و ترجمه انگلیسی و ایتالیایی آن.
    5)ترجمه سرفصل دروس اینجانب کاردانی عمران به انگلیسی.
    6)ترجمه سرفصل دروس اینجانب کاردانی به کارشناسی عمران ((کارشناسی ناپیوسته)) به انگلیسی.

1)سرفصل دروس کاردانی عمران از سایت دانشگاه آزاد. از آدرس زیر و فایل شماره 1 پیوست شده
    http://www.iausep.com/Silabes/Sim_table.asp

2)سرفصل دروس کاردانی به کارشناسی عمران ((کارشناسی ناپیوسته))از سایت دانشگاه آزاد.از آدرس زیر و فایل شماره 2 پیوست شده .
    http://www.iausep.com/Silabes/Sim_table1.asp

3) ریز نمرات اینجانب در کاردانی عمران ساختمانهای بتنی از دانشگاه آزاد اسلامی (پیوست فایل 3)و ترجمه انگلیسی (پیوست فایل 4)و ایتالیایی آن. (پیوست فایل 5)

4)ریز نمرات اینجانب در کاردانی به کارشناسی عمران ((کارشناسی ناپیوسته)) از دانشگاه آزاد اسلامی (پیوست فایل 6) و ترجمه انگلیسی (پیوست فایل 7) و ایتالیایی آن. (پیوست فایل 8)

5)ترجمه سرفصل دروس اینجانب کاردانی عمران به انگلیسی و تایپ به صورت فایل pdf , word(پیوست فایل 9)

6)ترجمه سرفصل دروس اینجانب کاردانی به کارشناسی عمران ((کارشناسی ناپیوسته)) به انگلیسی و تایپ به صورت فایل pdf , word. (پیوست فایل 10)

روش ترجمه ریز نمرات دانشگاه آزاد اسلامی:
    1.تشریف میبرید واحد دانشگاهی خودتون درخواست میدید .تقدیمتون میکنن
    2.میبرید دارالترجمه براتون ترجمه میکنه.
    3.یادتون باشه همین یه دونه صادر میشه پس مواظب باشید گم نشه.

روش ترجمه سرفصل دروس.
    1)سازمان مرکز (خیابان پاسداران ) معاونت آموزشی درخواست سر فصل دروس میکنید
    2)یه cd بهتون میده که از تو سایت http://www.iausep.com/Silabes/Sim_table1.asp
    استخراج کرده و میگن برو پیرینت کن بیار تا مهر بزنیم .
    3) بعد که بردید تو خیابون پاسداران پیرینت گرفتید ((بستگی به رشته شما از 90 تا 150 صفحه همراه بخشنامه ها و سرفصل دروس)) دوباره میبرید همونجا تمام صفحه ها رو مُهر میکند((برای نمونه یه مهر قرمز رو میزارم رو فایل پیوست 11 که ببینید)) و یه نامه برای ترجمه به شما میدهد که این نامه به اسم خود شما صادر میشود و برای ترجمه سرفصل حتما باید ببرید دار الترجمه ((نمونه این نامه به پیوست فایل 12)) براتون گذاشتم.
    4)بعد یه کپی از اون صفحه های مهر شده و نامه ((نمونه این نامه به پیوست فایل 12)) رو میزنید زیر بقل میبرید دارالترجمه و میگید ((خلاصه سر فصل دروس رو بهم بده)) دقت کنید نامه رو که از شما میکیره دیگه به شما پس نمیده چون اون نامه رو وزارت داد کستری میگیره د دیگه پس نمیده..پس با دارالترجمه در گیر نشید.

