صفحه 4 از 154 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

چند نکته : 1. در بانک با مشاور های سفارت صحبت کنید . اگر اول صبح برید حتما صف مربوط به این قسمت رو می بینید.
    در فرم هایی که می دن پر کنید ( در بدو ورود به سفارت ) خوب همه چیز رو توضیح بدید.
    نمی خوام نا امیدتون کنم ولی پذیرش های conditional به خصوص به دلیل نمره زبان رد می شن . مگر اینکه توضیح بدید که چرا تا الان سعی نکردید نمره قابل قبولی بیارید و اینکه حالا اگر هم قراره مثلا 6 ماه زبان اونجا بگذرونید اما به هر قصد تحصیل دارید ... خوب اینو باید به افسر ویزا حالی کنید اون هم در نوشته هاتون. نترسید بنوسید .
    می گن ویزای انگلیس مصاحبه نمی خواد ، خوب چون همه چیز و در اون برگه ازتون می پرسن . ریز و درشت .
    ویزای پسرا 14 روزه و دخترا 9 روزه امادس . اگه یکی دو روز هم زود تر برید جلو تونو نمی گیرن ولی خاصیتش اینه که اگر کمبود مدارک داشته باشید زودتر می فهیمید و یک خاک خوب بر سرتان می ریزید . مثل من که امروز رفتم و از من ATAS خواستن اونم یک هفته قبل از رفتنم.
    اطلاعاتم در مورده کانادا و انگلیس و مالزی کامله . چراش بماند . سوالی داشتید در خدمتم .
    فقط تو رو خدا دلداریم بدید که ایشا ا... حله ...

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjoon
    سلام
    برای گرفتن وقت سفارت اگر برای ژانویه است خیلی نگران نباشید . 1.5 ماه دیگه کاملا مناسبه .
    اگر هم خواستید زود تر برید کاری رو بکنید که من کردم .
    من برای سپتامبر پذیرش داشتم وقت سفارتم 8 سپتامبر بود و اگر 10 روز طول می کشید یعنی 18 سپتامبر ( در بهترین حالت) ویزا می گرفتم تا 19 و 20 که باید به انگلیس می رسیدم دیر می شد .
    یک هفته زود تر رفتم سفارت . برید بانک روبه روی سفارت ننه من غریبم درارید که این وقتی که برای ویزا به من دادن خیلی دیره و این حرفا یادتون باشه که تمام مدارک رو با خودتون برده باشید چون به احتمال زیاد بعد از چک کردن پاسپورت و پذیرشتون بهتون میگه " پول رو بریز به حساب و برو سفارت "
    با اغلب ویزا های دانشجویی همین طور برخورد می کنن.
    تازه اگر کمبود مدرک داشتید لازم نیست دوباره پول بدید.
    فقط اوصیکم به راستگویی ... واقعا کمک می کنن و کارتون رو راه می ندازن مگر اینکه سوتی بدید و دروغتون باز بشه . در این صورت اشهد انگلیس رو بخونید.
    یک تجربه مهم خودم ... امروز رفتم جواب ویزا مو بگیرم ( تازه یک روز زود تر از اونی که گفته بودن ) گفتن ATAS باید بدی . در حالی که رشته من ( مهندسی شیمی ) نمی خواد . گفتن حتی اگر نمی خواد دانشگاه باید نامه بده و اینو تایید کنه . وقتی به مسئول پذیرش دانشگاه گفتم کف کرد . ولی گفت ok . واست issue می کنم .
    chemical engineering فقط برای taught master نیازی به ATAS نداره ولی برای Master by research و PhD میخواد

http://www.fco.gov.uk/en/fco-in-acti...atas/who-atas/

کار شما که OK شده اینو برای بقیه گفتم که اشتباه نشه

شلمان!
    Guest

سلام. ببخشيد، من براي taught مستر اقدام كردم. بازم پروسه atas لازمه؟

جواب: خودم پيدا كردم. براي كسائي كه نمي دونن بگم كه لازمه همه افراد اپلاي كرده واسه Postgraduate داشته باشنش.

