صفحه 16 از 154 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام به همه،

من فرم دارم ATAS رو پر میکنم. در بخش Financial Support از من یه سازمان میخواد. هیچ جایی نیست که بتونم مشخص کنم من Self-Funding هستم! ایمیل هم زدم، ولی جوابی نگرفتم تا الان. کاملا گیج شدم. لطفاً کمک کنید............
    اصولا برای این موضوع باید گواهی بانک بگیرید فکر میکنم.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

سلام به همه،

من فرم دارم ATAS رو پر میکنم. در بخش Financial Support از من یه سازمان میخواد. هیچ جایی نیست که بتونم مشخص کنم من Self-Funding هستم! ایمیل هم زدم، ولی جوابی نگرفتم تا الان. کاملا گیج شدم. لطفاً کمک کنید............
    جواب ایمیل اومد:
    Dear Applicant,

Thank you for your email. Please write self-funded in this section if you are funding your studies by yourself.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    اصولا برای این موضوع باید گواهی بانک بگیرید فکر میکنم.
    با سلام،

خیر، گواهی بانک رو برای ویزا لازم داریم. برای ATAS نیازی نیست، البته امیدوارم که واقعاً اینطور باشه.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

یک سوال دیگه،
    بعد از تکمیل فرم ATAS، 3 گزینه داریم:
    1- save& Exit
    2- Submit and create new application
    3- Submit- no new application
    دو گزینه آخر چه فرقی دارن با هم؟ در گزینه 2 ممکنه مدارک بررسی نشه تا زمانی که تقاضاهای بعدی رو از داوطلب بگیرن؟
    راهی که به ذهنم رسید اینه که این فرم رو با گزینه 3 (no new application ) ارسال کنم. اینطوری این فرم مطمئناً مستقل بررسی میشه. در صوورتی که خواستم برای یه رشته دیگه درخواست بدم با همون ایمیل، یا اگه نشد با یک ایمیل جدید رجیستر کنم. مشکل اینجا به وجود میاد که اگه قبل از اومدن جواب atas اولی، برای دومی اقدام کنم مشکلی پیش نمیاد؟

سلام دوستانی که فرم پر کردن میشه راهنمایی کنند Please give a brief description of the subjects covered (200 characters

این قسمت که در باره ی سوابق تحصیلی باید توضیح بدیم چه چیزهایی رو باید توضیح داد؟درباره ی رشته بگم و چه واحد هایی خوندم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    سلام دوستانی که فرم پر کردن میشه راهنمایی کنند Please give a brief description of the subjects covered (200 characters

این قسمت که در باره ی سوابق تحصیلی باید توضیح بدیم چه چیزهایی رو باید توضیح داد؟درباره ی رشته بگم و چه واحد هایی خوندم؟
    اصلا چیز خاصی نیست. من چند کلمه بیشتر ننوشتم. بعدشم سریع مدرک ATAS اومد. نوشتم رشته متالورژی صنعتی هست. همین.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    اصلا چیز خاصی نیست. من چند کلمه بیشتر ننوشتم. بعدشم سریع مدرک ATAS اومد. نوشتم رشته متالورژی صنعتی هست. همین.
    جدا؟منم رشته ام مواده، خیلی خورد تو ذوقم وقتی این فرم ها رو دیدم. با مواد خیلی کاری ندارند نه؟ میشه بگی کدوم دانشگاه ها اپلای کردی؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    جدا؟منم رشته ام مواده، خیلی خورد تو ذوقم وقتی این فرم ها رو دیدم. با مواد خیلی کاری ندارند نه؟ میشه بگی کدوم دانشگاه ها اپلای کردی؟
    هم لیدز هم ناتینگهام. نه کاری ندارن. اما فرم ATAS رو به اسم ناتینگهام زدم. یک ماهه اومد.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

با سلام،
    نتیجه ATAS من اومد: رد شدم!
    MSc Thermal Power and Fluid Engineering at Manchester

امیدوارم من آخرین نفری باشم که این نتیجه رو میگیرم. امیدوارم انرژی منفی نداده باشم. فقط برای اینکه دوستان اطلاعاتشون بیشتر بشه گفتم.

برای همه آرزوی موفقیت دارم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

با سلام،
    نتیجه ATAS من اومد: رد شدم!
    MSc Thermal Power and Fluid Engineering at Manchester

امیدوارم من آخرین نفری باشم که این نتیجه رو میگیرم. امیدوارم انرژی منفی نداده باشم. فقط برای اینکه دوستان اطلاعاتشون بیشتر بشه گفتم.

برای همه آرزوی موفقیت دارم.
    واقعا؟جالب بود. فکر نمیکردم که کسی رد بشه. معمولا بسیجی ها و مالک اشتری ها و اونایی که تو نیروگاه ها اتمی کار میکنن رد میشن. متاسفم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)