صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 66

موضوع: ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته های مهندسی عمران و محیط زیست

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته های مهندسی عمران و محیط زیست

سلام
    کسی معنی این چند تا درس توی مهندسی عمران رو میدونه؟؟

بناهای آبی
    سازه های مدفون
    روش های اجرایی ساختمان
    متره و برآورد و پروژه
    کاربرد کامپیوتر در مهندسی عمران
    پروژه تخصصی

من نمراتم رو دادم دارالترجمه ترجمه کرده اما خیلیییییی غلط داره!! مطمئنم این درس هارو اشتباه ترجمه کرده و هر جا میگردم ترجمه ها اشتباه هست!!
    کسی میدونه معادل انگلیسی اینا تو دانشگاهای خارجی چی میشه؟
    ممنون
    Not Everything iS aS iT Seems

Junior Member

سلام دوستان من course description رشته کارشناسی معماری را سریعا نیاز دارم میشه کمکم کنید؟
    ممنون

سلام دوستان من تازه عضو این فروم شدم. معماری ازشد پیوسته آزاد خوندم. میشه لطفا راهنماییم کنین که چه جورین میتونم سرفصل دروس رو گیر بیارم؟ دیدم نوشته بودین که توی بعضی واحدها تغییر ایجاد کنیم، امکانش هست؟ راستش من مقیم کانادا هستم و سرفصل ها رو برای اینترن شدن نیاز دارم. کسی هست که این سرفصلها رو به انگلیسی داشته باشه و البته اصلاح شده ، آخه وقت ترجمه و اصلاح ندارم اگه دارین لطفا بهم ایمیل بدین. اگه فروشی هست هم میخرم فقط خواهشا سریعتر چون هفته آینده باید برم... ممنون میشم ازتون.
    ویرایش توسط FanTasTic : November 16th, 2014 در ساعت 04:38 PM

Junior Member

سلام.وقتتون بخیر.من ترجمه سرفصل دروس کارشناسی ناپیوسته مهندسی مکانیک طراحی جامدات دانشگاه آزاد را نیاز دارم.کسی داره برام بذاره.خیلی فوری بهش نیاز دارم.ممنون میشم...

Junior Member

دوستان سلام من ١٤ january ترمم شروع ميشه و هنوز اين نقص مدرك ( شرح دروس كارشناسي عمران - عمران ورودي٨٣) رو دارم تورو خدا اگه دارين دريغ نكنين دارم خفه ميشم از استرس

... ممنون

بچه‌ها برای شرح دروس می‌تونین با من تماس بگیرین

ویرایش توسط nilo0far : February 3rd, 2015 در ساعت 07:20 AM دلیل: ایمیل

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

نقل قول نوشته اصلی توسط Po0yan نمایش پست ها
    سلام
    کسی معنی این چند تا درس توی مهندسی عمران رو میدونه؟؟

بناهای آبی
    سازه های مدفون
    روش های اجرایی ساختمان
    متره و برآورد و پروژه
    کاربرد کامپیوتر در مهندسی عمران
    پروژه تخصصی

من نمراتم رو دادم دارالترجمه ترجمه کرده اما خیلیییییی غلط داره!! مطمئنم این درس هارو اشتباه ترجمه کرده و هر جا میگردم ترجمه ها اشتباه هست!!
    کسی میدونه معادل انگلیسی اینا تو دانشگاهای خارجی چی میشه؟
    ممنون
    سلام
    من بعضی هاش رو میدونم. یادتون باشه که ترجمه دقیق خیلی سخته
    بناهای آبی >>>>>>Water Related Structures
    روش های اجرایی ساختمان>>>> Construction methods
    البته این بالایی ترجمش روش های ساخت میشه، ولی خب فکر کنم شما هم همین رو خوندین.
    متره و برآورد پروژه >>>>>> Project Cost Estimation
    کاربرد کامپیوتر در مهندسی عمران>>>> Computer Application in civil engineering
    پروژه تخصصی >>>>> این رو زیاد مطمئن نیستم، ولی فکر کنم این بشه >>>> Civil Engineering Bachelor's Degree Project
    حالا اگه خواستی یه صفت تخصصی هم خودت بهش میتونی بزنی، هر چند که من خودم هیچ صفتی رو نتونستم پیدا کنم.

یه چیز دیگه هم بگم، شما قبل از اینکه پول رو بدی به دارالترجمه بهشون بگو که اول برات یه نسخه بفرستن بعد اگه OK بود مهراش رو بزنن ( کل پول رو هم اول نده)

Junior Member

پیش فرض ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته عمران

سلام دوستان

من مدرک کاردانی عمران گرایش کارهای عمومی از دانشگاه غیرانتفاعی رو دارم و مشغول تحصیل کارشناسی ناپیوسته در رشته عمران عمران دانشگاه آزاد بودم که ناتمام موند.

الان تو دانشگاه EMU قبرس دارم ادامه میدم ولی اینجا مدرک کاردانی رو قبول ندارن و فقط ریز نمرات و تطبیق میدن. حالا گفتن برو Lesson Descripton که فکر کنم همون سرفصل ها میشه بیار.
    کسی میدونه ترجمه سرفصل ها رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ (به علت مشکل سربازی نمیتونم برگردم ایران )

ممنون.

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

پیش فرض پاسخ : ترجمه عناوین دروس و سرفصلهای رشته عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Saromilad نمایش پست ها
    سلام دوستان

من مدرک کاردانی عمران گرایش کارهای عمومی از دانشگاه غیرانتفاعی رو دارم و مشغول تحصیل کارشناسی ناپیوسته در رشته عمران عمران دانشگاه آزاد بودم که ناتمام موند.

الان تو دانشگاه EMU قبرس دارم ادامه میدم ولی اینجا مدرک کاردانی رو قبول ندارن و فقط ریز نمرات و تطبیق میدن. حالا گفتن برو Lesson Descripton که فکر کنم همون سرفصل ها میشه بیار.
    کسی میدونه ترجمه سرفصل ها رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ (به علت مشکل سربازی نمیتونم برگردم ایران )

ممنون.
    سلام
    ببین دقیقا منم الان دنبال همچین چیزی هستم. تو خارج گویا هر دانشکده ای سیلابس دروسش رو داره ولی اینجا نه.
    حالا من الان چیزی که تو ذهنم هست اینکه
    1- یا از کسی که قبلا این رو آماده کرده بگیرم و همین جوری بفرستم براشون ( کی به کیه بابا، رشته هممون عمران هست دیگه) پس اگه کسی اینجا داره لطفا ارائه بده بقیه بچه ها هم استفاده کنن
    یا
    2- برم دانشگاه لیسانس و ارشد و سرفصل دروس رو بگیرم ازشون ( معمولا مدیر گروه داره) و ترجمشون کنم.

Junior Member

سلام،
    شما ترجمه سرفصل های رشته محیط زیست رو دارید؟!
    اگر دارید میتونید برای من بفرستید؟!

ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)