شلمان!
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط شلمان!
    سلام. ببخشيد، من براي taught مستر اقدام كردم. بازم پروسه atas لازمه؟

جواب: خودم پيدا كردم. براي كسائي كه نمي دونن بگم كه لازمه همه افراد اپلاي كرده واسه Postgraduate داشته باشنش.
    با عرض پوزش، من در پست بالا اشتباه كردم، رشته هاي خاصي مي خواد كه در سايت خودش نوشته.(سايت atas

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

من از دانشگاهی conditional offer دارم و نامه offer + نامه ATAS رو برام فرستادن ولی هنوز وضعیت بورسم مشخص نیست. تا اونجایی که توی همین تاپیک دیدم و همچنین سایت http://www.fco.gov.uk/ وضعیت بورسم باید مشخص بشه تا بتونم برای ATAS اقدام کنم. درسته؟ جدیدا کسی برای ATAS اقدام کرده؟ همچنان همون 2-3 هفته جوابش طول می کشه؟
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

سلام دوست عزیز
    بله باید حتماً نامه فاند و داشته باشی چون تو ATAS یک قسمت داره در مورد sponser که باید پر کنی. در مورد زمان انتظار من 26 ژانویه فرستادم هنوز نرسیده.

N!MA
    Guest

سلام دوستان...
    منم میخوام برای فوق تو رشته مکانیک اپلای کنم و اینطور که خودم تو سایت atas دیدم برا این رشته باید فرمشو پر کنم

قبل از دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظرم باید پذیرش atas رو گرفته باشم یا بعد از پذیرش دانشگاه؟

خوب حالا که برای فوق فاند ندارم باید چکار کنم یعنی تو قسمت اسپانسر باید اسم خودم رو بنویسم ؟ با هزینه خودم هست البته ممکنه یه اسپانسر پیدا کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط N!MA
    سلام دوستان...
    منم میخوام برای فوق تو رشته مکانیک اپلای کنم و اینطور که خودم تو سایت atas دیدم برا این رشته باید فرمشو پر کنم

قبل از دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظرم باید پذیرش atas رو گرفته باشم یا بعد از پذیرش دانشگاه؟

خوب حالا که برای فوق فاند ندارم باید چکار کنم یعنی تو قسمت اسپانسر باید اسم خودم رو بنویسم ؟ با هزینه خودم هست البته ممکنه یه اسپانسر پیدا کنم
    باید اپلای کنی، وقتی offer گرفتی دانشگاه نامه ای برات می فرسته که شامل توضیحی درباره پروژه و Jacs code هست بعد می تونید برای ATAS اقدام کنید و باید اطلاعات نامه دانشگاه رو در فرم پر کنید.
    دومی رو نمی دونم چون خودم هنوز فرمش رو پر نکردم.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

نقل قول نوشته اصلی توسط N!MA
    سلام دوستان...

من هم دقیقا همین سوال را دارم... الان من پذیرش قطعی دانشگاه را دارم...

Junior Member

سلام من تازه عضو شدم...چند تا سوال داشتم:
    من الان 6،7 تا پذیرش دارم از UK البته همه conditional هست برای فوق لیسانس. condition هام نمره زبان و نمره معدل هست که البته امتحان زبانو آخر تیر میدم درسمم تا اون موقع تموم میشه. از اونجاییکه من مکانیک خوندم برای فوق باید ATAS بگیرم... من از دانشگاه Liverpool پذیرش Aerospace and Mechanical Systems دارم و از همون Liverpool پذیرش Advanced Manufacruring Systems هم دارم. از دانشگاههای دیگه هم مثل Manchester,Newcastle,Sussex,Glasgow و... پذیرش MSc Mechanical Enginering دارم. حالا سوال: اگه بخوام برای Aerospace and Mechanical Systems مدرک ATAS بگیرم بهم میدن؟ مشکلی نیست همزمان برای چند تا دانشگاه و چند رشته Apply کنم برای ATAS؟در این صورت فرقی نمیکنه در گرفتن ATAS؟ الان با پذیرش Conditional اقدام کنم یا بزارم وقتی Unconditional اومد؟ اگه تو Aerospace and Mechanical Systems بهم ATAS ندادن تاثیری تو گرفتن این مدرک برای بقیه رشته ها و دانشگاهها که ایجاد نمیکنه؟ و در کل چه کار میشه کرد که ATAS برای Aerospace and Mechanical Systems گرفت؟دانشگاه انگلیس کاری نمیتونه بکنه؟
    ممنون میشم یکی کمک کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)