صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 66

موضوع: ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته های مهندسی عمران و محیط زیست

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

پیش فرض پاسخ : ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته های مهندسی عمران و محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_om نمایش پست ها
    سلام من ترجمه ی شرح دروس پروژه های راهسازی فولاد و بتن و همچنین شرخ دروس بارگذاری و اصول مهندسی بندر رو به انگلیسی میخام اگه میشه کمکم کنید ممنون
    سلام،
    ببینید می دونم شاید نتونسته باشید از اینترنت گیر بیارید... اما خودتون می تونید بنوسید. سعی کنید مشابه ش رو پیدا کنید. از چندین شرح درس مشابه اونهایی که برای هدفتون بدرد می خوره استفاده کنید. خیلی هم ریز نشید. بعید می دونم دقیقا همون چیزی که می خواهید گیر بیاد.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سرفصل دروس کاردانی عمران ساختمانهای بتنی و کارشناسی ناپیوسته از دانشگاه آزاد

سلام، فایل ریز دروس عمران باز نمی شه.
    ویرایش توسط nilo0far : April 20th, 2013 در ساعت 10:45 PM دلیل: فینگیلیش

Junior Member

سلام دوستان،
    آیا کسی شرح دروس رشته معماری رو هم در کارشناسی و هم در ارشد داره؟ یا اینکه میدونه در ایران این مدرک کجا گیر میاد؟ از دانشکده یا وزارت علوم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

با سلام خدمت مهندسان عزیز
    دوستان این چند کلمه رو میخواستم بپرسم ترجمه به انگلیسیش چی میشه؟ ممنون از لطفتون

1- طراحی ساختمان ها در برابر زلزله
    2- تئوری صفحات و پوسته ها
    3- اثر زلزله بر سازه های ویژه

پیش فرض پاسخ : سرفصل دروس کاردانی عمران ساختمانهای بتنی و کارشناسی ناپیوسته از دانشگاه آزاد

سلام.... این فایل دروس عمران رو چطوری میشه باز کرد؟ منم نمیتونم بازش کنم متاسفانه...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته های عمران و معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط minaNMIN نمایش پست ها
    دوستان سلام ...من کاردانی به کارشناسی معماری بودم...الانم خیلی وقت کم دارم واسه اپلای میشه راهنماییم کنید؟؟
    _نیاز به سرفصل های این دو مقطع دارم .
    _آیا ریزنمرات کاردانی رو الان دانشگاه بهم میده ؟الان دو سال گذشته و من مقطع کارشناسی رو دانشگاه دیگه ای بودم...
    من این پست رو تازه دیدم ریز نمرات رو میدن قبلش باید شرایط آزاد کردن مدرک رو داشته باشین که همون ثبت نام در اداره ی کار به مدت 6 ماهه. فکر کنم گرفتین بعد از یک سال

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsepehr نمایش پست ها
    امان از دست اين معمارها معلوم نيست اين اسمها رو از كجا پيدا كردن! . . .
    بعد از جستجوهاي فراوان بالاخره تونستم ترجمه عناوين درس ها رو گير بيارم . . . ;D
    سلام دوست عزیز این فایلتون کلا دانلود نمیشه لطفا دوباره بذارین منم نیازمندم

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

دوستان عزیز اگر کسی ترجمه دروس مهندسی عمران را داره، ممنون می شم برای من بفرسته که جایگزین فایل پست اول کنم، فایل اون پست کار نمی کنه...
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

دوستان کسانیکه دانشگاهشون تهران نبوده هم میتونن شرح دروس رو از سازمان مرکز بگیرند؟ آدرسش کجای پاسداران هستش؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه فردوسی مشهد

پیش فرض پاسخ : ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته معماری

سلام دوستان من course description رشته کارشناسی معماری رو نیاز دارم میشه کمکم کنید؟ ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)