اینم فایل زیپ همه موارد بالا
    http://www.applyabroad.org/forum/att...1&d=1330689734

((تشکر از پست بقیه دوستان رو تشویق میکنه که به هم دیگه کمک کنیم))
    با تشکر از اطلاعات خوب دوستمون باید اضافه کنم الان باید برید همون مرکز دانشگاه آزاد واقع در نیستان 9 چون معاونت دانشجویی واقع در گلستان8 قبول نمیکنه .وارد که شدید اتاق 12 .سعی کنید قبلش برگه ها رو پرینت گرفته باشید تا مسئول مربوطه مهر رو بهتون بده تا صفحاتش رو مهر کنید. بعدش که مطابق گفته دوستمون با نامه میبرید پیش مترجم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan24 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من چند روز پیش مدارکم رو بردم یه دارالترجمه که واسم ترجمه کنن امروز که رفتم تحویل بگیرم عنوان مدرک کارشناسی ارشدم که مکانیک خاک و پی هست واسم ترجمه کردن soil and foundation mechanic با توجه به این که ترجمه این رشته Geotechnical engineering هست می خواستم بدونم کسی تجربه مشابه داشته . که معنی به جز معنی تحت اللفضی براش انجام داده باشن و تایید وزارت خارجه هم گرفت باشه
    با تشکر
    بله دوست عزیز متاسفانه این مسئله خیلی شایع هستش و شما قبل اینکه ترجمه بره دادگستری باید چک پرینتش رو مترجم بهتون بده که معمولا اشتباه تخصصی توش پیدا میشه بعد تصحیح بره واسه دادگستری و امور خارجه.چون عملا تو این دو ارگان کسی چیزیو چک نمیکنه.اما مهم تر اینکه باید اضافه کنم که این ترجمه ها دوباره در کانادا باید به تایید یه سازمان مترجمی مشخص برسه و اونا خیلی از ترجمه ها از جمله ترجمه مدرک دانشگاهی اینجا رو قبول ندارن .پس عملا ما دوخرجه ایم.از طرفی نمیتونیم هم ترجمه نکنیم و بریم اونجا.تنها راهش چک کردنه با حوصله است به نظرم.

Junior Member

دوستان سلام ...من کاردانی به کارشناسی معماری بودم...الانم خیلی وقت کم دارم واسه اپلای میشه راهنماییم کنید؟؟
    _نیاز به سرفصل های این دو مقطع دارم .
    _آیا ریزنمرات کاردانی رو الان دانشگاه بهم میده ؟الان دو سال گذشته و من مقطع کارشناسی رو دانشگاه دیگه ای بودم...

Junior Member

سلام دوستان .خوب هستین؟من نیاز فوری به شرح دروس رشته معماری دارم برای کاردانی و کارشناسی ناپیوسته. وقتم کمه تا چند روز دیگه باید آپلودش کنم.خواهش میکنم اگه کسی داره کمکم کنه....واقعا ممنونم :|

Junior Member

سلام دوستان. کسی شرح لیسانس دروس رشته عمران را دارد؟ یا میتونین کمک کنین از کجا می تونم دانلود کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک

کسی از دوستان شرح دروس رشته کاردانی معماری دانشگاه علمی کاربردی رو داره ؟
    خیلی فوریه ، فقط 4 روز وقت دارم !!! به انگلیسی !

Junior Member

با درود
    من برا ادامه لیسانسم میخوام برم دانشگاه تکنیک وین
    چون دانشگاهم دولتیه و روزانه هستم باید برا واحدایی ک گذروندم پول بدم ک دانشگام اون واحدا رو بهم بده
    کسی هست ک این شرایطو داشته باشه و ی راهه دیگه ارایه بده؟
    یا اینکه میشه دانشگاه رو ی طوری پیچوند؟؟؟
    اگه الان موقع درخواست پذیرش واحد هامو نگم بعدن میشه ارایه داد؟؟؟؟
    ممنون میشم پاسختون رو پیام بفرستید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته های مهندسی عمران و محیط زیست

سلام من ترجمه ی شرح دروس پروژه های راهسازی فولاد و بتن و همچنین شرخ دروس بارگذاری و اصول مهندسی بندر رو به انگلیسی میخام اگه میشه کمکم کنید ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)