صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 66

موضوع: ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته های مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته های مهندسی عمران و محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_47 نمایش پست ها
    بچه‌ها برای شرح دروس می‌تونین با من تماس بگیرین

سلام،
    شما ترجمه سرفصل های رشته محیط زیست رو دارید؟!
    اگر دارید میتونید برای من بفرستید؟!

ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران گرایش راه و ترابری، دانشگاه آزاد اسلامی

دوست عزیز از این سایت میتونید دانلود کنید.کمی جستجو بفرمایید سرفصل مربوط به خودتون رو داخل سایت پیدا میکنید. فقط این نکته که سرفصل مربوط به شما باید تاریخ تصویبش یا همون سال ورود به دانشگاه شما باشه و یا پیش از اون.و سرفصلی که تاریخ تصویبش بعد از سال ورود شما به دانشگاه باشه شامل شما نمیشه. اگر در قسمت سرفصل جستجو کردید و نبود قسمت سرفصل های قدیمی رو نگاه بفرمایید.
    http://www.iausep.com/Silabes

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف

اسم تاپیک عناوین دروس مهندسی عمران و محیط زیست هست. همه پست ها در مورد معماری هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان ترجمه سرفصل دروس ارشد خاک و پی عمران رو دارید؟!

پیش فرض پاسخ : ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته های عمران و معماری

من هم دنبالشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    راه و ترابری - دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

سلام
    وقت همه دوستان بخیر
    تو گوگل سرچ کنید مثلا course description of Civil engineering بهتون لینک های دانشگاه های مختلف رو می ده که می تونید با توجه به توضیح هر course با واحد درسی خودتون مطابقت بدید.
    مثلا تو سایت دانشگاه آریزونا (http://civil.arizona.edu/undergradua...iptions#300lvl)
    توضیحات این واحد درسی رو ببینید:
    CE 466: Highway GeometricDesign (3 units)
    Study of geometric elements of streets and highways, with emphasis on analysisand design for safety. Offered every third semester.
    Prerequisite(s): CE 363
    Typically offered: Fall andSpring (usually every other semester
    این واحد دقیقا متناظر با واحد درس راهسازی مهندسی عمران هست. برای سایر واحد ها هم می شه اینطوری عمل کرد.
    بهترین کار گرفتن course description دانشگاه مورد نظر هست، هرچند در 90 درصد موارد واحدهای مشابه در دانشگاه ها به یک اسم هستند.

پیش فرض پاسخ : سرفصل دروس کاردانی عمران ساختمانهای بتنی و کارشناسی ناپیوسته از دانشگاه آزاد اسلامی

سلام
    وقتتون بخیر
    من در حال نوشتن توصیه نامه هستم ولی نمیدونم درس مقررات ملی ساختمان را به چه اسمی باید ترجمه کنم.

ApplyAbroad Superstar

سلام به نظرم خیلی شناخته شده است.

باید قاعدتا
    NCC--- National Construction Code یا در استرالیا فکر میکنم

National Building Code
    باشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansajjadi94 نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    من در حال نوشتن توصیه نامه هستم ولی نمیدونم درس مقررات ملی ساختمان را به چه اسمی باید ترجمه کنم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

باسلامدوستانمنفارغالتحصيلرشتهمهندسىعمرانعمرانازدانشگاهآزادهستمونيازبهترجمه Course Description ( سرفصلها ) دارموسازمانمتقاضىميگهيابايدازكاتالوگترجمهشدهدانشگاهبهشونبدمويابايدترجمهشدهاونروازطريقخوددانشگاهپستكنم. ممنونميشماگركسىبتونهراهنماييمكنهچطورىميتونمبهترجمهشدهاوندسترسىپيداكنمويااگرراهبهترىوجودداره

Senior Member

دوستان کورس دیسکریپشن ناپیوسته عمران رو دارین؟کاردانی کارهای عمومی ساختمان سراسری و کارشناسی عمران-عمران غیرانتفاعی.
    اصلا شرح دروس رو پیدا نمیکنم که بخوام ترجمه هم بکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)