صفحه 3 از 154 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

سلام

من تازه امروز ATAS رو پر کردم فرستادم. میشه راهنمایی کنید قدم بعدی باید چه کار انجام بدم؟ تا جواب ATAS نیاد که نمیشه تقاضای ویزا داد، میشه؟ وقت از سفارت باید رزرو کرد یا باید فرم آنلاینی رو پر کرد یا باید صبر کرد؟

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

نقل قول نوشته اصلی توسط goodgirl
    سلام

من تازه امروز ATAS رو پر کردم فرستادم. میشه راهنمایی کنید قدم بعدی باید چه کار انجام بدم؟ تا جواب ATAS نیاد که نمیشه تقاضای ویزا داد، میشه؟ وقت از سفارت باید رزرو کرد یا باید فرم آنلاینی رو پر کرد یا باید صبر کرد؟

شما هر چه زودتر فرم online ویزا رو پر کنید و وقت appointment بگیرید
    تا وقت appointment حتما نتیجه ATAS هم به email شما میاد

ولي بجنبيد همين الان فکر کنم تا اواسط September پره چون من که 10 روز پيش رزرو کردم 3-4 بعدش دوباره چک کردم پر شده بود تا 10 ام. ATAS پر کردن فرماش ساده هست و اگه conditional offer و نامه بورستون رو براتون email کرده باشند يک روزه فرما رو پر ميکنيد و ميفرستيد لذا پيشنهاد ميکنم که هر چه زودتر اين کار انجام بديد.

مرسی ... ای بابا پس خیلی خیلی دیر شده که ... این قضیه دم سفارت رفتن چی ؟ جواب میده؟
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

من نرفتم ولي يه امتحاني بکنيد. من براي 3 سپتامبر وقت گرفتم اگه ويزاي کانادام جور بشه ميخوام cancel اش کنم اونوقت فکر کنم بتونيد از اون استفاده کنيد.

خیلی ممنون... ان شاء ا... که موفق باشید و اون چیزی که دوست دارید درست بشه...
    عجب فرمهایی بود... تا به حال در زندگیم انقدر فرم پر نکرده بودم... چققددددر زیاده > تازه هنوزم تموم نشده ... بیچاره شدم!! از صبح کامل نشستم سرش!

ببخشید یه سوال دیگه :برای بورس دانشگاه باید financial sponser رو yes زد ؟ من تو قسمت تامین هزینه ها توضیح دادم . آخه بعدش سوالاتش خیلی عجیب غریب میشه و مثلا برای company name اینها باید اون وقت اسم دانشگاه رو نوشت؟

من هم financial sponser رو علامت نزدم چون گزينه هاش همانطور که گفتيد عجيب غريبب بود. در ضمن فرمهايي که براي اصل ويزا بايد پر کنيد طولانيتره يک فرم 17 صفحه اي خيلي ناجورم داره براي دانشجويي .

قابل توجه دوستاني که ميخوان براي ATAS اقدام کنند من ديروز جواب تاييديه ATAS رو گرفتم. 29 جولاي اقدام کرده بودم و 18 آگوست جوابش اومد يعني حدود 3 هفته. تا اونجايي که فهميدم مثل اينکه براي همه ايرانيها همون حدود 3 هفته است.

موفق باشيد.

Hi,
    ATAS: requested Aug 2, Approved Aug 21.
    Sincerely
    BN

سلام
    برای گرفتن وقت سفارت اگر برای ژانویه است خیلی نگران نباشید . 1.5 ماه دیگه کاملا مناسبه .
    اگر هم خواستید زود تر برید کاری رو بکنید که من کردم .
    من برای سپتامبر پذیرش داشتم وقت سفارتم 8 سپتامبر بود و اگر 10 روز طول می کشید یعنی 18 سپتامبر ( در بهترین حالت) ویزا می گرفتم تا 19 و 20 که باید به انگلیس می رسیدم دیر می شد .
    یک هفته زود تر رفتم سفارت . برید بانک روبه روی سفارت ننه من غریبم درارید که این وقتی که برای ویزا به من دادن خیلی دیره و این حرفا یادتون باشه که تمام مدارک رو با خودتون برده باشید چون به احتمال زیاد بعد از چک کردن پاسپورت و پذیرشتون بهتون میگه " پول رو بریز به حساب و برو سفارت "
    با اغلب ویزا های دانشجویی همین طور برخورد می کنن.
    تازه اگر کمبود مدرک داشتید لازم نیست دوباره پول بدید.
    فقط اوصیکم به راستگویی ... واقعا کمک می کنن و کارتون رو راه می ندازن مگر اینکه سوتی بدید و دروغتون باز بشه . در این صورت اشهد انگلیس رو بخونید.
    یک تجربه مهم خودم ... امروز رفتم جواب ویزا مو بگیرم ( تازه یک روز زود تر از اونی که گفته بودن ) گفتن ATAS باید بدی . در حالی که رشته من ( مهندسی شیمی ) نمی خواد . گفتن حتی اگر نمی خواد دانشگاه باید نامه بده و اینو تایید کنه . وقتی به مسئول پذیرش دانشگاه گفتم کف کرد . ولی گفت ok . واست issue می کنم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)