صفحه 102 از 154 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشکده فنی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

با سلام
    موضوع پروژه ات که کمی حساس بنظر می رسد.حالا باید دید توضیحات آن چیست !

سلام دوستان

من 13 AUG برای ATAS رشته آمار ریاضی اپلای کرده بودم (فاند شهریه دارم)
    12 SEP ایمیل زدن گفتن که دو تا Referee دیگه یکی حتما اکادمیک و یکی هم از محل کار معرفی کن که هر دو داخل ایران باشن که فرداش یعنی 13Sep براشون فرستادم
    دو روز پیش یعنی 12 شب 31 OCT و به عبارتی شاید 1 Nov جواب مثبت رو دادن بعد از دقیقا 2 ماه و نیم

Junior Member

با سلام به همگی،

من تازه می خوام پروسه ATAS رو شروع کنم. توی یک مرحله، از من Employment History می خواد که من ندارم. ولی اگه چیزی وارد نکنم به مرحله بعد (next) نمیره! چی کار باید کرد؟
    در ضمن من الآن ساکن (residance) بلژیک هستم (تابعیت ایرانی). آیا این در روند تاثیری داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من بعد از ریجکت شدنم درخواست تجدید نظر دادم که الان 25 روز ازش میگذره و هیچ جوابی ندادن به من.چی کار میتونم بکنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_bagheri نمایش پست ها
    با سلام به همگی،

من تازه می خوام پروسه ATAS رو شروع کنم. توی یک مرحله، از من Employment History می خواد که من ندارم. ولی اگه چیزی وارد نکنم به مرحله بعد (next) نمیره! چی کار باید کرد؟
    در ضمن من الآن ساکن (residance) بلژیک هستم (تابعیت ایرانی). آیا این در روند تاثیری داره؟

به نظر من بنویس Unemplyed

Junior Member

سلام,
    من حدود 20 روز پیش واسه ATAS فرم پر کردم و جواب دریافت فرم هم همون روز واسم ایمیل شد از طرف سایت. الان که میرم داخل سایت و یوزر و پسوردم رو میزنم, هیچی نمیاد و منو نمیشناسه. این به نظر شما طبیعیه؟

با سلام

دوستان من ATAS واسم اومده و همه ی مدارکم هم آمادست ولی توی قسمت توضیح تز دکترای ATAS بجای Consequence زده Consequences. فکر میکنید برم سفارت به این اشتباه تایپی S جمع، توی پارگراف 6 خطی گیر میدن؟ خیلی هم کلمه تاثیرگذاری نیست در مجموع، چون موضوع رو تغییر نمیده و اصلا هم وقت ندارم واسه یه ATAS دیگه اقدام کنم.

ممنون.

Junior Member

سلام

نگران نباش، اصلاً مهم نیست.

کامیاب باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein1988 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من ATAS واسم اومده و همه ی مدارکم هم آمادست ولی توی قسمت توضیح تز دکترای ATAS بجای Consequence زده Consequences. فکر میکنید برم سفارت به این اشتباه تایپی S جمع، توی پارگراف 6 خطی گیر میدن؟ خیلی هم کلمه تاثیرگذاری نیست در مجموع، چون موضوع رو تغییر نمیده و اصلا هم وقت ندارم واسه یه ATAS دیگه اقدام کنم.

ممنون.

Junior Member

سلام

کلا سایت ای تس خیلی خیلی داغونه! منم کلی مشکل با این سایت داشتم. درضمن مشکل شما هم طبیعیه.

موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط randy نمایش پست ها
    سلام,
    من حدود 20 روز پیش واسه ATAS فرم پر کردم و جواب دریافت فرم هم همون روز واسم ایمیل شد از طرف سایت. الان که میرم داخل سایت و یوزر و پسوردم رو میزنم, هیچی نمیاد و منو نمیشناسه. این به نظر شما طبیعیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط randy نمایش پست ها
    سلام,
    سلام
    بعد از اینکه سابمیت میکنید یوزر شما از سیستم پاک میشود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)