صفحه 104 از 154 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

برای قسمت وارد کردن شغل ها باید شغلهایی که در سال 2014 داشتیم رو بگیم فقط یا مثلا هر چی شغل داشتیم از سال مثلا 2007 بگیم ؟؟؟
    چون گفته the most recent employment ؟؟؟ ولی گفته حداکثر 5؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamvar نمایش پست ها
    باید چکیده ای از کار پژوهشی تون که همان پایان نامه هست را بنویسید.
    آحه اتس چیکار به واحدهای پاس کرده شما داره آخه؟! اون ها میدونن مثلا برای رشته مهندسی مکانیک چه واحدهایی گذرانده بشه!!!!!
    اتفاقا به واحدهای یا مباحث درسی که قبلا پاس شده کار داره همونطوری که به واحدهای درسی مقطع بعدی مثلا ارشد (اگه by Taught باشه) کار داره که اونجا باید واحدهای اختیاری که مد نظر دارید رو وارد کنید.
    Subjects Covered یعنی موضوعات درسی که در مقطع قبلی پوشش داده شده که گسترده تر از پایان نامه یا کار پژوهشی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh21 نمایش پست ها
    برای قسمت وارد کردن شغل ها باید شغلهایی که در سال 2014 داشتیم رو بگیم فقط یا مثلا هر چی شغل داشتیم از سال مثلا 2007 بگیم ؟؟؟
    چون گفته the most recent employment ؟؟؟ ولی گفته حداکثر 5؟؟
    باید شغلهای قبلی رو هم (در حدی که ممکنه) بگید. تعدادش یادم نیست ولی اگه گفته 5 تا ، خوب میشه 5 تا شغل آخر.چون نباید هیچ وقفه زمانی یا گپ (در صورت وجود) در اپلیکیشن شما بعد از فارغ التحصیلی بدون توضیح باقی بمونه. یعنی باید بعد بگید که مثلا در مدت چند سال بعد از اتمام درس چه کاری می کردید و اگر وقفه ای موجود باشه که هیچ توضیحی ندادین ،اپلیکیشن Withdraw میشه و باید دوباره فرم ایتس رو پر کنید

خیلی ممنونم یعنی هم برای لیسانس هم برای فوق لیسانس یه چکیده از پایان نامه یدم ؟؟
    و قسمت course/thesis/title هم رشته و هم عنوان پایان نامه باشه درسته؟؟
    بله چکبده ای از موضوع تحقیقاتی که در آن مقطع انجام داده اید. من اینطوری پر کردم و شک ندارم که درسته.

ممنون، یه سوال دیگه موقع پرکردن اطلاعات مقالات چاپ شده ی جدید نوشته مقالات مرتبط با کار ریسرچی که قراره انجام بدین در مقطع بالاتر
    حالا اگه مقالات چاپ شده تا حدودی مرتبط با زمینه ریسرچ باشه بارم باید نوشت ؟؟ یا اینکه علامت زد که مقاله چاپ شده وجود نداره ؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kamvar نمایش پست ها
    بله چکبده ای از موضوع تحقیقاتی که در آن مقطع انجام داده اید. من اینطوری پر کردم و شک ندارم که درسته.

ممنون، یه سوال دیگه موقع پرکردن اطلاعات مقالات چاپ شده ی جدید نوشته مقالات مرتبط با کار ریسرچی که قراره انجام بدین در مقطع بالاتر
    حالا اگه مقالات چاپ شده تا حدودی مرتبط با زمینه ریسرچ باشه بارم باید نوشت ؟؟ یا اینکه علامت زد که مقاله چاپ شده وجود نداره ؟؟؟
    متوجه سوالتون نمیشم
    مقالاتی که در ارتباط با زمینه تحقیقاتی در مقاطع تحصیلی چاپ کردین را باید وارد کنید.

Junior Member

با سلام,
    اگه هنگام تکمیل مجدد فرم, ننویسیم که قبلا" هم فرم رو کامل کردیم (نتایج ATAS قبلی), به نظرتون چه اتفاقی ممکنه بیوفته؟

من ۱۳ نوامبر اپلیکیشنمو سابمیت کردم ولی با وسواس فکری میکنم ممکنه جاهاییش رو خیلی هم دقیق ننوشته باشم.
    ۱- آیا در پاسخ یا روند گرفتن ویزام تاثیر داره؟
    ۲- در ضمن من مقاله اکسپت شده دارم ولی هنوز منتشر نشده و در فرم هم دقیقا ذکر شده بود که پابلیشد پیپر برای همین من گزینه خیر رو انتخاب کردم. ایا این تاثیر منفی میتونه داشته باشه و اگر بله از چه جهت؟
    ۳- برای گرفتن ویزا آیا باید نامه سابقه کار از محل کارم، که در سایت ATAS به عنوان رزومه ذکر کردم، ارایه بدم؟ با توجه با اینکه سابقه بیمه ندارم نامه به تنهایی قابل قبوله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط randy نمایش پست ها
    با سلام,
    اگه هنگام تکمیل مجدد فرم, ننویسیم که قبلا" هم فرم رو کامل کردیم (نتایج ATAS قبلی), به نظرتون چه اتفاقی ممکنه بیوفته؟
    اطلاعات شما در دیتا بیس آنها موجود است. حتما صداقت داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط LeilaSaravi نمایش پست ها
    من ۱۳ نوامبر اپلیکیشنمو سابمیت کردم ولی با وسواس فکری میکنم ممکنه جاهاییش رو خیلی هم دقیق ننوشته باشم.
    ۱- آیا در پاسخ یا روند گرفتن ویزام تاثیر داره؟
    ۲- در ضمن من مقاله اکسپت شده دارم ولی هنوز منتشر نشده و در فرم هم دقیقا ذکر شده بود که پابلیشد پیپر برای همین من گزینه خیر رو انتخاب کردم. ایا این تاثیر منفی میتونه داشته باشه و اگر بله از چه جهت؟
    ۳- برای گرفتن ویزا آیا باید نامه سابقه کار از محل کارم، که در سایت ATAS به عنوان رزومه ذکر کردم، ارایه بدم؟ با توجه با اینکه سابقه بیمه ندارم نامه به تنهایی قابل قبوله؟
    1- چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر باشه از طرف ATAS Team با شما تماس گرفته می شود. حساسیت اصلی روی Project description , Statement of Purpose , Referees هست.
    2- تنها مقالاتی که چاپ شده اند باید وارد شود.
    3- بله حتما از کارفرما خود نامه به زبان انگلیسی تهیه کنید.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)