صفحه 132 از 154 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS شریف

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

سلام یه سوال داشتم ممنون میشم دوستان کمک کنند. من به تازگی برای ATAS اقدام کردم و فرم رو submit کردم و در اون تاریخ شروع دوره Dec 01 بود و پایان دوره بعد از سه سال، اما به تازگی از طرف دانشگاه به من اعلام شد که شروع دوره من دو ماه عقب افتاده و شده Feb 01, 2017 و طول دوره همون 3 سال هستش. آیا الان باید یک ATAS جدید سابمیت کنم یا همون قبلی کافیه ؟ لطفا کمک کنید ممنون

سلام دوستان. اخیرا کسی تجربه موفق بودن ATAS در رشته های انرژی و مدیریت انرژی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط p_e163 نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم ممنون میشم دوستان کمک کنند. من به تازگی برای ATAS اقدام کردم و فرم رو submit کردم و در اون تاریخ شروع دوره Dec 01 بود و پایان دوره بعد از سه سال، اما به تازگی از طرف دانشگاه به من اعلام شد که شروع دوره من دو ماه عقب افتاده و شده Feb 01, 2017 و طول دوره همون 3 سال هستش. آیا الان باید یک ATAS جدید سابمیت کنم یا همون قبلی کافیه ؟ لطفا کمک کنید ممنون
    اعتبار ایتس 6 ماهه . باید شروع دوره اونقدر به تعویق نیفته که اعتبارش تموم شه.
    در مورد شما اگه فوریه 2017 هست ، نباید مشکلی باشه
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط ssa11200 نمایش پست ها
    سلام دوستان منگیه سوال در مورد اتس دارم ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه
    من داشتم موارد مورد نیاز واسه درخواست اتس رو میدیدم نوشته بود یکی از رفرنس ها باید حتما از دانشگاه مقطع لیسانست باشه
    من واسه دکتری پذیرش دارم و اصلا دسترسی به استادای دوره لیسانسم ندارم که بخوام برم باشون صحبت کنم واسه رفرنس
    میخواستم بدونم واقعا با رفرنس ها ایمیل زده میشه اگه نه که من ایمیل یکی از استادا رو بدمگبه عنوان رفرنس
    سلام منم همین مشکل رو دارم. چرا استاد دوره لیسانس رو برای رفرنس لازم دارن؟ و چندتا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Grocker نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه که reference letter ی که برای ATAS میخوان توش چه سوالاتی هست؟ راستش استاد کارشناسی من گفت خودت برام یه draft بنویس اما من نمیدونم چی میخوان. ممنون.
    مگه لتر میخواد اصلا ؟من فکرمیکردم فقط اسم و ایمیل آدرس میدیم تازه اگر کانتکت کنن با استاد!

Junior Member

سلام دوستان!

کسی می‌دونه توی فرم ATAS قسمت آخر که می‌پرسه "?What is the name of your sponsor" باید اسم دانشگاه را وارد کنیم یا موسسه‌ای که فاند-مون را می‌ده؟

و در ادامه سوال‌های قبلی، آیا با ریفری‌ها تماس می‌گیرند یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sephastian نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    کسی می‌دونه توی فرم ATAS قسمت آخر که می‌پرسه "?What is the name of your sponsor" باید اسم دانشگاه را وارد کنیم یا موسسه‌ای که فاند-مون را می‌ده؟
    سلام. من آخرین بار سال 2012 ایتس گرفتم. فکر کنم منظورشون از اسپانسر، اسپانسر مالی بود. برای فرمهای خودم اون موقع برای اسپانسر میزدم self-funded.
    اون موقع با رفرنسها تماس نمی گرفتن.

Junior Member

سلام دوستان!
    سلام. از منشی دانشکده پرسیدم، گفت که اسم دانشگاه را به عنوان اسپانسر وارد کنم. به نظر من قبل از اینکه فرم را سابمیت کنید حتما از مسئول مربوطه سوالاتون را بپرسید.

سلام. از منشی دانشکده پرسیدم، گفت که اسم دانشگاه را به عنوان اسپانسر وارد کنم. به نظر من قبل از اینکه فرم را سابمیت کنید حتما از مسئول مربوطه سوالاتون را بپرسید.
    سلام.
    درم فرم ATAS منظور از اسپانسر ، اسپانسر مالی هست.
    فقط در صورتی اسم دانشگاه باید وارد بشه که از دانشگاه فاندی دریافت کنید.
    شاید شما فاند داشتید که به شما گفتن اسم دانشگاه رو بزنید، ولی در حالت کلی نمیشه گفت که در این قسمت، اسم دانشگاه وارد بشه چون اکثر دانشجوهایی که به انگلیس میان از دانشگاه فاند ندارن.
    این موضوع در فرم ATAS با فرم درخواست ویزای دانشجویی فرق می کنه. برای فرم اپلیکیشن ویزا، همیشه اسم دانشگاه رو باید وارد کنید چون اونجا منظورش "اسپانسر ویزا" هست .
    اگه کسی فاند نداره، در فرم ATAS، خودش رو باید به عنوان اسپانسر معرفی کنه.

برای توضیح بیشتر به این راهنماها مراجعه کنید:
    صفحه 2 از لینک پایینی:
    http://www.bristol.ac.uk/media-libra...ments/ATAS.pdf
    صفحه 11 از لینک پایین:
    http://www.aston.ac.uk/EasySiteWeb/G...px?alId=274585
    ویرایش توسط reshad : January 23rd, 2017 در ساعت 03:10 AM

Junior Member

سلام دوستان، نتیجه + ATAS من ۵ روز پیش آمد:

Jacs Code: I1
    DPhil Computer Science
    Application Date: January 17th