صفحه 154 از 154 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,539 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

دوستان سلام. می خواستم بدونم کسی جدیدا جواب درخواست آتس رو گرفته و اینکه حدودا چقدر طول کشیده تا جواب بیاد؟ من 11 فوریه درخواست دادم (برای یه فرصت مطالعاتی 6 ماهه اقدام کردم) و الان بیشتر از دو ماه شده که جوابی نگرفتم. به دانشگاه ایمیل زدم گفتن ما ارتباطی باهاشون نداریم و خودتون مستقیم پیگیری کنید. خودم هم حدود 20 روز پیش مستقیما به آتس ایمیل زدم، ولی حتی جواب ایمیلم رو هم ندادن. واقعا موندم چکار کنم. خواستم ببینم کسی تجربه مشابهی داره یا نه؟

Junior Member

سلام
    من سال گذشته اپلای کرده بودم. حدود هشت ماه طول کشید تا نتیجه اومد. در این بین چند بار ایمیل زدم بهشون. فقط یک بار به ایمیلی که دو ماه قبلش فرستاده بودم جواب دادن و گفتن دارن بررسی میکنن. البته سال گذشته خیلی درگیر کرونا بودن و اون جایی که بررسی میکردن یه مدت کلا تعطیل بود. امیدوارم واسه شما خیلی کمتر طول بکشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_1098 نمایش پست ها
    دوستان سلام. می خواستم بدونم کسی جدیدا جواب درخواست آتس رو گرفته و اینکه حدودا چقدر طول کشیده تا جواب بیاد؟ من 11 فوریه درخواست دادم (برای یه فرصت مطالعاتی 6 ماهه اقدام کردم) و الان بیشتر از دو ماه شده که جوابی نگرفتم. به دانشگاه ایمیل زدم گفتن ما ارتباطی باهاشون نداریم و خودتون مستقیم پیگیری کنید. خودم هم حدود 20 روز پیش مستقیما به آتس ایمیل زدم، ولی حتی جواب ایمیلم رو هم ندادن. واقعا موندم چکار کنم. خواستم ببینم کسی تجربه مشابهی داره یا نه؟

Junior Member

سلام
    من برای مستر مهندسی شیمی پذیرش دارم و میخوام برای atas اقدام کنم. گویا باید لیست تمام module ها رو داشته باشم. لیستی که تو سایت دانشگاه هست احتمالا برای سال های قبله و دانشگاه گفته تا جولای برای سال جدید به روز نمیشه. احیانا میتونم با همون لیست کلی یا به روز نشده اقدام کنم یا صبر کنم به روز شه و بعد؟
    من تمام این فروم رو خوندم و ندیدم کسی جواب سوالم رو داده باشه. ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Simafarha نمایش پست ها
    سلام
    من برای مستر مهندسی شیمی پذیرش دارم و میخوام برای atas اقدام کنم. گویا باید لیست تمام module ها رو داشته باشم. لیستی که تو سایت دانشگاه هست احتمالا برای سال های قبله و دانشگاه گفته تا جولای برای سال جدید به روز نمیشه. احیانا میتونم با همون لیست کلی یا به روز نشده اقدام کنم یا صبر کنم به روز شه و بعد؟
    من تمام این فروم رو خوندم و ندیدم کسی جواب سوالم رو داده باشه. ممنون
    سلام دوست عزیز

تبریک زیاد برای دریافت پذیرش.

پیشنهاد میکنم حتما فرم را با همکاری دانشگاه تکمیل کنید. عناوین دروس و محتوای دروس دانشگاه به دانشگاه فرق میکند و شما با اطلاعات دانشگاهی که شما را پذیرش کرده فرم را تکمیل بفرمایید. این جزییات را همیشه با دانشگاه جلو ببرید.

