صفحه 133 از 154 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

با سلام
    دوستان تجربه داشتید که هنوز فاند از دانشگاه قطعی نشده و فقط پذیرش اومده، برای سیو کردن زمان، آتاس ثبت نام کنیم و اسپانسرُ خالی بذاریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان تجربه داشتید که هنوز فاند از دانشگاه قطعی نشده و فقط پذیرش اومده، برای سیو کردن زمان، آتاس ثبت نام کنیم و اسپانسرُ خالی بذاریم؟
    از منشی بپرسید خیلی بهتره.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    با سلام
    وضعیت من همین بود تقریبا. بدون فاند هم برای ATAS و هم برای ویزا اپلای کردم. فاندم بعد از شروع به تحصیل درست شد. البته باید مطمئن بشید که در صورتی که فاند بگیرید، ATAS بدون فاند برای ویزا مشکلی ایجاد نمی کنه.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    وضعیت من همین بود تقریبا. بدون فاند هم برای ATAS و هم برای ویزا اپلای کردم. فاندم بعد از شروع به تحصیل درست شد. البته باید مطمئن بشید که در صورتی که فاند بگیرید، ATAS بدون فاند برای ویزا مشکلی ایجاد نمی کنه.
    ممنون از پاسختون. شما که بدون فاند برای ویزا اقدام کردید، یعنی پرینت حساب بانکی هم ارایه دادید دیگه. درسته؟ خب دسترسی به اون مبلغ (مجموع شهریه یک سال+ maintenance 9 ماه) خودش مساله است.

Junior Member

سلام
    ایا میشه بعد از اینکه ATAS برامون با یه پاسپورت صادر شد، بعدش پاسپورت رو عوض کرد و رفت برای سفارت؟؟؟
    چون مدت اعتبار پاسپورت من کمتر از طول دوره تحصیلمه و میخوام عوضش کنم. میترسم مشکل ایجاد شه تو سفارت.

سلام دوستان
    چنانچه ATAS تایید شد، بعد از آن باید چه اقدامی کرد؟
    ممنون
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_R نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چنانچه ATAS تایید شد، بعد از آن باید چه اقدامی کرد؟
    ممنون
    بعدش طبیعتا پروسه ویزا رو شروع میکنید. به دانشگاه میگید تا براتون CAS صادر کنه . و بعدش آماده کردن مدارک ویزا، گرفتن وقت سفارت و ...

من برای یک دانشگاه، فرم ATAS را پر کردم و فرستادم ، یک هفته بعد از اون یک پذیرش جدید از دانشگاه بهتری دریافت کردم ، نمیدونم باید چکار کنم ؟ یک ATAS جدید بفرستم ؟ یا مشکلی برام پیش نمی آید ؟ لطفا راهنمایی فرمایید

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1194 نمایش پست ها
    من برای یک دانشگاه، فرم ATAS را پر کردم و فرستادم ، یک هفته بعد از اون یک پذیرش جدید از دانشگاه بهتری دریافت کردم ، نمیدونم باید چکار کنم ؟ یک ATAS جدید بفرستم ؟ یا مشکلی برام پیش نمی آید ؟ لطفا راهنمایی فرمایید
    هر گواهی ATAS مختص همون رشته و دانشگاهی هست که براش اپلای کردید و نمیشه یکی رو برای همه جا استفاده کرد.
    شما باید برای رشته و دانشگاه جدید مجددن اپلای کنید. و اصلن چیز عجیب غریبی هم نیست و مشکلی پیش نمیاد.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidnasr نمایش پست ها
    سلام
    ایا میشه بعد از اینکه ATAS برامون با یه پاسپورت صادر شد، بعدش پاسپورت رو عوض کرد و رفت برای سفارت؟؟؟
    چون مدت اعتبار پاسپورت من کمتر از طول دوره تحصیلمه و میخوام عوضش کنم. میترسم مشکل ایجاد شه تو سفارت.
    یه سری سوال و جواب بین من و این دوستمون توی خصوصی رد و بدل شد که فکر کردم بد نباشه بقیه هم در جریان قرار بگیرند شاید به دردشون بخوره:

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475
    سوالتون رو توی فروم دیدم. ولی جوابی براش ندارم.
    پیشنهاد می کتم به منشی دانشکدتون یا قسمت ادوایزری ویزای دانشگاه یا به سفارت ایمیل بزنید و ازشون بپرسید.

و اینکه اعتبار پاسپورتتون چقدره؟ مثلا اگه ۲-۳ ماهه که اصن باهاش نمی تونید برای ویزا اقدام کنید چون فک کنم حداقل باید ۶ ماه معتبر باشه. ولی اگه یه سال یا بیشتره بعدن هم می تونید عوض کنید.
    اگه هنوز atas اپلای نکردید می تونید سریع پاستون رو عوض کنید و پاس جدید یه هفته ای صادر میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidnasr
    ممنوم از راهنماییتون،
    من ATAS رو درخواست دادم، پاسپورتم تا دو سال اعتبار داره و مدت تحصلیم سه ساله، اینجور که شما میفرمایید من با همین پاسپورتم اقدام کنم برا ویزا.
    یعنی سفارت ویزا رو (آگر بمن بدن!!) دو ساله برای من میزنن و بعد از اتمام اعتبار پاسپورتم من باید دوباره برای اون یکسال باقی مونده درخواست ویزا و atas رو از اول انجام بدم؟
    کار سختی که نیست از داخل خود انگلستان؟
    تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475
    خیر چنین نیست. من دقیقن مثل شما بودم. من ۲۰۱۴ برای ویزای انگلیس اقدام کردم و ویزای چند ساله گرفتم در صورتی که اعتبار پاسپورت من تا اواسط ۲۰۱۵ بود. قبلن ویزا رو توی پاسپورت می چسبوندن ولی جدیدن ویزا به شکل یک کارت بعد از ورود به خاک انگلیس صادر میشه. و لذا منقضی شدن پاسپورت خللی ایجاد نمی کنه. حتی در مورد خود من که ویزام توی پاسپورت قدیدمم هست، مشکلی ایجاد نمیشه و من همیشه با ۲ تا پاسپورت سفر می کنم.
    برای درخواست پاسپورت جدید می تونید توی سفرهاتون به ایران این کار رو انجام بدهید که من هم همین کار رو کردم و یک هفته ای به دستم رسید یا می تونید برید سفارت ایران در لندن و تقاضای صدور پاسپورت بدهید که البته اولی قدری ارزانتر است. ولی به هر حال هر ۲ تاش شدنیه.
    موفق باشید.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)