صفحه 2 از 154 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

نقل قول نوشته اصلی توسط Mighty
    just to give some information:
    my first ATAS took 4 weeks
    second one 3 weeks,
    getting Visa took me 3 days,
    شما ممکنه بگید فاند گرفته بودید یا هزینه با خودتون بوده؟
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

يک سوال؟ در قسمتي که تو ATAS دو نفر رو به عنوان reference ميخواد آيا اين افراد حتما بايد academic باشند يا ميتونن هر کسي باشند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gorji1983
    يک سوال؟ در قسمتي که تو ATAS دو نفر رو به عنوان reference ميخواد آيا اين افراد حتما بايد academic باشند يا ميتونن هر کسي باشند؟

من همون رفرنسهای آکادمیکو نوشتم
    معمولا رفرنسها یا آکادمیک هستند یا شغلی

Junior Member

بهتره رفرنس ها آکادمیک باشند و حداقل 2 یا 3 سال شما رو بشناسند.

من امروز online وقت گرفتم براي سفارت انگليس 1.5 ماه بعد وقت داد ميخواستم ببينم که دوستاني که اقدام کردند ميدونند راهي هست که زودتر وقت گرفت؟ ميشه باهاشون صحبت کرد اصلا راه مياند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gorji1983
    من امروز online وقت گرفتم براي سفارت انگليس 1.5 ماه بعد وقت داد ميخواستم ببينم که دوستاني که اقدام کردند ميدونند راهي هست که زودتر وقت گرفت؟ ميشه باهاشون صحبت کرد اصلا راه مياند؟
    شما اگه یک روز (به جز جمعه و شنبه) ساعت 11 برید سفارت و به خانم جلوی در مشکلتونو توضیح بدید بهتون یه شماره میدند میرید داخل سالن و مشکلتونو به خانم مسوول شکایات و مشکلات بگید (مثلا بگید با این نوبت دیر میرسید) من یه آقایی قبل من همین مشکلو داشت فکر میکنم تونست یه نوبت نزدیک تر بگیره

امتحان این کار حداقل ضرری نداره

پیش فرض published paper=journal paper??

در فرمهای ATAS کسی دقیقا میدونه منظور از published paper چیه؟ فقط منظور مقاله های ژورنالی هستش یا کنفرانسی هم که در مجموعه مقالات چاپ شده (proceeding ) هم میتونه باشه؟

بعد داخلیها رو که نباید نوشت دیگه، درسته؟
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

من که مقاله هاي کنفرانس رو هم نوشتم و فکر ميکنم مقاله اي که تو proceeding اومده رو بايد نوشت چون اون هم جزو چاپ شده ها هست.

خیلی ممنون از پاسخ سریع. بعد ATAS کسی کمتر از سه هفته طول کشیده؟ این که گفته اکثرا 5-10 روز کاری جوابها مییاد که طبق معمول شامل ایرانیها نمیشود دیگه؟ اینقدر این دانشگاه گرامی جواب بورس رو طول داد که من عمرا به اکتبر برسم :-[ شاید نوامبری دسامبری ژانویه ای!

متاسفانه اين جوريه کاري هم نميشه کرد. من فکر ميکنم ATAS هموم 3 هفته جوابش بياد. من 1 هفته هست که فرستادم. نکته بدش هم اينه که سفارت وقتاش پره و من 2 هفته پيش که رزرو کردم 3 سپتامبر بهم وقت داد. الان نميدونم وضعيت ويزا چه جوريه ولي اگه رشته حساس نباشه و بورس هم باشه فکر کنم جوابش تا 1-2 ماه بياد البته اميدوارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)