پایدار باشید و امید که بقیه کارها هم به خوبی پیش بروند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ممنون از جوابتون. دوباره با واحد بین الملل دانشگاه صحبت کردم. اونا قبول کردن که با ATAS مکاتبه کنن و درخواست کنن که سریع تر پاسخ بدن. خوشبختانه اینکار جواب داد و هفته پیش تاییدیه رو گرفتم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_1098 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. دوباره با واحد بین الملل دانشگاه صحبت کردم. اونا قبول کردن که با ATAS مکاتبه کنن و درخواست کنن که سریع تر پاسخ بدن. خوشبختانه اینکار جواب داد و هفته پیش تاییدیه رو گرفتم.
    سلام دوست عزیز و تبریک بسیار زیاد برای گذر از این مرحله. من فکر میکنم اگر مدارک مالی اپلیکشن اماده باشند شما به مشکلی در ادامه مسیر برخورد نکنید.

اگر ممکن است لطفا جزییات بیشتری از رشته و دانشگاه و نکات مربوط به ATAS اپلیکیشن خودتان را برای استفاده دوستان دیگر به اشتراک بگذارید و اینکه از دید خودتان توجه به جه موضوعاتی باعث شد تقاضای اتس موفق باشد.

خیلی خبر خوبی بود و امید که همیشه موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و تبریک بسیار زیاد برای گذر از این مرحله. من فکر میکنم اگر مدارک مالی اپلیکشن اماده باشند شما به مشکلی در ادامه مسیر برخورد نکنید.

اگر ممکن است لطفا جزییات بیشتری از رشته و دانشگاه و نکات مربوط به ATAS اپلیکیشن خودتان را برای استفاده دوستان دیگر به اشتراک بگذارید و اینکه از دید خودتان توجه به جه موضوعاتی باعث شد تقاضای اتس موفق باشد.

خیلی خبر خوبی بود و امید که همیشه موفق باشید

با سلام دوباره و ممنون از لطفتون. من در حال حاضر دانشجوی دکترا در رشته مهندسی مکانیک هستم و برای یک فرصت مطالعاتی 6 ماهه با هزینه شخصی در دانشکده هوافضای یکی از دانشگاههای انگلستان اقدام کردم. با وجود اینکه دانشکده ای که قراره برم احتمالا یکی از بالاترین حساسیت ها رو داشته باشه، ولی با همکاری استادی که من رو در اون دانشگاه قبول کردند، شرح موضوع تحقیقاتی در طول فرصت مطالعاتی رو در فرم درخواست از دانشگاه طوری تنظیم کردیم که نشون دهنده کاربرد صلح آمیز موضوع باشه. همونطور که میدونید این متن بعدا در فرم پذیرش عینا درج میشه و برای Atas هم باید دقیقا همون متن به عنوان موضوع تحقیق اعلام بشه. موقع پر کردن خود فرم Atas هم با استفاده از تجربیات قبلی دوستان در همین فروم، برای دلایل اقدام برای فرصت و برنامه های آینده ضمن توضیح کلی موضوع تحقیقم، روی این موضوع خیلی تاکید کردم که من به مسائلی که بهبود کیفیت زندگی انسان ها کمک می کنه و همینطور کاربردهای مهندسی پزشکی این موضوع بیشتر علاقه دارم. علاوه بر این، با نظر استاد راهنمام، بیشتر روی سابقه آکادمیکم تاکید کردم تا سوابق کاری که توی ایران داشتم.
    امیدوارم شما و سایر دوستان هم تمام مراحل رو با موفقیت بگذرونید.

Junior Member

دوستان اطلاع دارید که رشته های مرتبط با انرژی های تجدید پذیر مثل renewable and sustainable energy technologies آیا جزو موضوعات حساس برای ATAS هست یا خیر؟ و در مرحله ویزا ممکنه باعث ایجاد حساسیت و ریجکتی بشه؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    از سال 2021 برای پستداک و ریسرچری هم نیاز به ATAS اضافه شده.
    ممنون می‌شوم دوستانی که تجربه اپلای برای این پوزیشن ها رو دارند، اطلاعاتشون رو به اشتراک بذارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)